• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sn. DOKTOR koreden döndü ve beklenen gelişmeleri bildiriyor...İşte...

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Sn. DOKTOR koreden döndü ve beklenen gelişmeleri bildiriyor...İşte...

öncelikle bu başlık 2 li konuşmalar için kullanılsın 2. konuda 1000.inci kere yazıyorum parası,modeli ,ne olursa olsun nextin hiçbir modelinin ayrıcalığı yok kullanıcılarınında,,bugüne kadar yıllarca güvenen arkadaşlar bilirler destek günlük değildir,,süreklidir ve yapılabilecek herşey yapılması gereken zamanda değil uygun olduğu zamanda yapılır....elinizi vicdanınıza alıp koyun,,,sonrada 5000..8500..6500..7500..fmb,,fme 1 mb,,fme 2 mb x plus .super plus.. 8000..9000..2005..25000...10.000 vb uzar gider 50 den fazla yazılım var...ve bu işe başlarken türkiyede emu değil,yazılım güncelleyeceğiz,yazılımları geliştireceğiz ,türk insanı olarak bunu yaptıracağız dedik..yaptırdık..onlarca özellik sayenizde eklendi,,yüzbinlerce kullanıcıda parasını başka firmalara ödediği halde next yazılımı kulllanıp gecikmede aldığı firma yerine bize küfrediyor..uydu işini marka olarak düşünmedik,,,burası kardeşlerimin abilerimin olduğu bir alandı...ne yazma nede hesap verme zorunluluğum yok..istediğim için yazıyorum.ve birçok şeyide FİRMA REKLAMI İÇİN DEĞİL,,,yaptırabildiğim için yapıyorum...ben olmasamda destek verecek onlarca arkadaş yetiştirdim merak etmeyin...YAZILIM DESTEĞİ editörle yazılım açıp key ekleyerek ÖNCE BİZ VERDİK demekle olmaz..destek YILLAR SONRA BİLE UNUTMAMAKLA YENİSİNİ AL dememekle olur..GALİBA iyi reklem yıllar sonra anlaşılıyor..GÜNLÜK MARKALARDA günlük reklamlarla yolunu sürdürüyor..ben inanıyorumki biz şu anda humaxı 1000 kat geçtik,en büyük grubuz,,burda dikkat edilmesi gereken ilişkilerde verilen destekte hem kullanıcı,hem kurucu,hem satıcı hemde garanti sağlayıcının madur edilmemesi,,onun dışındada zaten destek sorunumuz yok..olmazda..yeterki günlük dalgalanmalar bırakılsın,,yapılan bir hatada binlerce cihazın servislere gittiğindeki sorumluluğu düşünün,,,bunun dışında sorunlarınız zaten siz istemesenizde çözülüyor..HANGİ MARKA YAZILIMINDA EMU DIŞINDA TEK VİRGÜL DEĞİŞTİRDİ TÜRK İNSANI İÇİN yazın ....ve MAKUL İSTEKLER EKLENECEK diyebildi??

biz bir grubuz,,eskiyi bilmeyen patavatsızlara,,soru sormayı bilmeyen,birşey vermeden bilgi almayı alışkanlık edinen,bu forumda bulunmazsa titanik gibi batacağını sanan rs portsuz hamamböceklerine fırsat vermeyin..bunun dışındada acaba doktor bana küfredermi diye yazmaya korkan arkadaşlarıma katılmalarını öneriyorum..çok şey öğrenecekler,ve ögretecekler..ve gerçekten bilgisiz olup yazarsam ne derler diyen arkadaşlarada niyetleri iyiyse bize yakışır şekilde davranın..

kore gelişmelerine gelince tüm cihaz üreticileriyle gerek teknik destek gerek desteğin sürmesi gerekliliği konusunda anlaşıldı,gelecek sene için türkiyede kalma süreleri daha uzun mühendis desteği alındı..önümüzdeki sene diğerlerinde yaşanacak..artık firma eski cihazlara destek vermiyor ne yapalım sorunları giderildi..arkadaşlarımn KENDİ KENDİLERİNE gelin güvey oldukları KART İMECE olayı için köy meydanında yapılan toplantıda TOHUMLAR serpildi...şimdi herkes bekleyecek,,cihaz hardware-hafıza-ana işlemci -yazılım üçgeninde her model ve seriye olması teknik olarak imkansız..ama denenecek.
    super plusların tek modül tek kart girişli yuv ve 4+32 mb *usb girişli cıs ve dpcıs modellerine ait çalışmalar bitti..bu modellerin güncel serilerini kullana arkadaşlara ve LODOSA ÖZEL turbo kanal değiştirme eklendi usb den arka plan resmi güncellenecek,softcam,yazılım,mp3,resim slayt show bitti..toplu kanal taşıma eklendi...toplu kanal taşıma 2 mb x serisi için deneniyor,hafızada sorun yaratmazsa eklenecek....5000-6500-7500-8500 ciler zaten sorunsuz,istekleri gine eklenecek..8000 cilere zaten bir boot loader verildi..bu seriyle ilgili hertür destek son hız sürecek,,9000 zaten özel bir seri,birçok yazılım düzenleme ve eki hazırlanıyor..9000 ultra ile ilgili sağlam altyapılar oluşturuluyor,bu seriyi kullannan arkadaşlar merak etmesin...örn bilgisayara kayıt ettiklerini seyredecekleri media player desteği sürüyor,buglar ve ilaveler devam edecek....10000 cilere destek tam gaz sürecek..vb..vb....günlük bağırmalar ve yakınmalar yerine YARINI GARANTİ altına almak için yapılan herşeyde destek olunması dileklerimle..

en büyük farkımızda DESTEK KÖYÜMÜZDE başkalarının birilerinden esinlenip çaldığı ve yarın unutulacak ve yenisi gelecek GÜNLÜK POP PARÇALARI YERİNE..yüzbinlerce farklı klavyeden çıksada ,yamuk yumuk olsada KENDİ YAZILIM BESTELERİMİZİ YAPABİLMEMİZ ve yıllarca dinleyebilmek..en güzeli bu..birşeyleri üretmek......yenisini al demek yerine eldekini son damlasına kadar değerlendirmek....

herkese kolay gelsin.. bu doktorun mesajıdır arkadaşlar
    Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

sayın doktor hocam verdiginiz müjdeler icin bınlerce teşekkür ederim süper pluslarda bazı ufaktefek preblemler var onlarıda dikkate alacagınıza eminim Tasarım arkadaş sizi bigilendirecektir preblemler konusunda gerci siz farkındasınızdır saygılarımla sagolun varolun
    Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

evet kardesim sanki yeniden bir gunes dogdu...
      C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

evet herzaman markama güvendim cihazım eskidi ama hala kullanabiliyorsam bu destekler sayesinde.Desteklerin devam edeceğini duyunca çok heyecanlandım.Merakla bekliyoruz her ne kadar eski versiyon cihazımız olmasına rağmen mağdur edilmeyeceğimizi duymak sevindirdi bizi.İyi çalışmalar

Yorum yap

Bu güzel haberler için teşekkürler. Doktor'a çalışmalarında kolaylıklar.

Yorum yap

haberler için tesekkurler saygılar...
            Dreambox-500s NEXT 8000 X-CAM PIONEER HD TV 43'' PLAZMA EKRAN :mzk:

Yorum yap

Konu tüm next modellerini ilgilendirdiğinden ilgili alana taşınmıştır.
              bu güzel havadisler için kendisine teşekkür ediyoruz....
              Selamlar..

Yorum yap

Bilgiler için Doktor hocamıza tesekkürler...
                İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

bilgiler için sağolun

Yorum yap

bilgilerin için teşekürler

Yorum yap

teşekkürler ve çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Yorum yap

doktor hocam gerçekten güzel havadisler verdiniz çok teşekkür ederim.Bendeki eski cihazı yeniden kullanabiliyorsam sizin gibi arkadaşlar sayesinde olduğunun farkındayım.Tabiki bu söz sadece doktora değil diğer yardımı olan tüm arkadaşlar içindir.Bu nedenle bu alanda emek gösteren herkese tebrik ve teşekkür ederim.Gerçekten çok çalışıyor ve maddi anlamda karşılık beklemeksizin yapıyorlar ve bir teşekkür etmemiz onlar için kafi geliyor.Herkese çok teşekkür ederim...yeni gelişmeleri heyecenla takip ediyor ve bekliyorum....iyi çalışmlar

Yorum yap

redshadow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          doktor hocam gerçekten güzel havadisler verdiniz çok teşekkür ederim.Bendeki eski cihazı yeniden kullanabiliyorsam sizin gibi arkadaşlar sayesinde olduğunun farkındayım.Tabiki bu söz sadece doktora değil diğer yardımı olan tüm arkadaşlar içindir.Bu nedenle bu alanda emek gösteren herkese tebrik ve teşekkür ederim.Gerçekten çok çalışıyor ve maddi anlamda karşılık beklemeksizin yapıyorlar ve bir teşekkür etmemiz onlar için kafi geliyor.Herkese çok teşekkür ederim...yeni gelişmeleri heyecenla takip ediyor ve bekliyorum....iyi çalışmlar

Öncelikle konunun açılış tarihine baktınızmı

Doktor üstadımız koreden döneli aylar olmuş

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X