• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 ultra cihaza sofcam atmak resimli

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9000 ultra cihaza sofcam atmak resimli

arkadaşlar önemli olan güncel sofcamı bulmak foruma bakın ve ustadların vermiş olduğu key dosyasını diğer arkadaşlarda ok diyorsa sizde atıp rahat rahat izleyebilirsiniz

1. ilk önce cihazımızı standby [yani saat pozisyonuna] getiriyoruz com
    [resime aldanmayın benim com 2 seçili kendinize göre ayarlayın]
    seçip bağlantı kuruyoruz

2. sonraki adım klasöre çıkartığımız sofcamı bulup aç diyoruz ve resimde gösterdiği gibi cihazımıza yolluyoruz

3 yükleme bitince success yazacak ok deyip çıkabilirsiniz

biraz acemi işi oldu ama sofcam yüklemede sorun olan arkadaşlara örnek olur
    saygılarımla muti

güncel sofcam için tıklayın

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
    ultra fan clup

sağol kardeş ihtiyacım da vardı...

Yorum yap

selam koç güzelde keyler nerde

Yorum yap

digitunsat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        selam koç güzelde keyler nerde
        arkadaşım eğer yazımı okuduysan keyleri nerede bulabileceğini anlarsınut:

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
        ultra fan clup

Yorum yap

Next ultraya softcam yüklenmiyor

Arkadaşlar, 9000 ultraya önce “DVBUIPAR.bin” ve sonrasında laptop ile DownloadE'i kullanarak NLXT740CXCI_VFD_CLIENT_NEXT_20060829.nle yazılımını sorunsuzca yükledim. Softcam atmaya gelince, KeyFly_Ver 1.4_Next
          editöründe,[2] check stb'ye tıkladığımda laptop ile cihaz arasında bağlantı kurularak, information kısmında cihazın ismi ve yazılım bilgileri çıkıyor. Ancak, dosyadan softcam'i açıp, monitörsuz downloada tıkladığımda açılan download diyalog kutusunda sadece cancel yazıyor ve download gerçekleşmiyor. Nerede hata yaptığımı anlayamadım. Bu konuda cevaplarınızı bekliyorum, selamlar.

Yorum yap

laptoplamı atıyorsun

Yorum yap

paylaşımınız için tşkler konuyu sabitledim

Yorum yap

9000 ultralarda multivizyonları seyredemiyorum bu cihaza soft key yüklememe rağmen açmıyor bu cihazla multiler neden açmıyor?

Yorum yap

Next ultraya softcam yüklenmiyor

korhan444 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  laptoplamı atıyorsun
                  evet

Yorum yap

keyler laptopla atılmıyo bende çok uğraştım dönüştürücünü deüiştirmen lazım ayrıca key atsan ne olacak nasılsa tps falan cihaza atılmıyo

Yorum yap

korhan444 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      keyler laptopla atılmıyo bende çok uğraştım dönüştürücünü deüiştirmen lazım ayrıca key atsan ne olacak nasılsa tps falan cihaza atılmıyo
                      ilgine teşekkürler,

Yorum yap

yalnız ben daha önce aynı dönüştürücü ile 2000 x cısa softcam atabiliyordum.şimdi niye atılmıyor anlamadım.

Yorum yap

key fly ver1.4 programını nereden indirebilirim? bu başlık altına eklenirse
                          benim gibi arayan arkadaşlar yararlanabilir teşekkürler

Yorum yap

ada2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            key fly ver1.4 programını nereden indirebilirim? bu başlık altına eklenirse
                            benim gibi arayan arkadaşlar yararlanabilir teşekkürler
                            Burada kyfly ile olan konunun altına ekledim indirebilirsiniz.
                            Next 2010 HD Tiger + Next 18500 HD + DREAM 500-S + SkyStar2
                            90 Cm Ofset Diseq Motor Ve Sabit Türksat + Hotbirt + Eutelsat W3
                            Cas İnterface 2+add-on + X-Cam Orion + İrdeto + Fun kartlar vs.

'' Teknik konuyla ilgili sorunlarınız için pm atmayın foruma yazınız ''

Yorum yap

multi 74 arkadaşım güncel softcam nereden bulabiliriz alt konularda new cam yazan bölümden indirip yükledim nagra bölümünü komple sildi ricam bize bir yol gösterirsen sağlıklı olarak nereden bulabiliriz sanırım şu an forumda 9000 ultra ile ilgili güncel bir softcam yok teşekkür ederim
                              DREAMBOX 800 HD
                              Yaptığın iyiliği hatırlama, gördüğünü unutma. (C.Chillon)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X