• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

dvb 3600 fta aphro menusü nasıl yükleyebilirim?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• dvb 3600 fta aphro menusü nasıl yükleyebilirim?

selam arkadaşlar ben aphro menulu emu yazılımı yüklemek istiyorum ama nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum bu işlerle daha hiç uğraşmamıştım yardım ederseniz sevinirim şimdiden Teşekkürler...

Marka : DVB 3600 FTA

Yardımınızı bekliyorum...

Yorum yap

aşağıdaki yazılımı ve yükleme programı ile yükleyebilirsin
      Eklenen Dosyalar

Yorum yap

SLM aphro menulu emu yazılımı yüklemek istiyorum dvb4 vestel 3600fta için yukarıda verilen yazılımı indirdim vestel link yazan kurulumu açtı diğer üstte olanı ne yapayım bilgi verirseniz sevinirim birde rs 232 kablosunu nereden alırım teşekkürler

Yorum yap

antoles70 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          SLM aphro menulu emu yazılımı yüklemek istiyorum dvb4 vestel 3600fta için yukarıda verilen yazılımı indirdim vestel link yazan kurulumu açtı diğer üstte olanı ne yapayım bilgi verirseniz sevinirim birde rs 232 kablosunu nereden alırım teşekkürler
          Her vestel dvb4 fta seri olan 3600 cihazlara aphro menü yükleyebilmek için işlemci numarasına göz gezdirmeniz gerekir yoksa dönüşü olmayan sorunlara sebebiyet verebilirsiniz.

NOT:Eğer işlemci ST5518FVC ise kesinlikle emu yüklenemez.

Eğer işlemci ST5518BVC ise DVB-4 (SMALL) 3600fta MODEL SERİSİ yazılım yüklenebilir.

yüklemek talimatı İÇİN BURADAN yardım alınız

Yorum yap

memorist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Her vestel dvb4 fta seri olan 3600 cihazlara aphro menü yükleyebilmek için işlemci numarasına göz gezdirmeniz gerekir yoksa dönüşü olmayan sorunlara sebebiyet verebilirsiniz.

NOT:Eğer işlemci ST5518FVC ise kesinlikle emu yüklenemez.

Eğer işlemci ST5518BVC ise DVB-4 (SMALL) 3600fta MODEL SERİSİ yazılım yüklenebilir.

yüklemek talimatı İÇİN BURADAN yardım alınız
            slm vestel dvb 3600 fta kılavuzunda ana işlemci STi 5518 böyle yazıyor . yükleme yapıyor ama ekrana fuse yazdıktan sonra 0001 yazıp kalıyor hiçbir şekilde dil seçimi diye bir menü açılmıyor ne yapabilirim arızamı yoksa servise mi götürmem gerek yada yeni uydu alıcımı alayım 1.4.41 umu yazılımı uygun diye duydum
            nerede bulurum

Yorum yap

antoles70 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              slm vestel dvb 3600 fta kılavuzunda ana işlemci STi 5518 böyle yazıyor . yükleme yapıyor ama ekrana fuse yazdıktan sonra 0001 yazıp kalıyor hiçbir şekilde dil seçimi diye bir menü açılmıyor ne yapabilirim arızamı yoksa servise mi götürmem gerek yada yeni uydu alıcımı alayım 1.4.41 umu yazılımı uygun diye duydum
              nerede bulurum

Dikkat edeceğin STİ5518 ziyade (BVC olması) daha önceden cihaza aphro menü atılmışsa zaten dil seçimi çıkmaz fuse.den sonra normal kanalda açılır sadece mavi menüden aphro menüye dönüşlerde çıkar dil seçimi

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X