• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

newcam yazılım yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• newcam yazılım yardım

23.11.06 tarihli newcam yazılımını yüklemek istiyorum. Cihazımın yazılım bilgisine baktığımda v 2.1 (13.09.2006) yazıyor. DVBUIPAR_RBL_2[1].1 yazılınını tekrar webten atacak mıyım ? atarsam cihazım zarar görür mü ?

yoksa zaten cip 2.1 olmuş atmasamda olur mu ? arkadaşlar tereddütte kaldım. Bizim buralarda serviste yok . Lütfen ben makinayı bozmadan bana cevap yazın . Bekliyorom.:iyyy:

Atmalısın tarihi eski... yenisinin tarihi 15.11.2006

Yorum yap

cihaz versiyonun 2.1 ise atmana gerek yok diye biliyorum dvrıparV2.1 daha önce yüklemeyenler ver2.1 den düşük olanlar için sanırım
      senin 23 kasım yazılımını rs232 ile yüklemen yeterli olmalı
      saygılar

Yorum yap

Digium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Atmalısın tarihi eski... yenisinin tarihi 15.11.2006
        hocam arkadaşın dedigi gibi 23 11 2006 yazılımından sonra dvrıparV2.1 bundan sonra çıkan yazılımları sadece rs232 ile yüklemek yeterli olurmu yoksa her yazılımda her iki dosyada yüklenecekmi bi bilgi verirseniz çok sevinirim saygılar

Yorum yap

Güncellemesinde yarar var eski tf530 yazılımının tarihi 13.09.2006, yeni çıkanın 15.11.2006...
          Her defasında güncellemeye gerek yok ama yenisi çıktığında güncellenmeli...

Yorum yap

Digium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Güncellemesinde yarar var eski tf530 yazılımının tarihi 13.09.2006, yeni çıkanın 15.11.2006...
            Her defasında güncellemeye gerek yok ama yenisi çıktığında güncellenmeli...
            cevap için teşekkürler hocam

Yorum yap

teşekkürler arkadaşlar yükleyelim bari umarım kazasız belasız hallederiz,

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X