• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 30.10.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000 cıs yazılımı yükledim ama kayıt yaparken anı tps olan kanalların birini çekerken diğerini izliyordum şimdi yeni yazılımda denedim ama olmuyor kayıt da iken kanala geçmek istiyorum kaydı durdurmak istiyor, bundan önceki yazılımda böyle olmuyordu bir yerde hatamı yapıyorum

Yorum yap

• cenk-1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      astra ve hotbirt deki su xxl ve diyer siffreleri cözen dosyayi nerde bulabilirim yardiminiza tesekkürler
      Merhabalar,
      Sayın Cenk-1,
      Sayın Tasarım Bey, Bu topiğin 690 nolu mesajında, sorunuza zaten cevap vermiş. Nediye yeniden aynı soruyu soruyorsunuz anlaşılır gibi değil. Forumu okumayıp sadece direk sorularınızı mı soruyorsunuz veya sorularınıza ne şekilde cevap verilmesini istiyorsunuz?
      Sevgilerimle.
      "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

• Hadi hayırlısı...
        Teşekkürler.

Yorum yap

• 2000 cıs yazılımı yükledim ama kayıt yaparken anı tps olan kanalların birini çekerken diğerini izliyordum şimdi yeni yazılımda denedim ama olmuyor kayıt da iken kanala geçmek istiyorum kaydı durdurmak istiyor, bundan önceki yazılımda böyle olmuyordu bir yerde hatamı yapıyorum

Yorum yap

• serkan demir Nickli Üyeden Alıntı
            2000 cıs yazılımı yükledim ama kayıt yaparken anı tps olan kanalların birini çekerken diğerini izliyordum şimdi yeni yazılımda denedim ama olmuyor kayıt da iken kanala geçmek istiyorum kaydı durdurmak istiyor, bundan önceki yazılımda böyle olmuyordu bir yerde hatamı yapıyorum
            Hayır ben cx kullanıcısıyım senin dediğin gibi hiçbir zaman böyle olay olmadı kayıtta iken kanal değiştiremezsin.Birde bir msjı bir defa yaz..

Yorum yap

• Kayıt yaparken paket programda isen birini izleyip birindede kayıt yapabilirsin

Yorum yap

• caner arkadaşım saol ama önceki yazılımda oluyordu. yazdığımı dikkatli okursan aynı tp aynı pakette olan kanalları birini kayıt yaperken diğerini izleye biliyordun bide hiç bir zaman olmadı diyorsun ama demek tek bilmeyen ben değilim, demekki sende bilmiyorsun herkesin öğrenmesi gerek bide msj 2 kere yazdığımın farkındayım diğer sayfada kaldığı için cevap alamadım oyüzden yazdım ( Birde bir msjı bir defa yaz..) demişsiin emir baki gibi tabi bunada admin ler uyarı verir.. teşekkürler

Yorum yap

• serkan demir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  caner arkadaşım saol ama önceki yazılımda oluyordu. yazdığımı dikkatli okursan aynı tp aynı pakette olan kanalları birini kayıt yaperken diğerini izleye biliyordun bide hiç bir zaman olmadı diyorsun ama demek tek bilmeyen ben değilim, demekki sende bilmiyorsun herkesin öğrenmesi gerek bide msj 2 kere yazdığımın farkındayım diğer sayfada kaldığı için cevap alamadım oyüzden yazdım ( Birde bir msjı bir defa yaz..) demişsiin emir baki gibi tabi bunada admin ler uyarı verir.. teşekkürler
                  kayıt yaparken aynı tp dekini izleme önceki yazılımda vardı şimdi de var.

Yorum yap

• 2000 cıs super plus usbli cihazda elektrikten fişi çektikten sonra taktığımda host ve h yanıp kalıyor receiver acılmıyor.Açarken volume + tusuna basılı tutark cihazı anahtarından açtığımda cihaz açılıyor normal çalışıyor.Cihazımı hep boyle acmak istemiyorum ne yapabilirim ustalardan yardım istiyorum

Yorum yap

• son yazılımı yükledim ama kayıt yapamıyorum, nasıl yapılacak tuşların yerimi değişti.

Yorum yap

• serkan demir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        caner arkadaşım saol ama önceki yazılımda oluyordu. yazdığımı dikkatli okursan aynı tp aynı pakette olan kanalları birini kayıt yaperken diğerini izleye biliyordun bide hiç bir zaman olmadı diyorsun ama demek tek bilmeyen ben değilim, demekki sende bilmiyorsun herkesin öğrenmesi gerek bide msj 2 kere yazdığımın farkındayım diğer sayfada kaldığı için cevap alamadım oyüzden yazdım ( Birde bir msjı bir defa yaz..) demişsiin emir baki gibi tabi bunada admin ler uyarı verir.. teşekkürler
                        Merhabalar,
                        Sevgili Serkan Demir,
                        Bir önceki yazılımın bahsettiğin gibi olduğu konusunda Sana katılıyorum. Ama Mesajları iki kez yazma konusuna üzülerek belirtmeliyim ki katılmıyorum. Yani lütfen mesajlarımızı bir kez yazalım. Merak etmeyiniz ki tüm mesajlarımız okunuyor.
                        Sevgilerimle.
                        "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

• engina81 Nickli Üyeden Alıntı
                          son yazılımı yükledim ama kayıt yapamıyorum, nasıl yapılacak tuşların yerimi değişti.
                          Kayıt başlatma ve durdurma tuşu Help'tir. Bugüne kadar da değişmedi.

Yorum yap

• Hocam yazılımı üç gündür yükledim cihazım next 2000 cıs
                            Gerçekten menu rengi ve tv ye canlılık geldi yazılım sorunsuz çalışıyor kanallar dahada hızlı geciş yapıyor kayıta bir sorun yok süper olmuş teşekürler
                            saygılar

Yorum yap

• [QUOTE=engina81;373249]son yazılımı yükledim ama kayıt yapamıyorum, nasıl yapılacak tuşların yerimi değişti.[/QUOCihazı resetle kapat aç yazılımı yükle tekrar resetle kapat aç kanaları ayarla sorunsuz olması lazım her zaman öyle yaparım sorunsuz çalışıyor

Yorum yap

• alıntıyı yanlış aldım kusura bakmayın

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X