• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

tek uydu iki tv

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• tek uydu iki tv

arkadaşlar tek çanak ve tek receverle iki tv iyi ayrı ayrı kanal izlemek şartıyla çalıştırabilirmiyim bana böyle bir model önerebilirmisiniz?

ccanak28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar tek çanak ve tek receverle iki tv iyi ayrı ayrı kanal izlemek şartıyla çalıştırabilirmiyim bana böyle bir model önerebilirmisiniz?
    hayır mümkün değil
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

hemen kestirip atmayın yaa dshopping de gördüm reklamını onun için sordum

Yorum yap

ccanak28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Sizin de söylediğiniz gibi reklamı yapılan çift tunerli uydu alıcısı ve çift çıkışlı LNB ile iki televizyonda farklı kanalları bağımsız olarak izlemeniz mümkün.
        Tek çıkışlı LNB ve aynı alıcı ile aynı polaritede bulunan kanalları izleyebilirsiniz, farklı polaritede izleyemezsiniz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X