• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek'in 4K'lı Yeni Modelleri Görücüye Çıkıyor...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Evet yeni cihazları bekliyoruz.
    WeTek Play 2S fiyatta da uygun olursa
    Favori cihaz olacaktır.

Yorum yap

• WeTek Play 2S 300 avro uzerı olursa trde kımse almaz..
      WETEK Play 2 4K
      Android *ELEC *ENİGMA 2

b@rett@ port@l

Yorum yap

• Bir kac yabanci forumda play2 200- 2s 250 euro gibi tahminler gordum, ama mevcut donanim degisikleri dusunuldugunde bu fiyatlarin yuksek olacagi da belirtiliyordu.

N9000q 》TaPaTaLK

Yorum yap

• Ay sonunda çocuğun adını koyarlar bence
          chance favors the preparent mind crea32 lcdtv-next8000xcam-next9000ultra-2000hdtv-sony6110hifi-LGdvdhome thetre system-320ofsetçanak-150parabol-120parabol2adet90lıkçanakve ilk göz ağrım 70 ekran sharp black matrix tv 40inc samsung full hd tv 19 inc seg lcd tv toshiba hddvd player

Yorum yap

• ali.tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Bir kac yabanci forumda play2 200- 2s 250 euro gibi tahminler gordum, ama mevcut donanim degisikleri dusunuldugunde bu fiyatlarin yuksek olacagi da belirtiliyordu.

N9000q 》TaPaTaLK
            BARETTA 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            WeTek Play 2S 300 avro uzerı olursa trde kımse almaz..
            dyox18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Ay sonunda çocuğun adını koyarlar bence
            Kendi adıma konuşursam 200 Euro üzerine wetek 2s çıkmayacak. Aynı işlemci ve donanımda ( Android 5.1 Lollipop Amlogic S905 2G/16G 2x2 MIMO 802.11ac WIFI Bluetooth 4.1 1000M LAN KODI ,sadece altta mSATA SSD slotu olmayan ) olan android cihaza kaliteli ,openelec destekleyen kaliteli bir usbtuner fiyatı ekleyin (70*80 dolar )

http://www.ebay.com/itm/TechniSat-Sk...IAAOSw6wRW~7S0

veya burdan bir tanesi http://wiki.openelec.tv/index.php/Supported_TV_Tuners

yine 200 eruronun altında kalıyor. Buna wetek firmasının destek masrafını ekleyin eder max. 200 Euro. Bu yurtdışı fiyatı olacak. Dikey üzerine ne koyar onu bilmem. Andoid 6.0 lı S905X veya S912 işlemcili cihazlarla ilgili haberler çıkmaya başladı. Wetek bence cihazı piyasaya sürmekte geç bile kaldı. Cihaz hazırdır zaten sadece yazılım tarafı test ediliyordur. Londra fuarından sonra satışa başlanır bence.

Ek: Şuda var. Vu+ gibi müşteri kitlesi oturmuş bir firma bile solo 4K yı h****burada sitesinde %10 para puanla 1800 TL gibi bir fiyata 9 taksit şeklinde satamıyor. E2 den öteye geçilemediği ve yeni çıkan cihazın kart paylaşımlı yayınları açmadığı sürece satıştaki kısır döngü devam eder. IPTV yi zaten 30$ lık tunersiz android cihaz bile sorunsuz gösteriyor.

Yorum yap

• Cihaz hazırdır zaten sadece yazılım tarafı test ediliyordur.
              Aynen, gecikmenin asıl nedeni de Play modelinde hantal olan WeTek Theater DVB TV uygulamasının yeniden ve köklü değişikliklerle yazılıyor olmasını söyleyebilirim.

Onun için sabır diliyorum.

Ha bu cihaz(lar)ın normal E2 (Vu+, DM, XT, GB, Form, vs vs) cihazlarından Modül Girişi dışında hiç eksiği yok fazlası vardır.
              E2'yi ben Vu+'da bıraktım artık, ELEC'i keşfedince E2'nin ne kadar yavan olduğunu, odun olduğunu anladım.
              E2'nin tek iyi tarafı alışık olduğunuz için kolay olduğudur, ama o da bir safsatadır çünkü 60 yaşındaki anamın eline Iphone 3'ü verince kullanamaz diyordum, ancak kadın mecbur kalınca öğrendi, şimdi de Iphone'dan başka tel kullanmam diyor, düşünün.
              E2 güzel olduğu için değil, ona alıştığınız için, alıştırıldığımız için kullanıyoruz.

Play 2S çıkınca ELEC performansını test etmek için sabırsızlanıyorum.

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Aynen, gecikmenin asıl nedeni de Play modelinde hantal olan WeTek Theater DVB TV uygulamasının yeniden ve köklü değişikliklerle yazılıyor olmasını söyleyebilirim.

Onun için sabır diliyorum.

Ha bu cihaz(lar)ın normal E2 (Vu+, DM, XT, GB, Form, vs vs) cihazlarından Modül Girişi dışında hiç eksiği yok fazlası vardır.
                E2'yi ben Vu+'da bıraktım artık, ELEC'i keşfedince E2'nin ne kadar yavan olduğunu, odun olduğunu anladım.
                E2'nin tek iyi tarafı alışık olduğunuz için kolay olduğudur, ama o da bir safsatadır çünkü 60 yaşındaki anamın eline Iphone 3'ü verince kullanamaz diyordum, ancak kadın mecbur kalınca öğrendi, şimdi de Iphone'dan başka tel kullanmam diyor, düşünün.
                E2 güzel olduğu için değil, ona alıştığınız için, alıştırıldığımız için kullanıyoruz.

Play 2S çıkınca ELEC performansını test etmek için sabırsızlanıyorum.

Sevgiler...

Wetek ne yapar bilmem ama 2/16 olan belleklerde okuma ve yazma hızı yüksek modüleri kullansalar yeter. Bu iş video işleme yeteneğininin yanında wifi hızı, network hızı , açılma ve kapanma hızı, video stream hızı gibi sürekli kullandığımız işlerede etki ediyor. İşlemcisi çok yüksek olmayan bir notebookun HDD sini SSD ile değiştirdiğinizdeki performans farkına benziyor bu iş.

Yorum yap

• Kesinleşsede artık herkes rahatlasa 200mü 249mu 269 mu mayısa geldik hala bilgi kesin yok..
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                  http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

• doğru söze ne demeli teşekkürler mach1 dürüstlük hep ön planda olmalı bence
                    MSN DURUMU::

Yorum yap

• Evet bekliyoruz. Wetek ile uydu dünyasında kaybettiğim heyecanı yeniden yasıyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum yap

• 199 dolar olursa çok iyi olur hemen 1 tane alabilirim...
                        WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
                        K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

• $ değil Euro.
                          Gerçi kur olarak aralarında pek de fark yok.

İnşallah iddialı bir fiyat performansıyla çıkar.

Sevgiler...

Yorum yap

• Core alırken ilk sipariş verenlere %10 indirim yapılmıştı. Ben bunun gibi birşey bekliyorum açıkçası.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

• Trde değil ama o olay yurtdışındaydı..Fiyatlar euro olacak her zamanki gibi dolar değil openelec boxla birlikte coreda az adet geliyormuş yeni modeller öncesi..
                              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Fiyatlar konusundada bence beklentileri düşük tutmamakta fayda var yüksek tutunki sonra yüksek olarak açıklanırsa hayaller yıkılmasın düşük olacağını hiç sanmıyorum ben çünkü ne yurtdışında nede burda..

Depo

Next Yazılımları için
                                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X