• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Dobratech 26.7.2010 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

soonx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu cihazın ismini neden gizli tutuyorsunuz en azında baylaşın bizde bir bakalım
    merak içinde kalmak çok zor

elktronikle ilgili bende biraz hastalık vardır
    ismini bende bilmiyorum. ismi çok mu önemli? bir cihazın üzerine next xxxx yazdırıp piyasaya sürecekler. hdtv ve dobratech ın aynı makina kaç marka olduğunu biliyorsunuz?

Yorum yap

mamoste bu kaynak kesin doğrumuymuş ? eğer öyle birşey varsa yıl sonunda fuara çıkar ocak ayında da pyasaya ... o zamanakadar ise birkaç epg highway epg low way birkaç emu ile çözülen geçici paketler ,siz en iyisimi birer kumbara alıp şimdiden para biriktirmeye başlayın yeni modele para ihtiyacımız olacak... Malum HD teknolojisi daha çok yeni, daha full HD sonra 3D vs çoook cihazlar göreceğiz ,ne yapalım sağlık olsun ...

Yorum yap

Her zamanki gibi eğri oturup doğru konuşmak gerek.. Next eğer Next 2000 Super HD ve Next 2000 Dobratech sorunu çözülmeden yeni bir cihaz çıkarırsa ipini çekmiş olur bence.. Ben de dahil tüm kullanıcılarının güvenini kaybeder.. Next 9000 Ultra PVR olabilir.. O seri farklı çünkü..
        DIGITURK IRDETO MODUL
        D-SMART D-FIX MODUL
        TİVİBU IRDETO MODUL
        ---------------------------
        SKYSTAR 2 USB HD TV CARD
        -------------------------
        TECHNISAT DIGIT ISIO STC 4K
        HUMAX 4TUNE 4K
        KATHREIN 926 4K
        VU+ DUO 4K
        DREAMBOX ONE 4K
        WETEK PLAY 2 4K
        ATLANTA CI 4K
        TOPFIELD SMART URBAN HD
        NEXT 10000 PLUS 4K
        GOLDMASTER ULTRA 4K
        GOLDMASTER HD-1090 TWINBOX
        NEXT 2000 MACHINA 3D HD
        NEXT PANDORA HD
        NEXT 2000 DOBRATECH HD
        NEXT 18500 PLUS HD

Yorum yap

yani şimdi bundan 4 5 ay önce yere göge sığdıramadıkları cihazı yani dobratech in yerine yeni bir cihaz mı sürecekler piyasaya dopratech i biz adam edemedik alın size yeni bir cihaz bu çok daha kaliteli linux tabanlı diye yine bizi kandıracaklar yani bizde hemen koşup alacağız tıpkı dopratech aldığımız gibi biz alışmışız kim hıyarım var dese tuzluğu kaptığımız gibi adamın yanına koşmaya ama next benim için bitmiştir bu saatten sonra dünyanın en kaliteli cihazını bile getirse kendi adıma söylüyorum kesinlikle almam birdaha çünkü next beni 2 kez yaktı 2000 hd yi aldım zararına satıp dopratech i aldım iyi diye ama 2000 hd yle aynıymış meğer dopratech kutunun üstündeki linux yazması sadece insanları kandırmakmış bizde kanıp aldık yarın kısmet olursa yeni bir cihaz sipariş verecem test ettiğim bir cihaz çok şükür next den kurtuluyorum darısı herkesin başına..
          VU+DUO TWİN LİNUX HDTV
          NEXT MACHINA 3D
          DİGİTURK CAM MODÜL FULL
          TİVİBU FULL PAKET
          120cm BİLSAT MOTORLU ÇANAK
          VESTEL 106 CM terenova 3D
          vestiyer 500 gb hdd
          D SMART MODÜL FULL

Yorum yap

ya arkadaşlar bence artık next bölümüne girmeyelim ve yorum da yapmayalım.tepkimizi bir şekilde dile getirelim.dobratech çıkacak herkes susacak deniyordu.fakat herkes harıl harıl konuşurken dobratecten tık yok.istedikleri kadar yeni cihaz çıkarsınlar bu saaten sonra benim için next bitmiştir.

Yorum yap

aynen benim içinde bitmiştir bugün 105 tl ye aldığım bir cihazla dobratech kaldırdım vitrine aksesuar olarak güzel oldu vitrine yakıştı gerçekten zaten başka da bir işe yaramıyor 105 tl ye aldığım cihaz cc camda bir güzel çalışıyorki hayret ettim vallahi işte bilmeden koşup alırsak 650 tl lik dopratech i böyle mağdur oluruz arkadaşın dediği gibi formda dobratech hakkında yorum yapmayalımki reklamı olmasın alan arkadaşlarda bizim gibi yanmasın yanarım yanarımda 650 tl me yanarım bu parasızlık döneminde 650 tl verip dopratech aldık ama çıra gibi yandık neyse zararın neresinden dönersek kardır şimdilik dobratech vitrinimizde dursun zaten başkada bir işe yaramıyor vitrini süslemekten başka ilerde inşallah bir işe yararda kullanırız benim anlamadığım şu arkadaşlar dobratech hakındaolumsuz yorum yaptığımız zamanlar ustalar hemen sabırlı olun zaten dobratech size yakışmıyor deyip bize fırça atıp duruyordunuz şimdi ne olduda hiç biriniz olumlu yada olumsuz ufakta olsa bir cevap vermiyorsunuz demekki bu dobratech den bir halt olmayacağını artık sizlerde anladınız zamanında övüpde göklere çıkarıp biz kullanıcıları yanıltıp aldırdnız dobratechi şimdide yazacak bir şeyiniz yok tabiki herkes susacak dobratech konuşacak dediniz hani nerde bırakın konuşmayı lal oldu dobratech 105 tl lik cihazlar konuşup durdu bu dobratech de elimizde patladı hayırlısı olsun herkese saygılar.
              VU+DUO TWİN LİNUX HDTV
              NEXT MACHINA 3D
              DİGİTURK CAM MODÜL FULL
              TİVİBU FULL PAKET
              120cm BİLSAT MOTORLU ÇANAK
              VESTEL 106 CM terenova 3D
              vestiyer 500 gb hdd
              D SMART MODÜL FULL

Yorum yap

ustralı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                mamoste bu kaynak kesin doğrumuymuş ? eğer öyle birşey varsa yıl sonunda fuara çıkar ocak ayında da pyasaya ... o zamanakadar ise birkaç epg highway epg low way birkaç emu ile çözülen geçici paketler ,siz en iyisimi birer kumbara alıp şimdiden para biriktirmeye başlayın yeni modele para ihtiyacımız olacak... Malum HD teknolojisi daha çok yeni, daha full HD sonra 3D vs çoook cihazlar göreceğiz ,ne yapalım sağlık olsun ...
                sevgili ustralı takımı şimdilik tamamladım. 800hd,dobratech, atlanta var.
                next ın hd ve son yıllarda müşteri güven tecrubesi ortada. artık kesinlikle başka takılırım...

Yorum yap

O zaman kendine göre sıralama yap.

1. -2. - 3. kim gelir onuda söyle

Ben Anlantayı tek geçerim ...

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  sevgili ustralı takımı şimdilik tamamladım. 800hd,dobratech, atlanta var.
                  next ın hd ve son yıllarda müşteri güven tecrubesi ortada. artık kesinlikle başka takılırım...

Yorum yap

Tek geçecek cihaz bulamadınız ismi malum olan a**** cihaza atıfta bulunuyorsunuz ne yapacaksınız başka. Sanki 6 lı ganyan oynuyoruz kum veya çim pistte at koşturuyoruz. Donmasız denen ismi malum cihazın 170 revizyon yazılımnda bile donmalar mevcut. Farklı bazı cihazlarda hiç donmama olmasına ragmen. Newcamd server portlarının sadece bir tanesini girebiliyorsunuz. mesela 10000 - 10015 aralığını tek seferde giremiyorsunuz. 15 tane portu ayrı ayrımı gireceksiniz cihaza. Sizin bütün probleminiz newcamd server kullanıp sadece yabancı platformaları seyretmek değil. illegal platformlara olan takıntınız.
                    Computer High Engineer
                    Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
                    Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
                    Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

Seninde sanırım takıntın yabancı plartformundaki xxx kanallar .

Eğer kart paylaşımlı cihaz yapılıyorsa ve herkez susacak Dobratech konuşulacak deniyorsa bizlerinde beklediği stabil çalışan bir cihazdır doğal olarak.

Millet bu cihazları niye alıyorsun sanıyorsun Mrdp bir düşün.

Öyle olsa herkez Next 80 Tl cihazını alır sesini kısar bence....

650 Next Dobr. ver - Kart paylaşım için senede 250 Tl ver - Yok o olmadı başka yere para ver... İnsan birşeyler bekliyor doğal olarak...

İnanki burdaki herkezin amacıda bu bence %10 istisna dışında ...

Yorum yap

Cukulata76 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Seninde sanırım takıntın yabancı plartformundaki xxx kanallar .

Eğer kart paylaşımlı cihaz yapılıyorsa ve herkez susacak Dobratech konuşulacak deniyorsa bizlerinde beklediği stabil çalışan bir cihazdır doğal olarak.

Millet bu cihazları niye alıyorsun sanıyorsun Mrdp bir düşün.

Öyle olsa herkez Next 80 Tl cihazını alır sesini kısar bence....

650 Next Dobr. ver - Kart paylaşım için senede 250 Tl ver - Yok o olmadı başka yere para ver... İnsan birşeyler bekliyor doğal olarak...

İnanki burdaki herkezin amacıda bu bence %10 istisna dışında ...
                        Nova ve Sky HD ler yetiyor. XXX lerle zaten uğraşmıyorum. Bu teknolojide hiçbir şeye para yetişmez. Bügün o yarın başkası. Ben yetişemiyorum ki sizi bilmiyorum..
                        Computer High Engineer
                        Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
                        Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
                        Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

Valla o zaman sen %10 luk dilime giriyorsun o zaman

Yorum yap

ben optibox alione ısd.15.42 loader 4.19 yazılımı yükledim cccam bu eski yazılımda inanın daha güzel çalışıyor bir deneyin derim arkadaşlar

Yorum yap

koparkok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              ben optibox alione ısd.15.42 loader 4.19 yazılımı yükledim cccam bu eski yazılımda inanın daha güzel çalışıyor bir deneyin derim arkadaşlar
                              arkadaşlar bugün yükselelektroniği aradım ve uzun uğraşlar sonucu orhan beyle(namı değer doktor) ile görüştüm.ve sorunumuzu aktardım.o da bana bu hafta koreye gideceğini ve müjdeli haber ile geri döneceğini söyledi. en geç 1 ay içinde yazılım verilecekmiş. ve o zaman dobratech uçacak işte.herkese selamlar.

Yorum yap

koparkok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                o zaman kadar bu yazılım idare eder yaklaşık 3 saattir w3 tek bir donma yok kanal geçişleri 2-4 saniye arasında
                                lord1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                arkadaşlar bugün yükselelektroniği aradım ve uzun uğraşlar sonucu orhan beyle(namı değer doktor) ile görüştüm.ve sorunumuzu aktardım.o da bana bu hafta koreye gideceğini ve müjdeli haber ile geri döneceğini söyledi. en geç 1 ay içinde yazılım verilecekmiş. ve o zaman dobratech uçacak işte.herkese selamlar.
                                düzgün yazılım gelirse süper olur

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X