Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Şifreleme Sistemleri - Kartlar - Modüller > Modüller (CAM) ve Dosyaları > Dragon Cam

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Eski 02-11-2005, 12:14   #1
serkanguzel
Banlanmış

serkanguzel kullanıcısının avatarı

Üye No: 115
Giriş: 01-11-2005

Uydu Alıcısı: Kaon FTA, Next 2000CIS Super Plus ve 2000 Super HD

Lightbulb Dragon Cam "SIDSA" tabanlı Magic, Matrix ve Reality Cam'leri Kesiyor!..

Arkadaşlar,

Uzun zamandan beri bu sorunla yakından ilgilenmekteyim. Reality'nin 1.05 hardware ile de sonuç değişmedi. Zaten sorun Reality'den kaynaklanmıyor!..

Sorun şu; Dragon modül, "SIDSA" chip bulunan bütün modülleri kesmektedir. (Magic, Matrix, Reality, Axsas III v.s.)

Dragon'un diğer modülleri kesmesi sorun değil de, dragon'la reality'i birlikte kullananlar için büyük sorun... xplusTV ve InXtv yalnız dragon modülde çalışabilir. Reality'ninde iki kanalı var (247 sexTV ve Don't Panic)

Sorunu emu çakışması yönünden de inceledim. Magic penta 1.09'u da kestiğini gördüm.

Sonuç: Dragon modül kullananlar, "SIDSA" tabanlı modülleri dragonla birlikte kullanmayacaklar veya Dragon modülün, diğer modüllerle uyumlu çalışabilmesi için yeniden yazılım&donanım sürümü tadil edilecek.

Saygılarımla.
serkanguzel is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-11-2005, 19:49   #2
danger35
Özel Üye

danger35 kullanıcısının avatarı

Üye No: 151

Uydu Alıcısı: VU+SOLO2

Kart Paylaşımı: OSCAM DREAMOSAT 4.1 CAM MANAGER

evet dragon çoğu emülü recevierde çakışma yapıyor zaten o yüzden bence emu açık kapalı seçeneği bulunan recevierlerde bunu kullanmak daha sağlıklı diye düşünüyorum.
hatta bazıları hiç görmüyor bile dragonu...
________________________________________________________________________________
BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...
danger35 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-11-2005, 16:50   #3
serkanguzel
Banlanmış

serkanguzel kullanıcısının avatarı

Üye No: 115

Uydu Alıcısı: Kaon FTA, Next 2000CIS Super Plus ve 2000 Super HD

Alıntı:
danger35 tarafından gönderildi
evet dragon çoğu emülü recevierde çakışma yapıyor zaten o yüzden bence emu açık kapalı seçeneği bulunan recevierlerde bunu kullanmak daha sağlıklı diye düşünüyorum.
hatta bazıları hiç görmüyor bile dragonu...
Dragon modül kullananlar, ikinci modül olarak SIDSA tabanlı (Magic, Matrix, Reality) kullanmayacaklar!.. Ta ki Dragon'un SIDSA tabanlı modüllerle uyumlu çalışması için uygun yazılım verilene kadar...
serkanguzel is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-11-2005, 18:47   #4
cemil67
Yeni Üye

Üye No: 1511
Giriş: 20-11-2005

Uydu Alıcısı: Next 8000xcam plus

selam,
haklisin serkanguzel kardes,dragon modul cok uyumzuzluk ve çakisma yapiyor hemem hemem butun emu'lu cihaz ve modul'lerle.
ben dragonu kullanirken,tek modul olarak slot'a ve emu kapali olarak kullaniyorum............saygilar cemil
cemil67 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık