• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

EMU'lardaki güncellemeler

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• EMU'lardaki güncellemeler

Bir kaç yıldır bu forumdan çok faydalı bilgiler edindim. Öncelikle bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca emular sayesinde pek çok yabancı kanalı da seyrettim. Ancak son zamanlarda emularda güncellemeler çok aralıklı oluyor ve geçmişte seyredebildiğimiz pek çok kanalı artık seyredemiyoruz.

Bu durum özellikle sanki xbox olayı çıktıktan sonra oldu. Bu ikisinin bağlantısı var mı (yani next firması; x-boxı satabilmek için şifreleri yayınlanmıyor mu?), yoksa artık şifreler çok sık değiştiği için mi emu dosyası bulamıyoruz.

Umarım yanlış anlaşılmam, forumdaki bilgi veren emuları hazırlayan değerli arkadaşları da zan altında bırakmak değil amacım. Sadece next firması belki böyle bir karar almışdır ve bu yüzden emular verilemiyor olabilir.

Saygılarımla

evet dediğin gibi emular daha önceleri günlük verilirdi hatta günde iki üç defa verildiğide olurdu ama şimdi haftada bir veya iki defa verildiği oluyor umarım hocalarımız alınmaz bu yazdıklarımıza yinede teşekkür ederiz elinden geleni yapıyorlar

Yorum yap

Benim Dile Getirmek İstediğim Şeyti Kelimesi Kelimesine Yazmışsı Güzel Tesbit.Bendende 2. Tesbit Olarak Yılardır Deişik Uydu Alıcısı KUlandım KUlandıgın Cihazın Sürümü eskidikce Yazılım Ve Şİfre Desteği Kesiliyo Tamamen Ticeri olay.Şuzaman Kadar Gerek Yazılım Gerekse *** Konusunda Yardımları Emeği Gelen Herkezin Ellerıne Sağlık Buraya Kadarmış

Yorum yap

mfb260473 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Bir kaç yıldır bu forumdan çok faydalı bilgiler edindim. Öncelikle bu bilgiler için teşekkür ederim. Ayrıca emular sayesinde pek çok yabancı kanalı da seyrettim. Ancak son zamanlarda emularda güncellemeler çok aralıklı oluyor ve geçmişte seyredebildiğimiz pek çok kanalı artık seyredemiyoruz.

Bu durum özellikle sanki xbox olayı çıktıktan sonra oldu. Bu ikisinin bağlantısı var mı (yani next firması; x-boxı satabilmek için şifreleri yayınlanmıyor mu?), yoksa artık şifreler çok sık değiştiği için mi emu dosyası bulamıyoruz.

Umarım yanlış anlaşılmam, forumdaki bilgi veren emuları hazırlayan değerli arkadaşları da zan altında bırakmak değil amacım. Sadece next firması belki böyle bir karar almışdır ve bu yüzden emular verilemiyor olabilir.

Saygılarımla
        Forumu takip ediyorsan ve diğer forumları veya siteleri Emuların güncellenmesinin aralıklı olması sebebi X-BOX değildir. Ona kaldıktan sonra sadece X-BOX değil piyasada X-BOX türevi pek çok cihaz olduğunu görürsün. Ve dahası Next firmasının Emu şifreleriyle hiçbir alakası yoktur.

Emu ile seyretme devri bittiğinden kaynaklanıyor şifreleme sistemleri gün geçtikçe değişiyor. Şifreleme sistemi değiştikçede değişken olan keylerin yayınlanması sona eriyor anca bi takılma esnasında felan *** yakalanıp seyredilebiliyorsa ancak.
        Computer High Engineer
        Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
        Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
        Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

emular yada şifreler verilmiyor şeklindeki tesbitlerinize katılmıyorum.cw şifreler hariç diğerleri değiştikçe k.ey dosyalarıda güncelleniyor burada sadece CW şifrelerin çok kısa süreli olmasından dolayı son zamanlarda biraz ağırdan alındığını bende gözlemliyorum onun dışında hem şifre güncelleme hemde yazılım vermede next in üzerinde bir marka tanımıyorum tüm hocalarımızın ellerine sağlık.hepsinede emeklerinden dolayı teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum.
          BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
          ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

tabiki herkes gibi bizde eski günlere dönmek istiyoruz ama maalesef artık emu devri bitti diyelim gitsin,farkındaysanız teknoloji son sürat gidiyor hiçbirşey yerinde durmuyorki o gidecek başka bişey gelecek hepsi birbirine zincir kim istemez yap,sat,kazan,next şuan için olabilecek eniyi desteği vermeye çalışıyor bunada şükür diyorum yeni yılda bakalım negibi değişiklikler olacak hepimiz göreceğiz son olarak desteğini ve emeğini eksik etmeyen değerli üstadlarımada saygılarımı sunuyorum...

Yorum yap

olaya hep tüketici gözüyle bakmamak lazım hizemti sunan üreticiler gözü ile baktığımızda görülmüştürki bu işte çok kazanç sağlanabilir ne yapalım ortak akıl emuyu bitirelim xbox yada paylaşım yada dream server vb emu bedava çalış yazılım yap bedava ver internete yada uyduya insanlar faydalansın artık nemalanma zamanı gelmiştir onlarda bunun sefasını sürüyolar (burda amacım hiçbir kişi yada markayı zan altında bırakmak değildir bu böledir olması gerekende budur yok öle bedava isteyen istediğinin karşılığını verecek ve alacak)

Yorum yap

tamam arkasaşlar haklısınız ama şuana kadar beş tana uydu cihazı çöpe attım nedeni emu`ydu 2000süper plus kullanıyordum multivizon ve tps ler icindi
                bu benim düşüncem xbox çıktıktan sonra emu ile izlenen kanallar sollandı
                bu güne kadar bir çok kişiye next2000süper plus tercih etim
                bence artık diğer uydulardan bir farkı yoktur
                lütfen ustalar buna br el atsın____SAYGILARIMLA
                yeni piyasaya çıkan bir çok uydu alıcısı daha adı bile duyulmamış ama usb üzerinden mpeg_video dosyalarını oynatıyor
                buda bizi özüyor
                çünkü biz next&nextstarız iyi değil en iyi (.................)
                .
                وَلَن يُؤَخِّرَ اللَّهُ نَفْسًا إِذَا جَاء أَجَلُهَا وَاللَّهُ خَبِيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ

ALLAH ('CC') BÜTÜN YAPTIKLARINIZDAN HABERDARDIR.
                munafikün suresi, 11. ayet

(''DÜNYADA EN İYİ İNSAN DOĞRU OLANDIR.
                YALANDAN VE GIYBETTEN UZAK DURANDIR.'')

Yorum yap

ben kac tane uydualıcısı aldım uydudan güncellme yapıyor dıye şimdi bakıyorum hepsi tüketicinin azına 1 parmak bal sürmek)şimdi düşünüyorum xbox alsammmı diye ama buna eminim onuda alınca 1 2 ay sonra oda pelte cıkar elimde nanelerimi ekebilecegim süzgceli bi teneke kalacak

Yorum yap

box dedinde dreambox geldi aklima...

Yorum yap

Bu güne kadar defalarca uydu alıcısı aldım.Hepsinde en fazla bir iki yıl kullanma imkanım oldu.En başından beri d.box piyasada vardı ama hep pas geçmiştim.Sonunda klon DM500S aldım ve gördümkü bu güne kadar diğer cihazları boşuna almışım.Başta bi tane alsaydık,şimdiye kadar defalarca fazla para ödemezdim.
                      ¤¤ 42 LM 760S-K2 PRO ANDROİD-KORAX İPBOX HD-HOMOTECH 1200SE-TÜRKSAT-ASTRA 19-HOTBİRD-EUTELSAT 7 ¤¤
                      ¤¤ -NEXT DİSEQ MOTOR- 110 CM ÇANAK- ¤¤

Yorum yap

küçük aniknot;arkadaşlar kişi neyi izlemek iştiyorsa aile içinde hepsi mevcut o yuzden hayıflanmanıza gerek yok?hocalarımız bızden fazla düşünüp kafa yoruyorlar bizlere faydalı olabılmek için herkeze saygılar

Yorum yap

inşallah dediğiniz gibi olur
                          .
                          وَلَن يُؤَخِّرَ اللَّهُ نَفْسًا إِذَا جَاء أَجَلُهَا وَاللَّهُ خَبِيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ

ALLAH ('CC') BÜTÜN YAPTIKLARINIZDAN HABERDARDIR.
                          munafikün suresi, 11. ayet

(''DÜNYADA EN İYİ İNSAN DOĞRU OLANDIR.
                          YALANDAN VE GIYBETTEN UZAK DURANDIR.'')

Yorum yap

receiver işi belli bir noktaya kadar gizemli oluyor. ondan sonra işin içine girince rutin güncellemeler çoğu kullanıcıya yeterli gelir gibime geliyor en azından kendi fikrim öyle. dreambox falan zahmetli işler haa diyeceksiniz zahmetsiz rahmet olmaz onada eyvallah
                            ama bu işin düşkünü tabiri caizse fanatiği değilseniz dreambox külfet olacaktır ...

Yorum yap

Ben 5 yildir next kullaniyordum.Hakkini yiyemem hala cok sevdigim bir cihaz.Next firmasinin benim modeli unutmaya baslamasi yazilim cikarmamasi.Emu güncellemelerinin eskisi kadar anlami kalmamasi nedeniyle DMBox 800hd aldim.Pahali bir cihaz ama ayni sikintilari yasamayi göze alamadigim icin bu tercihi yaptim.Gelecegin modellerini cikartiyor adamlar tipki Apple gibi.Klonlari bile 250 dolarlardan basliyor.Next öyle bir cihaz cikarmali ki ona sirtimizi dönmeyelim.Umarim mesaj alinmistir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X