• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Emulation Key Files Latest

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• herşey bitti Allah rahmet eylesin
    2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

• arkadaşlar hotbird uydusundaki lider tv yi uydudan izlemenin bir yolu var mı? maç sırasında sizde de şifreleniyor mu?

Yorum yap

• okan_smf Nickli Üyeden Alıntı
        arkadaşlar hotbird uydusundaki lider tv yi uydudan izlemenin bir yolu var mı? maç sırasında sizde de şifreleniyor mu?
        evet
        2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

• next 2000 super hd tv uydu alıcısına bu softcamlardan hangisini yükleyeceğiz? Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum yap

• syarem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            next 2000 super hd tv uydu alıcısına bu softcamlardan hangisini yükleyeceğiz? Yardımcı olursanız sevinirim.
            Next_Super_041208.zip olanı.

Yorum yap

• teşekkürler xkanalcı....

Yorum yap

• Next 5000-7500 softcam düzeltildi

Yorum yap

• 2000 plus İnf cİhazlar bu son softcam dosyasiyla hptbİrt xxl kanallarini acabİlİrmİ? Cİhazda bulunan yazilim 614p

Yorum yap

• hayır açılmaz

Yorum yap

• iyi bayramlar

Yorum yap

• hayırlı bayramlar

Yorum yap

• hayırlı bayramlar

Yorum yap

• Merhabalar,
                            Sayın Dolgan Bey ve Sayın Ergun1811 Bey,
                            Sizlere de iyi bayramlar. Fakat Bayram tebriği ile ilgili topik burası mı acaba? Hatta Sayın Doldan Bey, Siz hem çok eski bir üyesiniz ve hemde çift dikiş yapmışsınız. Yani çok şaşırdım. Demek istediğim yeni üyelere örnek olmamız gerekmiyor mu acaba!
                            Bilgilerinize sunarım.
                            Saygılarımla.
                            "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

• arkadaşım erdem terzi bey bilgisayarımda bir sorun oluştu ilk mesaşı atım görünmedi ikinci mesajı atınca sitemi düzeltikten sora baktım iki mesaj gitmiş birde sana sorarak mesaj atacak deyilim ben sahsen kendi sitesinde kendisine mesaj atmayı düşündüm herkesin görüşüne saygı duymalısın eleştiri yapacak birşey göremiyorum tekrar herkesin mubarek kurban bayramını kutlarım saygılar

Yorum yap

• dolgan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                arkadaşım erdem terzi bey bilgisayarımda bir sorun oluştu ilk mesaşı atım görünmedi ikinci mesajı atınca sitemi düzeltikten sora baktım iki mesaj gitmiş birde sana sorarak mesaj atacak deyilim ben sahsen kendi sitesinde kendisine mesaj atmayı düşündüm herkesin görüşüne saygı duymalısın eleştiri yapacak birşey göremiyorum tekrar herkesin mubarek kurban bayramını kutlarım saygılar
                                Merhabalar,
                                Sayın Dolgan Bey,
                                Bu düşüncemi, forum kuralları gereğince Size sunmuştum, çünkü; bu konuda açık olan bir topik mecvut ve ilgili topiğin de linkini, yine farklı bir ana konusu olan topik altında yazdığınız aynı yazıya iliştirmiştim. Fakat takdiriniz bu yönde tecelli ettiyse, Size diyebileceğim bir şey yok. Tabiki bu durumda da Sizden özür dilemeyi de bir borç bilirim.
                                Bilgilerinize sunarım.
                                Saygılarımla.
                                "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X