• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ekran çizgi çizgi oluyo

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ekran çizgi çizgi oluyo

arkadaşım bende süper plus cıs 2000 var wide tvim var tv sisteminden full yaptığımda ekran tam oturuyo fakat ekran çizgi çizgi oluyo bunun için bir çözüm bulabilirmisin.(mach1 e saygılarımla)

Sevgili arkadaşım görüntü formatını 4/3 yap ayrıca FULL yerine NORMAL
    yap düzelir...
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

arkadşım anlatamadım galiba benim televizyon geniş insanları şişman gösteriyo yani 16:9 yayınların çoğu4:3 fakat ben yayıları 16:9 da izlemek istiyorum bunun içinde next çok güzel olay geliştirmiş tv sisteminden full yaptığım zaman 4:3 olan yayın 16:9 oluyo ve tam oturuyo şişmanlık gidiyo fakat anlatmak istediğim full yaptığım zaman ekran çizgi cizgi oluyo acab diyorum versiyonla düzeltilebilirmi

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X