• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

astra ve sirüs uydusu hakkında

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• astra ve sirüs uydusu hakkında

Arkadaslar Bursadan 95 lik canakla astra uydusunu emu ile seyretme sansımız varmı cihaz next 2000 super cıs plus.ayrıca aynı canaga aparat takarak sirus uydusunu seyredebilirmiyiz ustalar bununla ilgili bilgi verirmisiniz

Sirus u seyretme şansınız var..

İmza yok yorum yok hakkınızı helâl edin

Yorum yap

evet son yazılım en guncel *** dosyasını yükleyin super plus için son yazılım 130 en son yazılımdır

Yorum yap

Mertkoc81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Sirus u seyretme şansınız var..

Aparat süper olmuş aynı çubuklu antenden benimde var fakat aparatı bulup ilave lnb leri takamadım

Yorum yap

isterseniz böyle bir sistem yapabilirsiniz,her iki sistemde bana ait kurulu sorunsuz çalışıyor...

Yorum yap

çanak kaçlık acaba ?

Yorum yap

zetfalon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              çanak kaçlık acaba ?
              ikiside 1.50 cm...

Yorum yap

şu canagı ve lnb.leri görünce valla gülüyorum size 8 ad lnb 10 tl den 80 lira eder oysa bir daizek motor karaköyde 95 lira bir 150 canak neresinden bakarsan bak 100 lira lnb.lerle toparlarsan 180.tl neden daizek motor kullanmıyosunuz anlamıyorum hem daha kaliteli hemde daha fazla uydu demek

Yorum yap

orion_bilo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  şu canagı ve lnb.leri görünce valla gülüyorum size 8 ad lnb 10 tl den 80 lira eder oysa bir daizek motor karaköyde 95 lira bir 150 canak neresinden bakarsan bak 100 lira lnb.lerle toparlarsan 180.tl neden daizek motor kullanmıyosunuz anlamıyorum hem daha kaliteli hemde daha fazla uydu demek
                  Hocam mesele para ve seyretme değil,önemli olan oluyor mu ? olmuyor mu ? yani işin zevki,çanağın birine kollu motor düşünüyorum ( dayizek motor 1.50 likde fazla dayanmaz ) önce yerini ayarlamam lazım,evin üzerinde çatı katı işim var saygılar...

Yorum yap

Sirius izlersin.

Yorum yap

emu ile izleneçek kanal husler tv den başka yok yanlış bilgi vermegin herşey internetle izleniyor......

Yorum yap

iyi yapmış

Yorum yap

Konu yeri burasımı bilmiyorum ancak n,iesat uydusundakiE 7 WA dan İstanbulda yanın alanan varmı bir aydır ayarlayamadım çanağı vereceğiniz bilgi için şimdiden teşekürler.

Yorum yap

Çanağın kaçlık senin ?
                            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

Çoktan bakmamıştım sinyaller epey düşmüş alt frekanslar yok gibi 11600 lerden sonra olanlardan sinyal geliyor 200 küsür e yakın kanal taradı next şu an
                              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X