• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kodi Repo [XorioN] - Wetek

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kodi Repo [XorioN] - Wetek

Merhaba arkadaşlar;

Wetek Kodi için yapmakta olduğum repo aşağıdadır. İçinde kendi eklentim de yer alacaktır. Benim eklentimde ayarlar kısmında user ve pass bulunmaktadır. Yani bir nevi üyelik gibidir ve bu user ve pass sadece Wetek sahiplerine verilecektir. Eğer bu veriler olmadan giriş yapılırsa eklentimde çok az bölüm çıkacaktır ve normal girişte çıkanlar pek ilginizi de çekmeyebilir Gün geçtikçe de gelişecektir...

Normal giriş ve özel giriş resimlerini vermiyorum ama aklınıza sakın yerli paralı platformlarla ilgili bişey gelmesin öyle birşey yok ve olmayacak..

Daha sonra kendi XML dosyalarınızı ve M3U linklerinizi de ekleme özelliği gelecektir.

Wetek sahiplerine vereceğimiz user ve pass bilgilerini ne şekilde vereceğimizi henüz ben de bilmiyorum ama ilk etapta WP2 alanlara hemen açabilirim ve dediğim gibi devamlı gelişecek bir repo ve eklentiler olacaktır.

Daha önceden vermiş olduğum XMO repodan farklı olarak bu sefer repo içine belli başlı repoları ekleyeceğim, böylece diğer eklentileri her seferinde benim güncellememe gerek kalmayacak. Örneğin benim repo içinde yer alan repolardan "tknorris beta testing repository" reposuyla "SALT" eklentisini kurarsanız, SALT her güncelleme aldığında oto güncellenir. Zamanla en iyi repoları ve eklentileri de eklemeye çalışacağım.

Aşağıdan repoyu indirip kurabilirsiniz. Şu an çok az eklenti ve repo var içinde ama benim eklentide user ve pass girişiyle ilginizi çekebilir.

Kod:
    plugin.video.xorion 3.0.0

repository.XorioN 1.0.4
    XorioN-XorVod Kodi eklentim güncellenmiştir. 25.03.2018

Yeni versiyon 3.0.0 dır. Oto güncelleme olmazsa manuel olarak güncelleyiniz.

Yenilikler:

• İlgili başlıkların açıklamaları varsa görünecektir. Film konusu vb.
    • Youtube, DailyMotion, Vk(*) ve Onur(onboboon) un mükemmel portalı Nostalji Portal içinde arama eklenmiştir. Açılışta "Video Arama" ya girerek bu bölümü görebilirsiniz.

* Vk da arama yapabilmek için eklenti ayarlarından "Adult Yayınları göster" mutlaka aktif olmalıdır. Aksi taktirde "Vk Arama" çıkmayacaktır. Vk da normal aramalarda bile adult videolar çıkabileceği için bu şekilde yaptım. Yani Apisi üzerinden de filtreleme yapabilirdim ama yapsam bile arada yine çıkıyor yine çıkıyor.

Kalite seçenekleri için url resolver ayarlarını aşağıdaki gibi değiştirmelisiniz.

Resim için yusufturgut a çok teşekkürler..

Eklenen Dosyalar

Eline sağlık..
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

Depoyada eklendi
      http://wetektr.com/WeTek/index.php?d...rioN-1.0.4.zip
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

Harikasın üstat, kafamdaki projeyi pratiğe döktün diyebilirim.

Süper bir repo olmuş bu.

WP2 Kafadan-Çatlaklar Klübü adında üyelik yapıp ayrıcalıklara, özelliklere ulaşabiliriz.

Gerçekten harika fikir.

Eline sağlık, çok teşekkürler...

Yorum yap

Emeğin , paylaşımın ve çalışmaların için çok teşekkürler xorion üstad

Yorum yap

Emeğinize sağlık, cok iyi bir çalisma.
            WP2 almıs ve hala hazırda kullanan birisi olarak user ve pass bilgilerini rica edebilirmiyim.. (belcikada yaşayan gurbetci bir vatandaş olduğum icin cihazı wetek resmi sitesinden almıştım)
            Sevgi ve saygılar.

Yorum yap

Harika olmuş eline sağlık usta

Yorum yap

user ve pass bilgilerini PM gönderdim

Yorum yap

Teşekkurler dostum, tekrar emeğine saglık, iyiki varsınız.

Yorum yap

asbest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Teşekkurler dostum, tekrar emeğine saglık, iyiki varsınız.
                    Sorunsuzca kullanabilirsiniz umarım;
                    Sorun, öneri ya da eleştiride de bulunabilirsiniz.

Yorum yap

Eline sağlık usta

Yorum yap

üstadım ellerine sağlık süpersin...
                        WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
                        K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

Ellerinize saglik...

s7Edge ==》TaPaTaLk

Yorum yap

Kardeş emeğine sağlık benim wetek play2 cihazı ön siparişle aldım henüz gelmedi gelince bizede user,pass bilgilerini gönderirsiniz iyiki varsınız teşekkürler saygılar
                            Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                            Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

bülent56 Nickli Üyeden Alıntı
                              Kardeş emeğine sağlık benim wetek play2 cihazı ön siparişle aldım henüz gelmedi gelince bizede user,pass bilgilerini gönderirsiniz iyiki varsınız teşekkürler saygılar
                              Tabii gönderirim, siz sadece haber verin yeter...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X