• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey WeTekPlay2 LibreELEC 8.2 Krypton18 @Raybuntu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ve artık LiveTV'de (DVB Kanalları) DoğrudanGeçiş (Passtrough) çalışıyor.

Sevgiler...

Yorum yap

• yeni betada api de güncellenmiş sanırım.daha önce çalışmayan spotify eklentisi de cayır cayır çalışıyor.

Yorum yap

• Bu son güncellemeyi iki kez indirdim ve iki kez yüklemeye kalkıştım ancak güncellemeyi yapmadı nedense...

Yorum yap

• Kullandığın Raybuntu sürümü olduğundan emin ol dostum.

Sevgiler...

Yorum yap

• Bu akşam ağız tadıyla bir tv seyrettim.Ses sistemim optik girişle mükemmel çaıştı.Ses sisteminde hemen hemen tüm özellikler çalışınca Tv seyretmekde bir harika oluyor.Hele hele filmlerde seslerin farklı hoporlerden gelmesi ayrı bir tat veriyor.TRT müzik de bile harika oluyor.WetekPlay2 nin tadı şimdi geldi.
            BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• Hele bir de evde, altta, üstte kimse yoksa of of of.

Ev adeta Home-Cinema dedikleri Ev tipi Sinema'ya dönüyor ki inanılmaz zevkli oluyor.

Allah razı olsun diyorum, çünkü sinemaya gitmeye şansım (aslında istesem ailem seve seve götürür ama onların belini, kolunu eğleneceğim diye ağrıtamam, kul hakkı her ne kadar ebeveynim de olsa) olmadığı için bu kutuları yapandan, getirenden. deli ettirenden.

Sevgiler...

Yorum yap

• Dostum ev müstakil.Sen yinede öyle düşünme ebeveynlerde farklı düşünür.Ben bile zaman zaman gelinim ve oğluma hadi sizi sinemaya götüreyim diyorum ve gidiyoruz.Bundanda zevk duyuyorum.Onlarda sizin için aynı duyguları hissedecektir.
                Sevgilerle dostum.
                BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• Aynen baba, da işte ince olmak böyle bir şey.

Sevgilerimle...

Yorum yap

• No free adapter availble!

unacceptable Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadaşlar benim cihaz durup dururken boşta adaptör yok hatası vermeye başladı.ayarlarda hiçbir sorun yok.acaba dvb adaptörü yerinden oynamış olabilir mi?aleti garanti dışı bırakmadan nasıl anlayabilirim?
                    Bu sorunu nasil cozdugunu aciklayabilirmisin! Tesekkurler//

Yorum yap

• tvheadendleri güncelleyince kendiliğinden düzeldi.sanırım araya buglı bir versiyon karıştı.

Yorum yap

• Evet, o konuda ELEC Community (Topluluk)'in biraz daha dikkatli olması lazım.

Çünkü artık kendi aralarında pas yapan bir guruh yok.

Sevgiler...

Yorum yap

• rb-krypton1

https://github.com/Raybuntu/LibreELE...rypton1.img.gz

https://github.com/Raybuntu/LibreELE...b-krypton1.tar

-Based on recent LE master
                          -Bumped Kodi to post Krypton final commits (17.1RC)
                          -Rebrand Repo. No more LibreELEC addon repository. It was
                          confusing and people might think it is official while in
                          reality it was always build by me.

Yorum yap

• crazyturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Bu akşam ağız tadıyla bir tv seyrettim.Ses sistemim optik girişle mükemmel çaıştı.Ses sisteminde hemen hemen tüm özellikler çalışınca Tv seyretmekde bir harika oluyor.Hele hele filmlerde seslerin farklı hoporlerden gelmesi ayrı bir tat veriyor.TRT müzik de bile harika oluyor.WetekPlay2 nin tadı şimdi geldi.
                            optik ten sesleri almak için her hangi bir pogram yada eklenti yükledinizmi bende ses sistemi me optik le bağlantı yapıyorum ama sesler bana biraz zayıfmış gibi geldi yada farklı bir ayarımı var
                            Vu+duo Wetek play2
                            120cm next ofset,HH120stab diseqc motor, 90cm hotbird,90cm eutelsatW3A,90cm türksat
                            :manga:

Yorum yap

• mental1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              optik ten sesleri almak için her hangi bir pogram yada eklenti yükledinizmi bende ses sistemi me optik le bağlantı yapıyorum ama sesler bana biraz zayıfmış gibi geldi yada farklı bir ayarımı var
                              bende optik ses kullanıyorum bir program falan yüklü değil gayet iyi ve hoş bir ses uzak yakın bütün sesleri duyabiliyorum bilhassa gitar ve keman sesleri çok güzel sizinki belki optik kablodan kaynalı olabilir birde cihazın ses programını gözden geçirin derim sesle ilgili birkaç ayar var

saygılar
                              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                              Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• Sizin kullandığınız ayarları söylermisiniz belki ben ayarlayamamışımdır
                                Vu+duo Wetek play2
                                120cm next ofset,HH120stab diseqc motor, 90cm hotbird,90cm eutelsatW3A,90cm türksat
                                :manga:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X