• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Türksat uydularındaki kanal ve frekans değişimleri...

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 12138 v 2815 post 24 eski tgrt il il belgesel kanalı arkadaşlar

Yorum yap

• kesinlikle rezalet bir uydu.türksat tanıtımdaki gibi 12731v3333 den taratma yapınca max 162 kanal buldu.ve bulduğu kanalların bazılarıda çift trt ler gibi.birçok kanalı bulamadım.en az 60-70 kanal eksik buluyor.trt yi mesela farklı iki frekansla buldu bir yeni bir eski iki frekansda aktif.ve sinyaller eskisinden cok daha düşük.Türk malı işde ancak bu kadar olur.yüzlerine gözelrine bulaştırmışlar resmen

Yorum yap

• Ne olsu TÜRK MALİNA ? balgibide calısıyor alet sorun sende 223 kanal var saat 05:10 butun kanallar bir anda baslamıyor. kac yere yazmıssın aynı yazıyı. bu vatanın malını begenmeyen kullanması. bu vatanda da yasamaya hakkı yoktur.

girayhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        kesinlikle rezalet bir uydu.türksat tanıtımdaki gibi 12731v3333 den taratma yapınca max 162 kanal buldu.ve bulduğu kanalların bazılarıda çift trt ler gibi.birçok kanalı bulamadım.en az 60-70 kanal eksik buluyor.trt yi mesela farklı iki frekansla buldu bir yeni bir eski iki frekansda aktif.ve sinyaller eskisinden cok daha düşük.Türk malı işde ancak bu kadar olur.yüzlerine gözelrine bulaştırmışlar resmen

Yorum yap

• rockpeace Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Ne olsu TÜRK MALİNA ? balgibide calısıyor alet sorun sende 223 kanal var saat 05:10 butun kanallar bir anda baslamıyor. kac yere yazmıssın aynı yazıyı. bu vatanın malını begenmeyen kullanması. bu vatanda da yasamaya hakkı yoktur.

bu teknoloji ile ilgili bir şey lütfen sabır. 24 uydu seyredebilen biri olarak söylüyorum. sadece hotbird ile karşılaştırıp karar vermeyin. türksat teknolojisi ileri bir uydu. eleştirecekseniz kanalların yayınlarını eleştirin. diziden başka birşey yok. herkese iyi günler dilerim.

Yorum yap

• herkese selam

sevgili üstadlar acaba uydu ayarında arama yapmadan önce uydu adını yada yeni uyduyu bulma gibi durum sözkonusumu? yardımlarınıza şimdiden çok teşekkürler

Yorum yap

• romantichakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              sevgili üstadlar acaba uydu ayarında arama yapmadan önce uydu adını yada yeni uyduyu bulma gibi durum sözkonusumu? yardımlarınıza şimdiden çok teşekkürler
              dostum daha önce izlediğin kanal ve frekansları sileceksin 12731 v3333 bu frekansı cihazına girip şebeke açık yapıp kanal taratacaksın bazı frekanslarda sinyal olmayabilir sizi yanıltmasın yayın olan frekanslarda sinyal olacaktır
              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• teşekkürler

çok sağolun arkadaşım. yeni uydumuz herkese bizi seyredecek tüm yabancılara hayırlı olsun, büyük türkiye herkes tanısın bizi sevgiyle kalın.

Yorum yap

• show kanal7 stv seyreden var mı?

Yorum yap

• paylaşım için teşekkürler

Yorum yap

• manyasgolu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      show kanal7 stv seyreden var mı?
                      evet sorunsuz şekilde izliyorum

Yorum yap

• manyasgolu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        show kanal7 stv seyreden var mı?
                        tp leri elle girmeye çalışıyorum geçersiz değer diyor
                        next12500ftaplus
                        yardım lütfen

Yorum yap

• Yeni Turksat 3A hava koşullarından inanılmaz etkileniyor.bulunduğum bölgede atv sinyal kalitesi 98-100 iken cok ama cok hafif bir yağmurla birlikte 45 e kadar düştü.Eski Turksat uydusundan cok daha kötü hava koşullarında bile etkilenme %15 den fazla olmuyordu.Bu 3 A neredeyse %50 etkileniyor

Yorum yap

• girayhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Yeni Turksat 3A hava koşullarından inanılmaz etkileniyor.bulunduğum bölgede atv sinyal kalitesi 98-100 iken cok ama cok hafif bir yağmurla birlikte 45 e kadar düştü.Eski Turksat uydusundan cok daha kötü hava koşullarında bile etkilenme %15 den fazla olmuyordu.Bu 3 A neredeyse %50 etkileniyor
                            Biz daha iyisini bekliyorduk ;_;

Yorum yap

• skyturk vb. bazı kanallar inanılmaz zayıf haatta hiç görüntü bile yok acaba sadece bendemi? yoksa genel bir sorunmu.

Yorum yap

• bahsi geçen kanal 12650h4250 sky sinyal 52 kalite 61 bir sorun yok burada sorun ntv 11054h 30000 frekansında iki gün hiç yoktu şimdi zaman zaman o-40 arası gelip gidiyor anladığım kadarıyla türksat sinyalleri azar azar açıyor. 94 tp ile 316 kanal var tüksat da veri tabanı yöneticisi yok galiba cihazlara eski kullanılmayan tp ler geliyor onları her cihaz taramada silmek zorunda kalıyoruz ben cihazımdan 115 civarında gerksiz tp sildim bu olay türksat için çok zararlı bu gün silsinler türksatın ömrü uzar bizde cihazlarımızı sorunsuz kullanırız.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X