• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next arka plan resimleri

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next arka plan resimleri

değerli ustalarım cihazımın arka fonunu değiştirmek istiyorum bana mpeg resimleri lazım sitede göremedim ama varsa birilerinin beni yönlendirmesini
    bekliyorum bu arada jpgleri mpgye dönüştüren programı internetten nasıl bulacağımı tarif edebilirseniz çok sevineceğim şimdiden yardımlarınız için şükranlarımı sunarım

NEXT 2000 CX SÜPER PLUS QNEC

misagi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    değerli ustalarım cihazımın arka fonunu değiştirmek istiyorum bana mpeg resimleri lazım sitede göremedim ama varsa birilerinin beni yönlendirmesini
    bekliyorum bu arada jpgleri mpgye dönüştüren programı internetten nasıl bulacağımı tarif edebilirseniz çok sevineceğim şimdiden yardımlarınız için şükranlarımı sunarım
    jpg2mpeg converter diye ararsan google'de bulabilirsin...

Yorum yap

olmuyor kardeş sen denedin mi?

Yorum yap

misagi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        http://www.mach1digital.com/mach1for...9&postcount=52

Yorum yap

ustadım jpgyi mpgye çeviren programı indirmek için googleye ne yazmalıyım bi zahmet yönlendire bilirmisin?

Yorum yap

Hocam bu mpg leri arka plan olarak cihaza nasıl, neyle atarız.atla:
            KANAT VARDIR DOĞANLARI PADİŞAHA GÖTÜRÜR.
            KANAT VARDIR KUZGUNLARI LEŞE GÖTÜRÜR.
            :tr:

Yorum yap

anyılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Hocam bu mpg leri arka plan olarak cihaza nasıl, neyle atarız.atla:
              StbLink editör ile atacaksınız mpeg resimleri......

Yorum yap

misagi Nickli Üyeden Alıntı
                ustadım jpgyi mpgye çeviren programı indirmek için googleye ne yazmalıyım bi zahmet yönlendire bilirmisin?
                Buraya tıklayınız Sayın @tasarım link vermiş ama......http://www.mach1digital.com/mach1for...4&d=1176147405

Yorum yap

Resim galmyor

Lutfen yardim edin ! Next 2000 Super Plus USB.Arka fon radyo resimi degesim istyorum.Usb ile atiyorum resim gidiyor amma resim galmyor.STB Link (Image) den atiyorum ordan da normal gidiyor amma resim galmyor.Lutfen professionallar yardim edin.tesekurler ediyorum.

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...9&d=1144147151 Burdan programı indir daha önce indirmiş oldugun resimlerin bu programla dönüşümünü yaptıktan sonra STB yükleyiciyle ımage bölümünden cihazına yükleyebilirsin
                    Not=Forumda ( Next Super Plus Genel Bilgiler )yazan bölümde de bilgiler mevcut

Yorum yap

edulya Nickli Üyeden Alıntı
                      Lutfen yardim edin ! Next 2000 Super Plus USB.Arka fon radyo resimi degesim istyorum.Usb ile atiyorum resim gidiyor amma resim galmyor.STB Link (Image) den atiyorum ordan da normal gidiyor amma resim galmyor.Lutfen professionallar yardim edin.tesekurler ediyorum.
                      iş resim atmakla bitmiyor menüden girip ayarlarını değiştirmelisin şu an tam aklımda değil ama kullanıcı resmi gibi bir yer var ordan değiştir.
                      İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                      VU+ SOLO 2
                      Popcorn Hour A-210
                      TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                      UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                      DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                      NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                      DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                      NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

Oldugu kimi gakiyor OSD resimi kullancidan deyismiyor amma soft resivere gediyor

Yorum yap

edulya Nickli Üyeden Alıntı
                          Oldugu kimi gakiyor OSD resimi kullancidan deyismiyor amma soft resivere gediyor
                          bende değişiyor ama cihazdaki yazılımın tarihi nedir.
                          İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                          VU+ SOLO 2
                          Popcorn Hour A-210
                          TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                          UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                          DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                          NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                          DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                          NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

Aynı problemi ben de yaşadım. jpg resmi verilen program ile dönüştürüp USB üzerinden cihaza gönderiyorum. Daha sonra ilgili bölümden 'Kullanıcı resmi' satırını seçip okeyliyorum. Lâkin cihaza yolladığım resim görünmüyor.

Forumda verilen hazır resimleri kasdetmiyorum. Onları denemedim. Kendi seçtiğim resimleri çevirdim ve cihaza yükledim ama bir netice alamadım.

Çevrilecek jpg resmin,ya da mpg'ye dönüşmüş resmin en fazla kaç k.byte olması gerekiyor ?

Yorum yap

x-baron Nickli Üyeden Alıntı
                              Aynı problemi ben de yaşadım. jpg resmi verilen program ile dönüştürüp USB üzerinden cihaza gönderiyorum. Daha sonra ilgili bölümden 'Kullanıcı resmi' satırını seçip okeyliyorum. Lâkin cihaza yolladığım resim görünmüyor.

Forumda verilen hazır resimleri kasdetmiyorum. Onları denemedim. Kendi seçtiğim resimleri çevirdim ve cihaza yükledim ama bir netice alamadım.

Çevrilecek jpg resmin,ya da mpg'ye dönüşmüş resmin en fazla kaç k.byte olması gerekiyor ?
                              Çevrilmiş Mpeg dosyası 720x576 ebatlarında ve 64 Kb boyutlarında olması gerekir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X