Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Uydu Alıcıları (Receiver) > Next & NextStar HD (High Definition) Uydu Alıcıları > Next Machina 3D

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 08-03-2013, 20:16   #61
uydu3405
Deneyimli Üye

uydu3405 kullanıcısının avatarı

Üye No: 109705
Giriş: 23-05-2010

Uydu Alıcısı: Next Machina Çift Tuner

elimizdeki cihazlara uydu kanalları için alt yazı desteği gelmiycek mi şimdi yeni cihaz lafları dolaşmaya başladı
________________________________________________________________________________
Modüllü üyelik özgürlüktür
uydu3405 is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-03-2013, 20:26   #62
dijitalci
Özel Üye

dijitalci kullanıcısının avatarı

Üye No: 13168
Giriş: 14-04-2006

Uydu Alıcısı: MACHİNA 3-D

Kart Paylaşımı: Evet

Alıntı:
uydu3405 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
elimizdeki cihazlara uydu kanalları için alt yazı desteği gelmiycek mi şimdi yeni cihaz lafları dolaşmaya başladı
Arkadaşım öyle şey olurmu hiç senin elindeki makina çıkacak olanın çok çok üstünde özelliklere sahip elbette gelecektir ALT YAZI desteği....Diğer cihaz zaten tek tuner olacakmış ve diğer özellikleri nedir belli bile değilken boşuna bir bardak suda fırtına koparmanın bir alemi yok öyle değilmi.!
dijitalci is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-03-2013, 00:09   #63
satkingdom
V.I.P

Üye No: 32023
Giriş: 14-10-2006

Uydu Alıcısı: NEXT MACHINA 3D

Alıntı:
uydu3405 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ben SKY Italia kanallarını altyazılı izliyorum, altyazı değil de teletext kısmından ulaşıyorum altyazılara.
satkingdom is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-03-2013, 10:47   #64
bruswils
V.I.P

Üye No: 20807
Giriş: 21-06-2006

Uydu Alıcısı: Next Machine 3D V.I.P

hosgeldin @doktor machina 3d alma arefesindeyim fakat bi takım yeniliklerden bahsediliyor değişeceği yönünde detaylı açıklama yaparsanız sevinirim...

doğru bilgiler şunlar
1)yazılım çalışmaları çok iyi gidiyor,ondan fazla yenilik var onlarca yenilikte sırada,,,donanım sorunumuz yok zaten ..estetik elektroniğin kardeşi değil,akrabası,herkese göre farklı..gönül rahatlığıyla alabilirsin.
2)machina 3d işlemcisi,ısı.arka çıkışları 2 tuneri nedeniyle full çıktı bu baz model...KİMSENİN PEK KONUŞMADIĞI Resim işleme özelliği nedeniyle elektronik marketlerden bilhassa philips vb sorunlu tv ler için talep alındı fakat market alt seviye (gerekirse sadece ) fta veya tek tuner tek kart girişli cı sız .arkada tek hdmı vb ürün istedi belki yıl sonunda market için sadece fta yada tek kartlı,ethernetsiz, bir model çıkabilir hepsi bu daha tasarımda bile değil.ana ürün asla değişmez..
3)birçok kullanıcı tamamı siyah panel istedi ,PANELİ beğenmedikleri için değil,...ne model ismi ne özellik nede tek bir virgül değişmeden sadece ön paneli full siyah bir şekilde 2-3 aylık süre
sonunda az bir miktar siyah panellede gelebilir ama bu ana panel asla değişmez.cihaz birçok ülkeye verilecek en azından farklı bölgeler için bu gerekli,ama ne donanım ne boyut hiçbirşey değişmeyecek..kutusuda aynı...
4)uzaktan kumandası 2. partide biraz daha ufak bir modelle değişecek,kullanıcılardan yenisini daha şık yada eline uygun bulan olursa doktor olarak ücretsiz yenisiyle değiştirtecem..4 tuş diğer tuşlarla kombine edilecek bu sayede biraz ufalacak..tuş yumuşaklığı vb aynı..ben eski tipe alıştım yenisini seven değiştirir ASLA İLK KULLaNICILAR madur edilmez..hatta ilk alan arkadaşlardan tek model olduğu için penel seçeneği olmayanlara yeni panellede değiştirebilirim KİMSE MERAK ETMESİN mevcut panel sökülüp siyahı aynı cihaza takılabilecek ..boyut vb değişikliği yok..kimse madur edilmez
5)saçma sapan söylentiler vb..kimseye yakışmıyor.herşey bitti panel -kumandaya kaldıysak çok yazık..oysa mevcuta ne yapabiliriz onu konuşalım yazılımla donanımımız zaten sorunsuz..herkesin estetil anlayışı farklı ,benim için önemli olan cihazın içi..dışı değil....ama kimseyide gücendirmem..benden söz.

Düzenleyen doktor : 09-03-2013 at 11:
bruswils is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-03-2013, 10:48   #65
bruswils
V.I.P

bu bilgiler bir başka forumda (tf) bir arkadaş soru sormuş doktor hoca bu yanıtı bu şekilde
Eski 11-03-2013, 15:41   #66
bruswils
V.I.P

mach1 hocam bu açıklamalar için bir ileve bir yorumunuz varmı .doktor bey yazmış ama size göre şu an kullandığımız kasa üretimi devam edecekmi yoksa üretilmeyip yeni kasa ilemi devam edilecek yeni kumandanın gelme süresi hakkında bilginiz varmı?
Eski 11-03-2013, 19:13   #67
sampiyon
Manager

sampiyon kullanıcısının avatarı

Üye No: 772
Giriş: 09-11-2005

Uydu Alıcısı: Next MACHINA 3D

Kart Paylaşımı: CCcam

Alıntı:
bruswils tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
hosgeldin @doktor machina 3d alma arefesindeyim fakat bi takım yeniliklerden bahsediliyor değişeceği yönünde detaylı açıklama yaparsanız sevinirim...

doğru bilgiler şunlar
1)yazılım çalışmaları çok iyi gidiyor,ondan fazla yenilik var onlarca yenilikte sırada,,,donanım sorunumuz yok zaten ..estetik elektroniğin kardeşi değil,akrabası,herkese göre farklı..gönül rahatlığıyla alabilirsin.
2)machina 3d işlemcisi,ısı.arka çıkışları 2 tuneri nedeniyle full çıktı bu baz model...KİMSENİN PEK KONUŞMADIĞI Resim işleme özelliği nedeniyle elektronik marketlerden bilhassa philips vb sorunlu tv ler için talep alındı fakat market alt seviye (gerekirse sadece ) fta veya tek tuner tek kart girişli cı sız .arkada tek hdmı vb ürün istedi belki yıl sonunda market için sadece fta yada tek kartlı,ethernetsiz, bir model çıkabilir hepsi bu daha tasarımda bile değil.ana ürün asla değişmez..
3)birçok kullanıcı tamamı siyah panel istedi ,PANELİ beğenmedikleri için değil,...ne model ismi ne özellik nede tek bir virgül değişmeden sadece ön paneli full siyah bir şekilde 2-3 aylık süre
sonunda az bir miktar siyah panellede gelebilir ama bu ana panel asla değişmez.cihaz birçok ülkeye verilecek en azından farklı bölgeler için bu gerekli,ama ne donanım ne boyut hiçbirşey değişmeyecek..kutusuda aynı...
4)uzaktan kumandası 2. partide biraz daha ufak bir modelle değişecek,kullanıcılardan yenisini daha şık yada eline uygun bulan olursa doktor olarak ücretsiz yenisiyle değiştirtecem..4 tuş diğer tuşlarla kombine edilecek bu sayede biraz ufalacak..tuş yumuşaklığı vb aynı..ben eski tipe alıştım yenisini seven değiştirir ASLA İLK KULLaNICILAR madur edilmez..hatta ilk alan arkadaşlardan tek model olduğu için penel seçeneği olmayanlara yeni panellede değiştirebilirim KİMSE MERAK ETMESİN mevcut panel sökülüp siyahı aynı cihaza takılabilecek ..boyut vb değişikliği yok..kimse madur edilmez
5)saçma sapan söylentiler vb..kimseye yakışmıyor.herşey bitti panel -kumandaya kaldıysak çok yazık..oysa mevcuta ne yapabiliriz onu konuşalım yazılımla donanımımız zaten sorunsuz..herkesin estetil anlayışı farklı ,benim için önemli olan cihazın içi..dışı değil....ama kimseyide gücendirmem..benden söz.

Düzenleyen doktor : 09-03-2013 at 11:
Alıntı:
bu bilgiler bir başka forumda (tf) bir arkadaş soru sormuş doktor hoca bu yanıtı bu şekilde
Alıntı:
mach1 hocam bu açıklamalar için bir ileve bir yorumunuz varmı .doktor bey yazmış ama size göre şu an kullandığımız kasa üretimi devam edecekmi yoksa üretilmeyip yeni kasa ilemi devam edilecek yeni kumandanın gelme süresi hakkında bilginiz varmı?

HER YERE KONUYU KOPYALIYORSUN VE SORUYORSUN MUHATABIN YAZIYI YAZAN KİŞİ..MACH1 HOCA DEGİL VE YAZAN KİŞİ ((( KİMSE MERAK ETMESİN mevcut panel sökülüp siyahı aynı cihaza takılabilecek ..boyut vb değişikliği yok..kimse madur edilmez ))) DEMİŞ
________________________________________________________________________________
UYDULAR-DOGU -90°-85°-83°-78°-75°-72°--70°-68°-66°-65°-64°-62°-60°-58°-57°-56.°-55.°-54°-53°-52°-50°-48°-47.5° -46°-45° 42°-39°-36°-33°-31°-30°-28.2°-26°-25.5°-21.6°-23.5° -19.2°-16°-13°-10°-9°-7°-4.8°- 3.1°

UYDULAR BATI- 1°-4°-7°-11°-12.5°-15.5°-18-20.°-22.°-24°-30°-

( 55.UYDU )

Next MACHINA 3D .
sampiyon is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-03-2013, 19:21   #68
bruswils
V.I.P

sn. şampiyon ben dikkat edersen mach1 hocaya ileve bir yorumunuz varmı diye sordum.
ayrıca mrk ettiğim bir soru daha var yeni parti kumanda şu ankinden dahamı iyi algılaması olacak . cevabını biliyorsanız yardımcı olun . bilmiyorsanız cevaplamasınız zaten azarlar gibi yazı yazmınızı doğru bulmuyorum
Eski 11-03-2013, 19:39   #69
sampiyon
Manager

sampiyon kullanıcısının avatarı

Üye No: 772
Giriş: 09-11-2005

Uydu Alıcısı: Next MACHINA 3D

Kart Paylaşımı: CCcam

Alıntı:
sn. şampiyon ben dikkat edersen mach1 hocaya ileve bir yorumunuz varmı diye sordum.
ayrıca mrk ettiğim bir soru daha var yeni parti kumanda şu ankinden dahamı iyi algılaması olacak . cevabını biliyorsanız yardımcı olun . bilmiyorsanız cevaplamasınız zaten azarlar gibi yazı yazmınızı doğru bulmuyorum
KİMSEYİ AZARLAMIYORUM herkesi almış bi panik tut turmuş yeni parti cihaz diye

zaten senin devamlı kopyaladıgın eklentide yazıyor açıkça daha tasarımı bile olmayan bi cihazdan bahsediliyor yazıda açıkça yazmış yeni çıkacak olan cihazda tek tunur tek usb ve küçük kumanda hepsi bu sen her yere aynı yazıyı yazıyorsun bende sana alıntı yaptım daha öncede yazdım hocaya sahip çıkalım diye ama kimse oralı olmadı sen istedigin kardar yapıstır alacagın cevap şu ilgili yeze yaz sende yazmışın şimdi ilgili kişi nin sana cevap yazmasını beke dikkat edersen mah1 hoca artık fazla yazmıyor kumandada nasıl sorun var anlamadım iki cihazım da ayrı yerde gayet güzel algılıyor sizlerdeki sorunu anlamış degilim şuanda herkes bir şey yapmış kendince sorunu çözmüş sende ugraş biraz kuman danda sorun vasa
UYDULAR-DOGU -90°-85°-83°-78°-75°-72°--70°-68°-66°-65°-64°-62°-60°-58°-57°-56.°-55.°-54°-53°-52°-50°-48°-47.5° -46°-45° 42°-39°-36°-33°-31°-30°-28.2°-26°-25.5°-21.6°-23.5° -19.2°-16°-13°-10°-9°-7°-4.8°- 3.1°

UYDULAR BATI- 1°-4°-7°-11°-12.5°-15.5°-18-20.°-22.°-24°-30°-

( 55.UYDU )

Next MACHINA 3D .
sampiyon is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-03-2013, 01:46   #70
mach1
Forum Leader

mach1 kullanıcısının avatarı

Üye No: 1
Giriş: 31-10-2005

Uydu Alıcısı: Machina 3D Vu+ Duo2 WeTek-Play Gigablue Quad Plus/X1

Kart Paylaşımı: CCcam-Newcamd

Bana boşa sormayın arkadaşlar ben ilgilenmiyorum artık bu cihazlarla..
Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay2 -Next Machina 3D 2000 HD Minix Vu+ Ultimo- WeTekPlay -WeTekCore4K Gigablue X1- Gigablue Quad Plus ....

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-28d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1b-30b vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1for...p?do=newpm&u=1

Test server verilmiyor sadece üye olanlar cccam serverı izler..

IPTV server desteği için forumda iptv bölümüne bakın bana pm atmayın

http://www.mach1digital.com/mach1for...ewpost&t=71472

Herkes yoluna cebine bakar konuşur bir halt yapmaz , biz yaparız...

WeTek Depo
http://wetektr.com/WeTek/index.php
WeTek E2 Depo
http://wetektr.com/WeTek/index.php?d=Enigma2
mach1 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok