• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

D smart kazıgı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• D smart kazıgı

doğanın yeni kazığı abonelerine hiç bir ikazda bulunmadan sinema kanallarını kapatmalarını kınıyorum ve aboneliğimi sonlandırıyorum

yaymaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğanın yeni kazığı abonelerine hiç bir ikazda bulunmadan sinema kanallarını kapatmalarını kınıyorum ve aboneliğimi sonlandırıyorum
    aynen dostum sana katılıyorum ...aboneliğini sonlandır 5 gün sonra sana dönüş yaparlar ve yalvarırlar...

Yorum yap

Benide dt gıcık etti yılbaşı günü kapattım üyeliğimi her gün 3 kez arıyorlar şimdi eski üyelere geçirmece yeni üyelere hediyler salonlar daha uygun fiyatlar hepsi aynı bunların
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

Ben D-smart ın politikalarını iyi buluyorum.
        Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

hepimiz sadece 1 kanal izliyebiliyoruz izliyecegimiz kanallara boşuna para harcıyoruz.yok bende film,belgesel kanallarım var diyoruz.hepsi tekrar ve izleyen yok .hekesin her akşam 1 kanal da dizisi var.tv izlemeye kimsenin vakti yok.herkes akşam işten geliyor ve 2 saat sonra uyuyor.

Yorum yap

- Bugüne kadar hiçbir platforma üye olmadım, olmayı da düşünmedim. Demekki isabetli olmuş.

Yorum yap

d-smart defalarca aradı kandırmak için beceremedi,dt yi hiç düşünmedim,bana göre her ikiside aynı,vatandaşın cebinden para çekmenin peşinde,bir zamanlar ömür boyu bedava diye verdikleri kanallar gitti gibi tabii isimleri değiştirerek...
              İmza yok yorum yok hakkınızı helâl edin

Yorum yap

Albirini vur ötekini Hepsi Aynı bunların...

Yorum yap

Artık beni aradıklarında aradıkları kişinin ben olmadığımı söylüyorum öyle rahatım ki

Yorum yap

Modüllü Üyelik Özgürlüktür, diyerek bu sene Dsmarta başladım..

Yorum yap

yaymaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      kardeş bizde modül üyeliği var.sinema kanalları gitti.ama sonradan gelen sinema kanalları bizde açık.acaba sizde neden kapalı bilemiyorum.

Yorum yap

kalkan99 Nickli Üyeden Alıntı
                        kardeş bizde modül üyeliği var.sinema kanalları gitti.ama sonradan gelen sinema kanalları bizde açık.acaba sizde neden kapalı bilemiyorum.
                        arkadaşım sonradan gelen sinema kanalları bendede var ben hiçbir uyarıda bulunmadan sinema kanallarını kapatmalarına kızıyorum bu kanallar için milletten ayriyeten para alıyorlardı şimdi benim üyeliğim 1 ay sonra bitiyor ya yeni üyerin suçu ne sadece sinema kanallarıda değil başka kanallarda kapandı farkında değilsiniz galiba :no:

Yorum yap

Eurosport kanallarını da haber vermeden kapattılar.aboneliğim bitti.modül boş boş duruyor.
                          ya digitürkle ya da cccamla eurosportları izlemeye çalışacağım.

Yorum yap

her ikisinden de uzak olmak mutluluk verir...

Yorum yap

Haklınız.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X