• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NFS: Most Wanted (career bitmiş savegame)

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• NFS: Most Wanted (career bitmiş savegame)

arkadaşlar bir hile sitesinden indirdim career %80 tamamlandı fakat %20 lik kısım önemsiz yerler mesela blacklist 15 te razorun birkaç sürüş testi gibi (ben bunlara görev diyorum) şeyleri yapılmamış ama ben bazılarını yaptım + mycars'a kendimden arabalar ekledim. Çok ta güzel oldu.

NOT:career modunda BMW M3 GTR istiyorsanız Select car bölümünden seçmelisiniz ben porschem ile yarışıyordum & TITAN adlı dosyayı "BELGELERİM" deki NFS Most Wanted klasörüne atarsanız işlem tamamdır...

saol kardeşim

Yorum yap

sen saol abicim

Yorum yap

selam arkadaşım ben mosvantıdı yükledim ama bi türlü bidefada oyuna giremiyorum her seferinde 6 7 defa deniyorum ondan sonra oyuna giriyo.tüm dosyaları düzgün yükledim.

Yorum yap

EVET 5 6 kere tiklayinca giriyor oyun öyle hem ben 2 günde oyunu bitirdim çok kolay yapmis kim yapmissa.

Yorum yap

ben bitiremedim biraz uğraşıyorum şimdi cayman s var elimde blacklist 9 la karşılaşçam

Yorum yap

ya ben 2 aydır black list 4le uğraşıyorum hala geçemedim normal oynuyorum hile yok
              tüm çamdibili dostlarımızı yeni sitemize bekliyoruz www.camdibi.net

Yorum yap

hemen paylaştan inimo bi yardım

Yorum yap

alecan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  arkadaşlar bir hile sitesinden indirdim career %80 tamamlandı fakat %20 lik kısım önemsiz yerler mesela blacklist 15 te razorun birkaç sürüş testi gibi (ben bunlara görev diyorum) şeyleri yapılmamış ama ben bazılarını yaptım + mycars'a kendimden arabalar ekledim. Çok ta güzel oldu.

NOT:career modunda BMW M3 GTR istiyorsanız Select car bölümünden seçmelisiniz ben porschem ile yarışıyordum & TITAN adlı dosyayı "BELGELERİM" deki NFS Most Wanted klasörüne atarsanız işlem tamamdır...

@alecan neden büyük harfle yazıyorsun. ayrıca alttaki linki tıklarmısın forum-kurallarını birkezdaha okumanızı tavsiye edecem 14 maddeyi özellikle.

http://www.mach1digital.com/mach1for...nt.php?f=4&a=2

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X