• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

bir kaç sorumvar

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bir kaç sorumvar

arkadaşlar atlanta hd box almayı dusunuyorum bu cihazla beraber dsmart modül çalısıyormu acaba çalıstığını soyluyorlar birde kafamı kurcalayan medalink full hd diye bir cihaz cıkmış ikisi arasında kararsızım dobratec den soğudum okuduklarımdan dolayı hangisini almalıyım yardımcı olursanız sevinirim

http://www.mach1digital.com/mach1for...play.php?f=411
    http://www.mach1digital.com/mach1for...play.php?f=412
    Bence bu linkleride incelemenizde fayda var..
    Forum Kuralları

Yorum yap

bunları biliyorum ma aada 2katı fiyat farkı var

Yorum yap

http://www.hepsiburada.com/Liste/Pro...evseoulfxturbo bence birde bu cihaza bak ondan sonra karar ver

Yorum yap

nahtab Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          bunları biliyorum ma aada 2katı fiyat farkı var
          http://www.hepsiburada.com/Liste/Pro...evseoulfxturbo birde bu cihaza bak

Yorum yap

arkadaş atlanta hd box ile soru soruyor
            siz başka cihazı tanıtıyorsunuz!!
            Atlanta HD-Box Pvr/Dreambox 500 S/110Triax OffsetÇanak/StabHH-120DisecgMotor/Dıavola 0.1db Inb

Yorum yap

arkadaşlar atlanta hd box almayı dusunuyorum bu cihazla beraber dsmart modül çalısıyormu acaba çalıstığını soyluyorlar birde kafamı kurcalayan medalink full hd diye bir cihaz cıkmış ikisi arasında kararsızım dobratec den soğudum okuduklarımdan dolayı hangisini almalıyım yardımcı olursanız sevinirim
              atlanta hd box ile bir ara dsmart modül + kart kampanyası vardı yani dsmant modül çalışıyor.
              medialink full hd nin iki modeli var 9700 ve black panther olanı.
              black panther atlanta hd box ile aynı cihaz sadece yazılımda ufak tefek değişiklikler var atlanta ya medialink black panther yazılımı yüklenebiliyor.
              meialink 9700 olan cihaz çift tuner li bir cihaz ki onun yerine vu + dua düşünülebilir.
              amaç hd kaliteli görüntü olsun diyorsan Atlanta hd box olabilir.
              yok açık kaynak kodlu olsun tek tüner yeter diyorsan vu + solo
              medialink 9700 ile vu + duo aynı fiyat olduğundan vu + duo bence.

Yorum yap

atlanta hd box ile d-smart modül çalışıyor
                lig tv kartı bile çalışmakta denedim
                yakında atlanta 800 hd box çıkacak ya o
                yada paran varsa vu+duo tavsiye ederim!!
                Atlanta HD-Box Pvr/Dreambox 500 S/110Triax OffsetÇanak/StabHH-120DisecgMotor/Dıavola 0.1db Inb

Yorum yap

ben vu+solo aldım cihaz baya bir stabil atlanta hd box tan 200-250 tl kadar pahalı ama. cihaz atlantadan daha stabil açık kaynak kodlu. divx oynatma usb wifi bağlayabilme gibi extra özelliklere değer bence. görüntü kalitesi olarak atlanta ile aynı sayılır. hatta atlantada görüntü ayar menusü yok. atlantanın tek iyi tarafı otomatik zaman kaydırma özelliği.

Yorum yap

arkadaşım atlanta hd box daki donma prlemleri halihazır çözümlenmedi herkez birşey söylüyor ama ne yazılımla nede modifiye ile sorun çözümlenmiş değil forumlardaki konu ile ilgili araştırma yaparsan hak verirsin almadan önce birazdaha düşün şuan elimde 2adet atlanta var ikiside donup kalıyor arkasından fişi söküp takmaktan gına geldi saygılarımla

Yorum yap

necc7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      ben vu+solo aldım cihaz baya bir stabil atlanta hd box tan 200-250 tl kadar pahalı ama. cihaz atlantadan daha stabil açık kaynak kodlu. divx oynatma usb wifi bağlayabilme gibi extra özelliklere değer bence. görüntü kalitesi olarak atlanta ile aynı sayılır. hatta atlantada görüntü ayar menusü yok. atlantanın tek iyi tarafı otomatik zaman kaydırma özelliği.
                      vu+ duo seçseydin keşke!!

Yorum yap

Atlanta hd box tuşlu modelini aldım, cihaz internetten son versiyonu gayet başarılı yükledi, şu anda yeni ama donma problemi yok ,server çalışıyor ,cihazın ufak tefek mide bulandıran özelliği usb cihaza takılıyken pause tuşuna basıyorsunuz görüntü donuyor aynı anda kanal bilgi barı ekranın yarısını kaplıyor, birde tuşa bastıktan sonra 2 saniye sonra görüntü duruyor.Cihazın bir artı özelliği bilgisayardan ,modemin ip adresini yazıp devamına :8080 yazıp cıkan pencerede kullanıcı adı admin parola 0000 tuşlayıp, server bilgilerini bilgisayardan giriyorsun .Cihazda emü var, şifreli kanal üzerindeyken menü tuşuna basıp ,4132 tuşlayınca emu *** penceresi cıkıyor ekrana ,Hd kanallar mukemmel başarılı buldum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X