• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

SUNNY AT7011D H/W=:help:

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• SUNNY AT7011D H/W=:help:

SUNNY AT7011D FTA Flashi cokmush H/W versionunu bilmiorum
    Shase de REV:3.1K yaziyor
    Flash;29lv160
    Flash dosyasina ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim
    saygilar

arkadaşım senin istediğin ne?? yani ne yapmak istiyon! versiyonu sistem bilgisinde yazarrr flaşh dosyasına neden ihtiyacın var geniş kapsamlı anlatırsan yardımcı olmaya çalışırım saygılar

Yorum yap

Cihaz Cokmush durumda o yuzden sistem bilgisine bakamiyorum ve nasil flash dosyasi yukleyecemi bilmiyorum.16.00.A1 H/W yukledim cihaz acildi ama sinyal duymuyor dosyadan yanlish oldunu dushunuyorum.Bana cihaz cokmush durumda geldi nasil bu hale geldini bilmiyorum.

Yorum yap

arkadaşım cihaz hv nosu büyük ihitmal 16.00.A1 dir yanlış yazılım olsaydı 8888 arızası yada tek nokt problemi verirdi. sana tavsiyem bl 219 v4 loaderini yükle. ardından güncel emu dosyasını yükle.

Yorum yap

evet HW=16.00.A1 oleymish ama daha bashka problemleride cikti LNBP12 de arzali. Sahibine sordum nasil arzalandi diye,aksham kapatim sabah actim calishmadi dedi,bende inandim.Ama hepsi birseferde nasil olur onu anlayamadim.Her ikinci kishi usta oldu o yuzden boyle oluyor,bir arza ile kalmiyor.
          Sonra faturayi kestiinde ne bu boyle diyorlar satin mi aliyoruz bunu.

Yorum yap

ee arkadaşım napalım biraz eli tornavidatutan ve az buçukk yazılım atmayı öğrenince iyice karıştırmaya başlıyolar sonrasındada bu tip sorunlarla karşılaşıyolar. Ama faturayıda görünce ben bişi yapmadım diolar napalım tahammül etmek zorundayız.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X