• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play 2

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yenileme hızı 50 mi 60 mıydı?

Sevgiler...
    60

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Hataları wetek yabancı foruma bildir istersen simplymessert
      Yazıyorum

Yorum yap

• simplymessert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        60
        Ondan, 50Hz yaparsan düzelir.

Ben hep 50Hz'de kullanırım çünkü PAL sistemler için standarttır ve ülkemiz bu standartı kullanır. NTSC olsa 60Hz kullanmak gerekiyor.

Deneyip bilgi verirsen sevinirim.

Sevgiler...

Yorum yap

• Sevgili ozkaradag ustadım, wetek forumda "Libreelec 8 alpha" şeklinde bir başlık var..
          Google ceviri ile beceremedim.. acaba bu arkadaş tam olarak nasıl yapmış ?

Hello,

I had already switch to libreleec alpha on my play 1 and now I have a play 2, I can't rollback because my video library ( watch content , wife prefer kodi 17 skin etc )

So , I build a 8.0 alpha for wetek 2 , how :

- Get libreelec 8 alpha source
          - Get codesname wetek_play_2_le7 branch
          - Copy project wetek_play_2 from codesnake to le8.
          - change kodi patch with the alpha Libreelec

All compile fine , and succefully running !

But there is that make I can't switch for now.

I use tvheadend and dvb-t in france.
          It seems to work fine on the first start , but regulary , tv video hang (I just have the first image , but sound is ok).

Image change sometime , but it's more a slideshow with 2 or 3 minutes between each :smile:

If anyone have an idea , It will be very helpfull.

For now , play 2 still in the box

Yorum yap

• Derlemek mi istiyorsun dostum?

Bence acele etmeyin derim, LE 8 P2'ye çok yakında gelecektir.

Sevgiler...

Yorum yap

• Evet derlemek istiyorum; ama yakında gelecekse bekleriz bizde

Libreelek 8 alpha 'da pvr'ye eklediğim iptv kanalların açilma hızı muazzam.

Yorum yap

• Evet, PVR'ler elden geçmiş, müthiş olmuş, şok oldum Play1'de bile acayip kullanışlı olmuş.

Sevgiler...

Yorum yap

• Alışamadık gitti şu eleğe e2 ciyiz biz
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                  http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

• hehe uatat elek te olduk melek te nedir çektiğimiz bu meret cihazların elinden
                    MSN DURUMU::

Yorum yap

• E2 devri epey önce geçti, iptv ve iptv uygulamaları için yeni tarz cihazlar daha mantıklı.

Yorum yap

• IptvSolutions Nickli Üyeden Alıntı
                        E2 devri epey önce geçti, iptv ve iptv uygulamaları için yeni tarz cihazlar daha mantıklı.
                        ustat bunun için iptv yayınlarının kaliteli olması lazım.

Yorum yap

• Turkvod hariç ne esprisi var iptvlerin e2 de, yayın kalitesi ile alakalı bir konu değil uygulama alanı dar ve eski bir sistem e2 devri geldi geçti iptv ler yeni sistem ve normal cihazlarda daha başarılıdır.

Yorum yap

• iptv iyidir ancak benim gibi maçları geriden izlemek istemeyenler için kötüdür. Maçta gol olur iptv izleyen adam 3-4 sn sonra görür. Buna rağmen benim gibi takıntılı adamlar için bile yine de iptv iyidir, güzeldir.

Yorum yap

• Tabiiki en doğrusu yasal üyelik kutu ve uydudan izlemektir

Yorum yap

• Üstad serverlar sayesinde izliyoruz, fiyatlar fahiiş olduğu müddetçe yasal üyeliği kimse tercih etmez. Şahsen izlememeyi göze alırım yine onlara dünya parayı vermem. Ama kaliteli server ve ip tv hizmetlerinin sağladıkları ve hatta film paylaşım sitelerine bile verdikleri hizmetleri beğendiğim müddetçe verdiğim paranın miktarına asla bakmam.. Yaptıkları işin kalitesine göre fazlasını bile hak ediyorlar. Yakında sizin de hizmetinizin faydalarına vakıf olmayı istiyorum bu arada Sevgiler..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X