• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

cihaz versiyonu yükseltme

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• cihaz versiyonu yükseltme

cihaz versiyonu yükseltme nasıl oluyor bi kaç yere sordum uyduculara götür dediler onlar yapar dediler kaç paraya yaparlar yardım

evet dostum uyducular yapar onbeş yirmi milyon arası ama cihazını aldıgın yerde yaptırırsan para almazlar piyasada hep böyle yada çok cüzzü bir rakam isterler ama sen yinede para verme.
    Şarabın adı kötüye çıkmış, kendi hoş,
    Hele bir güzelle içersen daha bir hoş;
    Harammış şarap, olsun, bana göre hava hoş:
    Hem, bana sorarsan, haram olan herşey hoş.
    Ö.HAYYAM

Yorum yap

merhaba
      next 8000xcam versiyon 1.0 bunu yüselmek istiyorum bununla ilgili pgo lazım acaba yardımcı olabilirmisiniz ilginize tşk eder hayırlı işler dilerim

Yorum yap

Cihaz versiyonu yükseltme işini kendin zor yaparsınız. Bunun için yetkili servislere müracaat ederseniz daha iyi olur sanırım.

Yorum yap

merhaba
          şimdiye kadar kendi cihazımın yazılımını hep kendim yaptım zannedersem pek sorun olmaz ama uyardıgınız için yinede tşk ederim

Yorum yap

arkadaşım flaşhı yerinden söküp tekrar yazman gerekir,bende yıllardır bu işi yaparım ama bu olaya cesaret edemedim,yanlış bir olayda flaşh tamamen kullanılmaz duruma getirmekte var,forumda gerekli bilgiler zaten var,bu iş için iyi bir elektronikçi olması gerekiyor.
            ¤¤ 42 LM 760S-K2 PRO ANDROİD-KORAX İPBOX HD-HOMOTECH 1200SE-TÜRKSAT-ASTRA 19-HOTBİRD-EUTELSAT 7 ¤¤
            ¤¤ -NEXT DİSEQ MOTOR- 110 CM ÇANAK- ¤¤

Yorum yap

yalinsaat Nickli Üyeden Alıntı
              merhaba
              şimdiye kadar kendi cihazımın yazılımını hep kendim yaptım zannedersem pek sorun olmaz ama uyardıgınız için yinede tşk ederim
              Uyarılarımız siz üyelerimizin zarar görmemesi içindir.

Yorum yap

Arkadaşlar bu işin flash sökülmeden yapıldığını duymuştum, ne kadar doğru bilemiyorum.

Yorum yap

cihaz versiyonu yükseltmenin ne gibi avantajları var bilgi verirseniz sevinirim
                  next 9000 xcam ultra 90 eutelsatw2 150 hotbırd&astra&sirius&eutelsatw3a

Yorum yap

Ek olarak sadece KeyFly programı ile güncel .kfy uzantılı key dosyalarını cihaza yüklemenize dolayısıyla elle key girme derdindende kurtulmanıza yarar...

Yorum yap

okifioktay Nickli Üyeden Alıntı
                      arkadaşım flaşhı yerinden söküp tekrar yazman gerekir,bende yıllardır bu işi yaparım ama bu olaya cesaret edemedim,yanlış bir olayda flaşh tamamen kullanılmaz duruma getirmekte var,forumda gerekli bilgiler zaten var,bu iş için iyi bir elektronikçi olması gerekiyor.
                      Doğrudur yanlış bir müdahalede flaş zarar görebilir .Yetkili servislerin yapması doğru olur.
                      Bazen şeytan diyorki git yanaş şuna
                      Anlat içinden geçenleri
                      Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına
                      Ama nerde bende o yüzsüz yürek...
                      Bizde varsa yoksa gururdan yelek..

Yorum yap

bu durmu yetkiliservisine danışman bence iyi olur danışmadan yapma entegre dediğin şey çok hasastır

Yorum yap

pekı bu 1.1 harıcınde olan flash ın bin dosyasını nerden bulacaz

Yorum yap

Sen Servİsİne DaniŞ BÜtÜn Sorumluluk Onlarin Olsun MesÜlÜyet Onlarindir Onlar Bulurlar Sen Kafana Takma BÖyle Şeylerİ

Yorum yap

arkadaslar yazdiginiz cevaplari nasil yazdiginiza dikkat edin.kötü bir niyetinizin olmadigini biliyorum ama yinede uyarmak gerektigine inandigimdan dolayi bu yaziyi yazdim.cevaplarda büyük harf kullanmak küfür anlamina geldigi icin daha dikkatli olursaniz herhangi bir uyari almaktan kurtulmus olursunuz.saygilar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X