• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

drembox

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• drembox

drembox cihazımla server kullanıyorum aynı serverden next 2000 hdtv cihazı ile yararlanabilirmiyim? bana bir arkadaşım olmaz dedi ama? siz ne dersiniz? ustalar??

arkadaşlar dreambox taki server bilgilerini forumda tarif edilen gibi.... next 2000 hdtv cihazıma girdim kaydet e basınca connect fail yazıyor anlamadımneden olmuyor acaba dreamboxta sorun olmuyordu bir yardımcı olurmusunuz?

Yorum yap

cccam ise olmaz arkadasım!newcam kullanacaksın bu cihazda.
      İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

digicom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        cccam ise olmaz arkadasım!newcam kullanacaksın bu cihazda.
        ana başlıklarda Next 2000 Süper Hdtv de cccamd girilmesi resimli anlatım. diye bir başlık var daha aktif değilmi ccam şifrem var dreambox ta seyrediyorum ccam ile bunda olmazmı?

Yorum yap

Connect fail hatası ağınızla alakalı bir sorun olabilir. cccamd çalışıyor server iyi ise donmalar cok fazla olmamak kaydı ile idare ediyor.
          Computer High Engineer
          Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
          Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
          Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

ağla alakalı bir sorun olamaz çünkü aynı ağ ile internete bağlanıyorum hiç bir sorun olmuyor...
            elimde olan c: ile başlayan kodları ve port numarasını giriyorum şifreyi yazıyorum hata veriyor anlamadım nasıl iş bu varmıdır bir ehli izmirde servis bu olayı çözecek

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X