• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-19500HD 3.7.2011 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE-19500HD 3.7.2011 Yazılımı

Next YE-19500HD 3.7.2011 Yazılımı

Kod:
    [FONT="Tahoma"][I]- Cccam stabilitesi arttırılmış,
    - Info Bar'a yayının şifreleme sistemi eklenmiş,
    - Kumanda algılaması stabil hale gelmiş.[/I][/FONT]

Gördüğüm bir hata:
    PAL ve NTSC kanal değişimlerinde otomatik ekranı doldurma hatası var.

Yorum yap

yüklemeyin logoların uçuştuğu hatalı yazılım 2.28 yazılımı verildi
      next machina 3D süper hiremco turbo 4k

Yorum yap

2,28 yazılımı alma imkanın vaesa onu ekle üstad
        Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

hocam pipten sonra hd yayınlarda parçalanma var kumanda alış iyi kitleme devam
          arkadaşlar öncebi teşekkür edin tasarım hocam teşekkürler birde böyle sıkıntılar olmasa bu cihazın tadı çıkmaz herşey tam olsa yazılım bulamıycaz böyle bence cihaz kendini dahaçok sevdirecek
          :iyyy::trts::trts:MURATUSTA:toplu:YENİDEN SİZLERLE

Yorum yap

arkadaşlar yazılımı çıkarana ve foruma koyana bize bu hizmeti sunan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler ancak 2.27 hatalı kanal sanki zoomda kalmış logolar taşıyor.fazla test edemedim eski yazılıma döndüm.2.28 fg süperior için çıktı diyorlar ama ben göremedim.elinde olan varsa lütfen siteye eklesin.hayırlısıyla hatalar düzelecek .tekrar emeği geçenlere teşekkürler

Yorum yap

yok baktım fg için

Yorum yap

muratpasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                hocam pipten sonra hd yayınlarda parçalanma var kumanda alış iyi kitleme devam
                arkadaşlar öncebi teşekkür edin tasarım hocam teşekkürler birde böyle sıkıntılar olmasa bu cihazın tadı çıkmaz herşey tam olsa yazılım bulamıycaz böyle bence cihaz kendini dahaçok sevdirecek
                Ekran format hatası haricinde gayet iyi yazılım. Bence çok iyi oturmuş. İnşaallah ekran hatası da düzeltilip yenisi verilir kısa sürede.

Yorum yap

bende jvs 100 hz tv var 82 tüplü ben ekran hatası görmedim sadece pal yaptım sorun yok 2.28 zi buldum hocam oda rapitte indiremedim eline saglık bu ay sonuna kadar zaten düzgün bi yazılım verecekler

yazılım cumaya kadar hazır tiyo saglam yerden

Yorum yap

muratpasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    bende jvs 100 hz tv var 82 tüplü ben ekran hatası görmedim sadece pal yaptım sorun yok 2.28 zi buldum hocam oda rapitte indiremedim eline saglık bu ay sonuna kadar zaten düzgün bi yazılım verecekler

yazılım cumaya kadar hazır tiyo saglam yerden
                    2.28 yazılımı Plus olan cihazlara ait, ben indirdim baktım

Yorum yap

elinize sağlık usta
                      62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

Emeği geçen herkese teşekkürler. Umarım cıs plusla kayıtlarımı izleyebilirim bu yazılımla. Birde mkv filmkerin bazılarını göstermeme problemi giderilmiştir.
                        kay: MACHINA 3D :yess:

Yorum yap

hocam herşey iyi 3gp videolar gitmiş busefer hep biyeri unutuyorlar

Yorum yap

"...Umarım cıs plusla kayıtlarımı izleyebilirim bu yazılımla. Birde mkv filmkerin bazılarını göstermeme problemi giderilmiştir. "

Usta bu kayıt işlemi hakkında biraz bilgi verebilir misin?. USB' ye kayıt işini bir türlü beceremedim.
                            Bu arada emeği geçen arkadaşlara teşekkürler...
                            Next 19500 SUPERIOR

Yorum yap

idman tv açılmıyor benmi beceremiyorum yoksa bu sorun herkesde varmı.feed 1 gelip oradan idmana geliyorum yine açmıyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X