• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 2000 hd yayın sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 2000 hd yayın sorunu

next 2000 hdde hd yayın sorunu tüm hd yaınlarda ses var ama görüntü yok lütfen yardım tşk..

ab007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    next 2000 hdde hd yayın sorunu tüm hd yaınlarda ses var ama görüntü yok lütfen yardım tşk..
    server varmı yoksa nasıl açacaksın hepsi şifreli kanalların hepsi

Yorum yap

server da var +onlarca şifresiz kanal var

Yorum yap

ab007 Nickli Üyeden Alıntı
        server da var +onlarca şifresiz kanal var
        server mach1 hocanınmı

Yorum yap

hd sorunu

evet arkadaş bendede aynı sorun vardı cihazı değiştirdim esatasızdı esatalı yaptım böylede bir sorun varken fark verdim sorundan kurtuldum bu cihazda yapmadı ama çok sinir bir olay çözümü cihazı fişten çekme takılı kalsın standby durumunda kalsın o zaman sorun yok fişten çekersen 2-3 kere çek tak yapmam lazım ama cihaz yeni ise aldığın yere git değiştir zaman kaybetme

Yorum yap

Aynı sorun bende de var. Ses alıyorum görüntü alamıyorum cihaz garantili hala kesin cihazdanmıdır ?

Yorum yap

bendede olmuştu hd kanallarında karaköydeki servise götürdüm chip tam programlanmamış dediler yeniden yüklediler kabul etmedim yenide almıştım biraz tartışmanın ardından sağolsınlar yenisi ile değiştirdiler

Yorum yap

Bende esatalı modelde 2000 de seste var görüntüde bi problem yok hd yayınlarda
                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Bende bazen (2 ayda 1 ) ses var görüntü yok , arkadaki power switch den açıp kapatınca düzeliyor.

Yorum yap

baka bir tv de ve hdmı kabloyu değiştirerek denermisin?

Yorum yap

next 2000 süper hdtv alici var
                      Türksat 42 de bir hd yayin bakabilirmiyim yeni aldimda merak ediyorum..dsmart yayin yapiyor sifreli... yer tr

Yorum yap

ali40 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        next 2000 süper hdtv alici var
                        Türksat 42 de bir hd yayin bakabilirmiyim yeni aldimda merak ediyorum..dsmart yayin yapiyor sifreli... yer tr
                        11746 H MPEG-2 27500 5/6 bunu tarat.şifresizdir
                        İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                        VU+ SOLO 2
                        Popcorn Hour A-210
                        TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                        UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                        DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                        NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                        DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                        NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

Bugün itibari ile mach1 server üyeliğim aktif edildi

HD Kanalların hiçbiri açılmıyor, xxx kanallarda ise bir problem yok
                          sadece hd suise adlı kanal açılıyor ..Benim cihazda da bir problem olabilirmi ?

HOTBİRD + sony w4500 + esatalı NEXT HDTV kullanıyorum

Yorum yap

..(

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X