• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Wetek Play - WeTekOS 1.1.8

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ozkaradag USTAD;
    video da kullandığın..yükleme PROGRAMI nedir?.
    linki varsa..bendekilerden farklı bir şey.
    P9PLUS

Yorum yap

Dosyayı upload ediyorum.Rar'dan çıkarıp direk sd karta atıp,anlatıldığı şekilde yükleyin.

*Wetek_Play-1.1.8*

Yorum yap

Crazyturk arkadaşın tarifi gibi yaptım çok kolay oldu.

Teşekkürler.

Yorum yap

adela Nickli Üyeden Alıntı
          ozkaradag USTAD;
          video da kullandığın..yükleme PROGRAMI nedir?.
          linki varsa..bendekilerden farklı bir şey.
          Hangi yükleme programını diyorsun Adela dostum?

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sevgiler...
            32.mesajda verdiğiniz video da.
            imaj yüklediğiniz..
            imaj yükleme programini..
            P9PLUS

Yorum yap

adela Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              SD kartı içinde attığımız zipli dosya yok..
              yanlışmı yapıyorum dye 2 ayrı karta yazdım.. dosya yok.
              acemilik bu kadarmı zor?
              +arkadaşım ilk indirdiğin 3 renkli zipli doyayı direk sd kartın içine at daha sonra bu zipli dosyanın içindeki 6 adet daha dosyayı sd kartın içine at bu sd kartı weteke koy enerji kablosunuda tak androitten manuel güncellemeye gel 2 adet kutucuk var bunlara işaret koy en üstte 1.1.8 olan dosyaya tıkla yükle de olay bu.

Yorum yap

Sevgiler...
                Oooo arkadaş sd formattere yükleme proğramı diyorsa bayağı işin var demektir sevgili özkaradağ

Yorum yap

besthacker Nickli Üyeden Alıntı
                  Oooo arkadaş sd formattere yükleme proğramı diyorsa bayağı işin var demektir sevgili özkaradağ
                  niçin işi var..
                  bizdede var..sd format yükleme..
                  ama ustadın farklı bir şey geldi..
                  ayıp bir şey sormuşum gibi..burası paylaşım forumu değilmi?
                  P9PLUS

Yorum yap

Bana hiç bir şey ayıp gelmez, rahat ol Adela. Biz de anadan bilgilerle gelmedik.

Normal Windows 10 sistemiyle attım abi, o farklı gelmiştir.

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı
                      Bana hiç bir şey ayıp gelmez, rahat ol Adela. Biz de anadan bilgilerle gelmedik.

Normal Windows 10 sistemiyle attım abi, o farklı gelmiştir.

Sevgiler...
                      size değil zaten söylemim..
                      sağolun herzaman yardıma koştunuz ..
                      bende de windows 10 var ama dedğiniz gibi.farklı gelmiş olabilir..

sevgiler....
                      P9PLUS

Yorum yap

adela Nickli Üyeden Alıntı
                        niçin işi var..
                        bizdede var..sd format yükleme..
                        ama ustadın farklı bir şey geldi..
                        ayıp bir şey sormuşum gibi..burası paylaşım forumu değilmi?
                        Videoda kocaman SDFormatter v4.0 yazarken bunu sormak ayıp değil komik bir şey.Buradaki espriyi anlamadıysanız bu sizin sorununuz.Ve sağolsun özkaradağ usta herkese elinden geldiğince yardım ediyor,bizler biraz daha dikkatli,araştırıcı ve gayretli olursak onun da işini rahatlatmış oluruz.Selamlarımla

Yorum yap

Besthacker seni anlıyorum lakin biraz daha mülayim olmakta fayda vardır dostum.

Herkes aynı bilgide olamaz, herkes senin, benim gibi dikkatli de olamaz, herkesin yaşından dolayı algısı ve mantığı da yavaş ya da farklı işler.
                          Onun için çok görme, senin esprini çok net anladığım için mesajını silmedim canım kardeşim.

Sevgiler...

Yorum yap

benım sorunum da başka yenı versıyonu attıktan sonra dreamedile kanal lıstemı atamıyorum oysa flashxp ile server bilgilerımı yükledim kanalları yüklerken hata veriyo naptımsa çözemedim.

Yorum yap

Besthacker seni anlıyorum lakin biraz daha mülayim olmakta fayda vardır dostum.

Herkes aynı bilgide olamaz, herkes senin, benim gibi dikkatli de olamaz, herkesin yaşından dolayı algısı ve mantığı da yavaş ya da farklı işler.
                              Onun için çok görme, senin esprini çok net anladığım için mesajını silmedim canım kardeşim.

Sevgiler...
                              Dediğim gibi bu işin esprisiydi,neyse burayı bu tür mesajlarla meşgul etmeyelim.Anlayışın için teşekkürler dostum,benim yazdığım mesajdan itibaren silebilirsin boşa polemik çıkarmayalım.Selamlar,sevgiler

Yorum yap

VELİ KULECİ Nickli Üyeden Alıntı
                                benım sorunum da başka yenı versıyonu attıktan sonra dreamedile kanal lıstegurationa bas mı atamıyorum oysa flashxp ile server bilgilerımı yükledim kanalları yüklerken hata veriyo naptımsa çözemedim.
                                Dreamedit ayarlarında firmware bölünde Wetek Play (Hard update) olanı seç kullanıcı adı ve parolayı boş bırakıp önce test configurationa bas "ok" derse save deyip dosyayı gönder

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X