• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yazılım güncelleme 7500cıx

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yazılım güncelleme 7500cıx

sayın mach1 hocam yeni yazılımları uydudan güncellen miyormu güncelleme nezaman aktif olur şimdiden teşekkürler.

zaten güncelll
    NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
    NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
    D-SMART NEXT 9500 X CIS
    NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

merhaba benim cihazımda next 7500cı uydudan güncellemeli diye aldım ama bir türlü yazılım güncellemiyor yada desteklenmiyor dersek daha iyi olur bende yazılımları bilgisayardan yüklüyorum next uydudan yazılım desteğini ne zaman verir bilmiyorum üstelik nebutv de next7500 desteklenen modeller arasında gözükmüyor
      SİNYOR RFF
      MENDERES AİRPORT

Yorum yap

7500 e uydudan güncelleme yapılıyor ama yazılımlar şimdi uyduda olmadığı için güncellenmiyor.

Yorum yap

aslankral.10 Nickli Üyeden Alıntı
          merhaba benim cihazımda next 7500cı uydudan güncellemeli diye aldım ama bir türlü yazılım güncellemiyor yada desteklenmiyor dersek daha iyi olur bende yazılımları bilgisayardan yüklüyorum next uydudan yazılım desteğini ne zaman verir bilmiyorum üstelik nebutv de next7500 desteklenen modeller arasında gözükmüyor
          Uyduya virilmeyen bir yazılımı nasıl güncelesinki kardeş.inşallah uyduya verilirde imkanı olanlar faydalanırlar.saygılar.
          "İyilik Yap ki;İyilik Bulasın"

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X