• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus 03.02 Tps Auto Yazılımları Görüş ve Önerileriniz Burada....

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• kardeş sayende ilk defa usb yi gördü cihaz aldım alalı sinir olmuştum denemedim bile ama sırf sana teşekür etmek için yazdı çok sagol

Yorum yap

• kardeş sana çok teşekkür ederim ister inan ister inanma bu cihazı alırken bazı şüphelerim vardı (ses kesme v.b. sorunlar) baktım mac1 diye bi arkadaş var ve yazılım geliştirme konusunda çalışıyor o nedenle bu çihazı aldım eline sağlık bu nextlere değer kattı
      Next 2000 CIS Super Plus

Yorum yap

• --------------------------------------------------------------------------------

hocam meraba iyi güzelde nec programlı next cx super plusların proramı ne zaman çıkacak

Yorum yap

• mach1 usta sagol
          Next&NextStar

Yorum yap

• kobra11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            --------------------------------------------------------------------------------

hocam meraba iyi güzelde nec programlı next cx super plusların proramı ne zaman çıkacak
            Yakında verilir kardeş. Forumu izlemeye devam et.

Yorum yap

• kobra11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              --------------------------------------------------------------------------------

tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Yakında verilir kardeş. Forumu izlemeye devam et.
              +1
              www.mach1digital.com 'dan ayrılmayın...

NEXT YE 2000 CX SUPER PLUS USB

GOLDMASTER 9400 VCI

Yorum yap

• Hocam teşekkür ederiz, ellerinize sağlık, next kullanıcılarına en iyiyi yapmaya çalıştığınızdan hiç şüphem yok. Allah sizi başımızdan eksik etmesin.
                :tr: "Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır, toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır" :tr:

Yorum yap

• cok güzel sağolun.

Yorum yap

• hocam tps auto yu nasıl yapacağız yeşile bastım tps oto update diyorum key güncellendi diyor fakat açmıyor
                    NEXT 2000 CI PLUS(FMB)
                    NEXT 2000 X PLUS
                    NEXT 2005 CI
                    NEXT 2000 CX CIS

Yorum yap

• Exit diğer kanala geç açar...
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• teşekkürler hocam
                        NEXT 2000 CI PLUS(FMB)
                        NEXT 2000 X PLUS
                        NEXT 2005 CI
                        NEXT 2000 CX CIS

Yorum yap

• Cx SperPlus USB'siz cihazlara emu verilmeyecekmi

Cx Sper Plus usb'siz cihazlara emu verimeyecekmi...

Yorum yap

• selam ben versiyonu yükselltim ama STB link le aldığım kanal listesi yedeğini yüklemeye çalıştığımda yanlış versiyon hatası veriyor..
                            önceki yazılımda bu hatayı vermeden listemi geri yükleyebiliyordum

Yorum yap

• Verilecek ...
                              Yükleyemezsin her verilen yazılımdan sonra olduğu gibi ...
                              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Verilecek ...
                                Yükleyemezsin her verilen yazılımdan sonra olduğu gibi ...

şimdi kurdum cihazı kanal listesi silinmemiş
                                versiyon yükseldiği halde liste nasıl silinmedi?

bu arada bu saatte yanıt verdiğin için sağol

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X