• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

bende super plus serısıne transfer oldum

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bende super plus serısıne transfer oldum

arkadaslar bugun bende next 7500 den 2000 usb lı cıs super plusa transfer oldum ...ve ılk ızlenımlerım gayet ıyı ...
    mach1 ustamızada bu arada yazılımlardan ve destegınden dolayı tesekkurlerımı ıletıyorum...
    ılk gun heyecanı olarak son yazılımını ,softcam ını yukledım ve kanalları duzenledım..
    yanlız benım sormak ıstedıgım next 7500 de favorılerde mesela turksat uzerındeyken de butun favorılerı (dıger uydulardan sectıklerımıde) gosterıyordu ama aldıgım bu serıde yanlızca secılı uydunun favorılerını gosterıyor..
    acaba benmı yanlıs yapıyorum yada bu ısın dogrusu nedır...
    cunku ben favorılerı cok kullanan bırısı olarak turksat uzerındeykende favorılere gectıgımde hepsını gostermesını ıstıyorum..
    saygılarımla

Super Star serisine hoşgeldin EKUREL doğru seçim yaptığından emin olabilirsin. Soruna gelince: Henüz yazdıklarını test etmedim ama mantık olarak Tüm Uyduları seçersen favorilerinde tüm uydular olarak gözükebilir.

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Super Star serisine hoşgeldin EKUREL doğru seçim yaptığından emin olabilirsin. Soruna gelince: Henüz yazdıklarını test etmedim ama mantık olarak Tüm Uyduları seçersen favorilerinde tüm uydular olarak gözükebilir.
      tesekkur ederım hocam bende emınım dogru secım yaptıgımdan...
      dogrudur tum uyduları secınce favorılerın hepsı gozukuyor...ben eskı uydumdakı gıbı yanı turksat uzerındeyken mesela favorılere tıkladıgımda butun favorıler gelıyordu sımdı ıse tek turksatta sectıklerım gelıyor...burada hata bendemı yoksa makınada boyle bır olanak yokmu.....
      saygılarımla

Yorum yap

Tüm Uyduları seçtiğin zaman o favori grubuna ait tüm favori kanallar geliyor EKUREL

Yorum yap

hayırlı olsun.güle güle kullan

Yorum yap

hayırlı olsun ekurel.
            NEXT 2000 XCİ PLUS dreambox 500s

Yorum yap

Hayırlı olsun sevgili kardeşim. neşeli günlerde kullanmanı dilerim. selamlar cihazı kurdaladıkça daha çok memnun kalacaksın bundan eminim
              Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

adı üzerinde,bence türkiyedeki cihazların en süperi...Bir coğunu kullandım ve montajını yaptım.Tr,de yok bunun gibisi...

Yorum yap

hayırLı OLsn yeni cihazınız

doğru tercih yapmısşınız @tasarım'ın dediği gibi

Yorum yap

ekurel ustamın dedıklerıne katılıyorum benınde dığer uydum 5000cl bu uydularda favarıler favori 1 re şectimizde hepsi favori 1 de gösterıyordu ve daha kullanışlı geldi bana 2000cx sp ta ise tum uyduları şecmek gerekıyo dedınız gıbı 5000cl den kalma bi alışkanlık bı turlu diğerıne alışamadım 2000cx s.p. çok memnunum çok harıka bı cıhaz

Yorum yap

.......

Yorum yap

isabetli seçim,hayırlı olsun @ekurel güle güle kullan...
                        Forum Kuralları

Yorum yap

iyi bi seçim ama cihazın bir sorunu var tüneri zayıf xbence x serileri harika.

Yorum yap

hayırlı olsun güle güle kullan

Yorum yap

herkese cok tesekkur ederım...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X