• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Allok Mpeg Converter İle .ts Formatına Çevirme [Resimli]

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• machfavorites Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın yenisayfa dosttum dün konuşmuştuk dediklerini aynen yaptım klip yarıda kesliyor halen nasıl bu problemi çözücez misagi arkadaşım başarmış ama lütfen banada bir çözüm bir yardım tasarım hocam ve yenisayfa hocam sizden rica ediyorum pls
    Programı kurduktan sonra gerekli ilacı enjekte etmezsen, program sadece avi'nin 5 dakikalık bölümünü converter yapar. Sanırım ne demek istediğimi anladın.

Yorum yap

• hocam gerekli programı derken biraz aça bilirmisin konuyu rica etsem biliyorum başınızı ağırıtıyorum ama siz olmassanız biz ne yaparız enjekte edeceğim başka ne varki hocam lütfen yardımınız bekliyorum

Yorum yap

hocam gerekli programı derken biraz aça bilirmisin konuyu rica etsem biliyorum başınızı ağırıtıyorum ama siz olmassanız biz ne yaparız enjekte edeceğim başka ne varki hocam lütfen yardımınız bekliyorum
        dostum sen birinci mesajda verilen allok dosyasını indir kur hepsi var
        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• Kurdum yİne denedİm olmuyor kafayi yİyeceĞİm bu nasil İŞtİr bİlgİsayarimmi engelleİyor dosyayi convert etmeye ama yoo edİyorum ts de edİyorum ama yarida kesİlİyor offffff yaaaa Çildirmamak elde deĞİl lÜtfen yardim

Yorum yap

sayın yenisayfa dosttum dün konuşmuştuk dediklerini aynen yaptım klip yarıda kesliyor halen nasıl bu problemi çözücez misagi arkadaşım başarmış ama lütfen banada bir çözüm bir yardım tasarım hocam ve yenisayfa hocam sizden rica ediyorum pls
            kardeşim bu konuda söyleyebilileceğim bir şey var oda bende şimdi youtubeden indirdiğim nutuk trance mixi convertet ettim lakin alttaki mavi çevirim biraz ilerlevip tamam yazısı çıktı yani baştan sona kadar ilerlemedi
            izlediğimde anladımki tam çeviri yapamamış allok inan bunun nedenini bende bilmiyorum lakin o vidyo kırık olmuyor usbeden cihazdan kaynaklanmıyor allok
            çevirimi altaki mavi çubuk baştan sona kadar dolmamdan tamam yazısı çıkıyorsa anlakiçevirmede bir hata oluşmuştur malesef nedenini bilmediğim için bu konuda pek yardımcı olamayacağım bilgin olsun diğe söylüyorum

NEXT 2000 CX SÜPER PLUS QNEC

Yorum yap

• misagi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              kardeşim şu an yoğun duygular içindeğim şu anki tüm içtenliğimle videonun yerini bulamadığım ve belirtiğiniz için size streamclip programının çalıştırılmasında yardımcı olduğu için mystersoul a ve yardımcı olan olmaya çalışan tüm kardeşlerime duyduğum derin saygı sevgi ve minnet borcumdan dolayı teşekkürlerimi sunarım inanın sizlerle bu ortamı paylaşmanın güzelliğini ifade etmekte zorlanıyorum sonunda tsye çevirim tamalanmıştır ts çevirimi benim için çok önemliğdi sayenizde... yüce Hak Teala hepinizden razı olsun... ......................:helal:
              dostum mach1 forum zaten paylaşım için var.
              http://

Yorum yap

hocam gerekli programı derken biraz aça bilirmisin konuyu rica etsem biliyorum başınızı ağırıtıyorum ama siz olmassanız biz ne yaparız enjekte edeceğim başka ne varki hocam lütfen yardımınız bekliyorum
                dostum benim anladığım kadarıyla tasarım ustanın enjekte dediği şu.rar daki serial txt dosyasındaki******gir sorun düzelir sanırım.

Yorum yap

• planet6 arkadaşım onu gercekleştirdim aynı problem devam ediyoru şu programı bilgisayarına kuran nasıl kurduğunu video yada resimli açıklamasını yaparsa allah razı olsun ondan

Yorum yap

• convert başıma bela oldu forumdan yardım eden yokmu arkadaşlar pls

Yorum yap

convert başıma bela oldu forumdan yardım eden yokmu arkadaşlar pls
                      dostum hesi var ama siz yapamıyorsunuz burdanda bu kadar olur herkes kullanıyor bizlerde sorun yok siz birşeyleri yanlış yapıyorsunuz ondan
                      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

anlaşıldığı kadarıyla bu programla başaramıyorsun sen. Birde http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=48360
                        bu linkteki programı dene. Ama herşeyden önce incele oku anla ve daha sonra programı yükle ayarları gösterildiği gibi yap ve izle.:dedeeee:
                        :tr: :manga:
                        Başkalarını bilen kimse bilgili,
                        Kendini bilen kimse akıllıdır.:dedeeee:

Yorum yap

• ayefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          anlaşıldığı kadarıyla bu programla başaramıyorsun sen. Birde http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=48360
                          bu linkteki programı dene. Ama herşeyden önce incele oku anla ve daha sonra programı yükle ayarları gösterildiği gibi yap ve izle.:dedeeee:
                          dostum programın kurulumundan streamclip convertine kadar hazırladım gönderdim yine yapamadı tlf bilgi verdim yine olmadı eksik birşeyler olmalı arkadaşın sisteminde

Yorum yap

dostum alloku ve Quik time alternativi bilsayarından kaldır tekrar kur ve dene.

Yorum yap

• çok teşekkür ederim heğinize arkadaşlar

Yorum yap

• yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı
                                dostum programın kurulumundan streamclip convertine kadar hazırladım gönderdim yine yapamadı tlf bilgi verdim yine olmadı eksik birşeyler olmalı arkadaşın sisteminde
                                Kullandığı çevirmek istediği video dosyası bozuk diye geliyor bide aklıma ama, farklı bir video dosyasını çevirmeyi denedimi arkadaş acaba?
                                :tr: :manga:
                                Başkalarını bilen kimse bilgili,
                                Kendini bilen kimse akıllıdır.:dedeeee:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X