Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Uydu Alıcıları (Receiver) > Next & NextStar HD (High Definition) Uydu Alıcıları > Next Machina 3D

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 24-03-2013, 19:34   #651
satkingdom
V.I.P

Üye No: 32023
Giriş: 14-10-2006

Uydu Alıcısı: NEXT MACHINA 3D

Alıntı:
uydu3405 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
d-smartta var hotbird te türkçe alt yazı bbc hd mesela
D-Smartta ben de sorun yok. Altyazı var ama Hotbirdeki BBC HDde altyazı yok dediğiniz gibi.
satkingdom is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-03-2013, 01:07   #652
euro
Gelişimci Üye

Üye No: 31578
Giriş: 10-10-2006

Uydu Alıcısı: MACHINE 3D 19500 CIS HD

Kart Paylaşımı: CCcam

Alıntı:
uydu3405 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
şu an için cihazın tek eksikliği uydu yayınlarında alt yazı varsa bunları göstermiyor ileriki yazılımlarda yapılıcakmış
Sayın Uydu3405

Server de açan bazı sinema kanallarında oynayan film leri altyazı ile izlemek yabancı dil bilmeyen ler için gerçek'den çok güzel bir olay olacaktır,buna katılıyor ve sabırla yazılımın verilmesini bizde bekliyoruz, hocalarımızın açıklamalarında bu yazılımın yakın zamanda verileceği belirtildi, hocalarımıza güvenerek sabırla kısa bir süre daha beklememiz gerekir diye düşünüyorum,çalışma yapanların morallerini bozmamamız lazım,bu sorun mutlaka çözülür diye düşünüyorum.
Saygılar
euro is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-06-2013, 10:43   #653
matrix8965
Yeni Üye

Üye No: 107891
Giriş: 23-02-2010

Uydu Alıcısı: Next ye-2000 cx super plus

Arkadaşlar Next Machina 3D almayı düşünüyorum kafama takılan bazı sorular var yardımcı olan olursanız sevinirm.

*Cihazda 2 tuner var ve her tunerde 2 giriş var. Bu girişler ne işe yarar benim çanaktan kaç kabloyu cihaza girmem lazım? 2 Tuner olması Bir kanal izlerken başka bir kanalı kaydetmeye yarıyor diye biliyorum ama yanlışta biliyor olabilirim.

*Cihaz Freeshare özelliği yok deniyor, bu tam olarak ne anlama geliyor? Free Share şifreli kanalları izlemek için greken bir özellik mi? Şifreli kanalları bu cihaz ile çözebilirmiyim.
matrix8965 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-06-2013, 14:20   #654
dijitalci
Özel Üye

dijitalci kullanıcısının avatarı

Üye No: 13168
Giriş: 14-04-2006

Uydu Alıcısı: MACHİNA 3-D

Kart Paylaşımı: Evet

Selamlar bu cihaz ile ilgili aklınıza takılan ne kadar soru varsa aşağıya vereceğim LİNK ten gerekli bilgileri AYRINTILARI ile birlikte bilgi edinebilirsiniz.

http://www.mach1digital.com/mach1for...play.php?f=440

FREESHARE özelliği demek ÜCRETSİZ PAYLAŞIM anlamına gelen bir durumdur ve bu cihazda YOKTUR...Yani sizin deyiminizle ŞİFRELİ kanalları izlemeye yarayan bir durumdur.Eğer ÜCRETLİ bir SERVER edinirseniz vede en az3 yada 4 uydulu bir sistem kurdurursanız bu özellikten yararlanabilirsiniz.
dijitalci is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-06-2013, 14:33   #655
can_211
V.I.P

Üye No: 125266
Giriş: 08-04-2013

Uydu Alıcısı: Next Machina 3D/Turbo HD 2

Kardeş öncelikle çift tuner ne demek.genelde çift tunerli cihazlarda diyelimki her iki tunerede türksat kablosunun bağladınız yani iki kablo cihaza bağlanacak 2 kabloda türksat olsun diyelim şimdi bir kanalı kayıt edebilir diğer kanalı seyredebilirsiniz.Sonra pip özeliğini kullanabilirsiniz.Türksat çanagınızdan cihaza çift kablo olarak getireceksiniz yalnız türksat çanagınızın lnb sininde çift çıkışlı olması lazım.Şifreli kanallara gelincede şimdilerde popüler olan bir sistem var cc server kart paylaşımlı bunun içinde internetiniz olması lazım.Bu cihazın net girişi vardır.Ancak bu şekilde şifreli kanalları izleyebilirsiniz.Birde İptv dene bir olay var onun içinde netinizi olması lazım bu şekilde çok çok kullanışlı bir cihazdır.Usb ilede film,müzik ,izleyebilir vede dinleyebilirsiniz.Yani kısacası tavsiye edebilirim.İyi bir cihazdır ben şuan kullanıyorum.
can_211 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık