Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Uydu Alıcıları (Receiver) > Next & NextStar HD (High Definition) Uydu Alıcıları > Next Machina 3D

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 26-02-2013, 12:43   #11
mach1
Forum Leader

mach1 kullanıcısının avatarı

Üye No: 1
Giriş: 31-10-2005

Uydu Alıcısı: Machina 3D Vu+ Duo2 WeTek-Play Gigablue Quad Plus/X1

Kart Paylaşımı: CCcam-Newcamd

Yazılımı açık olarak klasör değil atacaksınız usbye yazılım seçiminden seçerek okleyerek yükleyeceksiniz yada boot mode da atın usbyi takın cihazı arkadan kapatın
önden yukarı tuşuna basılı tutun ve arkadan açın download işlemi başlar
________________________________________________________________________________
Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay2 -Next Machina 3D 2000 HD Minix Vu+ Ultimo- WeTekPlay -WeTekCore4K Gigablue X1- Gigablue Quad Plus ....

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-28d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1b-30b vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1for...p?do=newpm&u=1

Test server verilmiyor sadece üye olanlar cccam serverı izler..

IPTV server desteği için forumda iptv bölümüne bakın bana pm atmayın

http://www.mach1digital.com/mach1for...ewpost&t=71472

Herkes yoluna cebine bakar konuşur bir halt yapmaz , biz yaparız...

WeTek Depo
http://wetektr.com/WeTek/index.php
WeTek E2 Depo
http://wetektr.com/WeTek/index.php?d=Enigma2
mach1 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-03-2013, 12:55   #12
Skyn1111
V.I.P

Üye No: 125042
Giriş: 20-03-2013

Uydu Alıcısı: machina 3d

Yeni yazılım yükledikten sonra fabrika ayarlarınamı dönmeliyiz.
Skyn1111 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-03-2013, 15:02   #13
dijitalci
Kıdemli Üye

Üye No: 13168
Giriş: 14-04-2006

Uydu Alıcısı: MACHİNA 3-D

Kart Paylaşımı: Evet

Alıntı:
Skyn1111 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yeni yazılım yükledikten sonra fabrika ayarlarınamı dönmeliyiz.
Öncelikle kullanmış olduğunuz server varsa o bilgileri bir yere önceden yazınız, akabinde şimdiki kullanmış olduğunuz kanal listesini YEDEKLEYİNİZ. Sonrasında yeni yazılım atmadan öncesinde ve yazılım atıktan sonra cihazı MUHAKKAK Fabrika ayarlarına getiriniz.Bu cihazın çok daha verimli çalışmasına yardımcı olacaktır.Ben hep öyle yapıyorum sizede tavsiye ederim,yazılım sonrası resetten sonra önce cihazı server paylaşımına açın sonra server girişini yapınız ardından yedeklemiş olduğunuz kanal listesini cihazınıza atınız.Ayrıca FORUMDA bulunan IP TV dosyasınıda atarsınız.Geriye kalan k.ey işinide ONLİNE DESTEK ten indirirsiniz böylece cihazınız son yazılımlı ve tam teşekküllü hali ile kullanıma hazır olacaktır.Kolay gelsin.
dijitalci is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-03-2013, 16:12   #14
Skyn1111
V.I.P

Üye No: 125042
Giriş: 20-03-2013

Uydu Alıcısı: machina 3d

Sağolasın kardeş. Fabrika ayarlarına dönmeden yazılım yükledim yazılımdan sonra fabrika ayarları yaptım. Şimdi yeniden fabrika ayalarına dönüp yazılımı yeniden yüklesem olurmu.
Skyn1111 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-03-2013, 16:39   #15
dijitalci
Kıdemli Üye

Üye No: 13168
Giriş: 14-04-2006

Uydu Alıcısı: MACHİNA 3-D

Kart Paylaşımı: Evet

Alıntı:
Skyn1111 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sağolasın kardeş. Fabrika ayarlarına dönmeden yazılım yükledim yazılımdan sonra fabrika ayarları yaptım. Şimdi yeniden fabrika ayalarına dönüp yazılımı yeniden yüklesem olurmu.
Olur kardeşim herhangi bir sıkıntı olmaz merak etme...
dijitalci is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-03-2013, 10:40   #16
zafer3801
V.I.P

Üye No: 86669
Giriş: 20-09-2008

Uydu Alıcısı: nextye2000cıs süper plus-machina3D

Kart Paylaşımı: hayır

dijitalci hocam macchine 3dye usb ile yazılımı yüklerken sıralam şu şekilde oluşuyor step1,step2,step3,step5,step4 yani sıralam step3 den sonra step4 olmuyor fakat yükleme başarılı diyor sizce bu bir hatamıdır bir diğer husus trt1hd de sinyal seviyesi %73 iken son yazılımda bu seviyeyi %62 gösteririyor ve arasıra cihaz sinyal yok diyor bu olay bazı kanallardada mevcut bazen kanal değiştirip sinyal yok yazan kanala gelince düzeliyor kısacası yazılımdan önce ve sonra fabrika ayarlarına dönüp yüklemeyi yapmamıza rağmen cihaz stabil değil yardımlarınızı bekler saygılar sunarım .kanal değişimlerindeki ani ses gelmesi ve teletexdeki yazı zor okunan ve türkçe karakterlere uymayan bazı harfler nezaman düzeltilecek...
zafer3801 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-03-2013, 10:49   #17
Tasarım
Administrator

Tasarım kullanıcısının avatarı

Üye No: 40

Uydu Alıcısı: YE-2000 INTERNET MACHINA™ & YE-2000 MACHINA 3D™

Kart Paylaşımı: Cccam & Ip TV

Alıntı:
zafer3801 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
dijitalci hocam macchine 3dye usb ile yazılımı yüklerken sıralam şu şekilde oluşuyor step1,step2,step3,step5,step4 yani sıralam step3 den sonra step4 olmuyor fakat yükleme başarılı diyor sizce bu bir hatamıdır bir diğer husus trt1hd de sinyal seviyesi %73 iken son yazılımda bu seviyeyi %62 gösteririyor ve arasıra cihaz sinyal yok diyor bu olay bazı kanallardada mevcut bazen kanal değiştirip sinyal yok yazan kanala gelince düzeliyor kısacası yazılımdan önce ve sonra fabrika ayarlarına dönüp yüklemeyi yapmamıza rağmen cihaz stabil değil yardımlarınızı bekler saygılar sunarım .kanal değişimlerindeki ani ses gelmesi ve teletexdeki yazı zor okunan ve türkçe karakterlere uymayan bazı harfler nezaman düzeltilecek...
Sinyal yok uyarısı LNB ile ilgili, başka bir LNB ile deneyin.
________________________________________________________________________________
Tasarım is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-03-2013, 12:15   #18
zafer3801
V.I.P

Üye No: 86669
Giriş: 20-09-2008

Uydu Alıcısı: nextye2000cıs süper plus-machina3D

Kart Paylaşımı: hayır

Alıntı:
Tasarım tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sinyal yok uyarısı LNB ile ilgili, başka bir LNB ile deneyin.
cevabınıza teşekkür ederim.iki çanak kullanıyorum biri türksat diğeri hotbird ve disec ile tek kabloyla tuner1 girişine bağlı bunun bir etkisi olabilirmi ayrıca birçok defa yazmama rağmen teletex konusuna bir yanıt alamadım ve teletex 164 nolu sayfadan başlıyor ve yazı karakteri farklı belki ileriki yazılımlarda bu sorunda ortadan kalkacaktır.
zafer3801 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-03-2013, 13:53   #19
Tasarım
Administrator

Tasarım kullanıcısının avatarı

Üye No: 40

Uydu Alıcısı: YE-2000 INTERNET MACHINA™ & YE-2000 MACHINA 3D™

Kart Paylaşımı: Cccam & Ip TV

Alıntı:
zafer3801 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
cevabınıza teşekkür ederim.iki çanak kullanıyorum biri türksat diğeri hotbird ve disec ile tek kabloyla tuner1 girişine bağlı bunun bir etkisi olabilirmi ayrıca birçok defa yazmama rağmen teletex konusuna bir yanıt alamadım ve teletex 164 nolu sayfadan başlıyor ve yazı karakteri farklı belki ileriki yazılımlarda bu sorunda ortadan kalkacaktır.
- Genelde bu sorun TRT 1-HD ve Sinema TV kanallarında oluyordu. Ben başka bir LNB ile değiştirdim, şimdilik problem yok bende.
- Teletext'de durum aynı, ileriki yazılımlarda düzeltilir inşaallah.
Tasarım is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-07-2013, 12:22   #20
Team
V.I.P

Team kullanıcısının avatarı

Üye No: 10372
Giriş: 23-03-2006

Uydu Alıcısı: Next Machina 3D

Kart Paylaşımı: YOK

Yeni kasalı cihazda usb den yükleme de aynımı

Team is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık