• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

herkese selamlar.progdvb kurulumunda yardım gerekli?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• herkese selamlar.progdvb kurulumunda yardım gerekli?

ben sky star 2 kullanıcısıyım.progdvb son sürümünü kendi sitesinden indirdim.türkçe yaptım.kanalları ayarladım.kodec sorununu çözdüm.ses ve görüntü mükemmel şu anda.tek bir sorunum kaldı.şifreli kanalları açmak için ss.emu 23 son sürümü forumdan biraz önce plugin klasörüne kopyaladım.softcam dosyasını progdvb ana klasörüne kopyaladım.güncel olarak da otomatik indirmek içinde auto setup programını indirdim.şimdi bu auto setup programını ben masaüstüne kaydettim.yanlışmı yaptım.progdvb ana klasörünemi kaydedilecek.şu anda bu yaptığım işlemler sonucunda multileri açamıyorum.bana bu konuda yardımcı olurmusunuz?plugin ve softcamlerin güncel olduğu bir dosya varmı.plugin klasörüne kopyalasam varsa böyle bir dosya şifreli yayınları alabilirmiyim.teşekkür ederim.

burdan surekli gucel softcam dosyasını bulabilirsin..

http://www.mach1digital.com/mach1for...read.php?t=126

Yorum yap

teşekkür ederim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X