• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Küçük bir sorunum var :(

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Küçük bir sorunum var :(

Siteniz cidden güzel ve net açıklayıcı olmuş ellerinize sağlık. Sitenizden adım adım takip ederek NEXT 2000 CIS super plus modeli uydu cihazıma yazılım, kanal ve softcam yazılımlarını attım. Şuan şifresiz kanalları sorunsuz seyredebiliyorum. Ancak kafama takılan turksat'da yeşilçam gibi şifreli kanalları izlemek istediğimde " kanal şifreli yada sinyal yok " ekrana geliyor. Oysaki güncel yazılımı ve seftcamEmukeyi cihazıma yükledim. Bu kanalları izlemem için ne yapmam gerekiyor, Kısaca yazarsanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim Hoşçakalın...

Birşey yapmana gerek yok. O kanalları izleyemezsin. Şu an emu ile izleyebileceğin çok az kanal var. Ayrıca dediğin kanallar D Smart paketine ait yerli platform olduğu için bu sitede izleme imkanı olsa bile gündeme getiremezsin.

Yorum yap

savo Nickli Üyeden Alıntı
      Birşey yapmana gerek yok. O kanalları izleyemezsin. Şu an emu ile izleyebileceğin çok az kanal var. Ayrıca dediğin kanallar D Smart paketine ait yerli platform olduğu için bu sitede izleme imkanı olsa bile gündeme getiremezsin.

Farketmişsindir uydu konusunda hiç bilgim yok Oturgumuz apartmanın çatısına 3-4 tane çanak koyup merkezi sistem kurdular. turksat- hotbird- astra- sirius uydularını tarıyorum yaklaşık 1500 kanal falan buluyor, Ancak hiç bir şekilde " $ " şifreli kanalları açamıyorum son yazılım falan herşeyi attım bir türlü çözemedim Yardım edebilirmisiniz ?

Yorum yap

justjust35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Siteniz cidden güzel ve net açıklayıcı olmuş ellerinize sağlık. Sitenizden adım adım takip ederek NEXT 2000 CIS super plus modeli uydu cihazıma yazılım, kanal ve softcam yazılımlarını attım. Şuan şifresiz kanalları sorunsuz seyredebiliyorum. Ancak kafama takılan turksat'da yeşilçam gibi şifreli kanalları izlemek istediğimde " kanal şifreli yada sinyal yok " ekrana geliyor. Oysaki güncel yazılımı ve seftcamEmukeyi cihazıma yükledim. Bu kanalları izlemem için ne yapmam gerekiyor, Kısaca yazarsanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim Hoşçakalın...
        d smart paketini ancak ücretli kart alarak izlersiniz emuyla ilgisi yok
        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Emu ile açılan pek birşey kalmadı dolar işaretli kanalları açamazsın siriusta bir paket hariç diğerleri açılmaz astra hotbird turksatta üye olman lazım o paketlere yada kart paylaşımı yapacaksın
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

Arkadaşlar var yaa MAYMUN gibi oldum sağımdan solumdan bir sürü şey diyolar ne yapcağımı şaşırdım.. yok güncel yazılımı yükle şifreli kanalları izleyebilirsin yok softcam yükle izleyeblirsin yok emu aç izleyebilirsin Halimi durumumu tahmin edebiliyorsunuzdur Afarladım cidden Şimdi şifreli kanalları a'dan z'ye izleyebilmek için ne yapmam gerekiyor ?

Yorum yap

Arkadaşlar var yaa MAYMUN gibi oldum sağımdan solumdan bir sürü şey diyolar ne yapcağımı şaşırdım.. yok güncel yazılımı yükle şifreli kanalları izleyebilirsin yok softcam yükle izleyeblirsin yok emu aç izleyebilirsin Halimi durumumu tahmin edebiliyorsunuzdur Afarladım cidden Şimdi şifreli kanalları a'dan z'ye izleyebilmek için ne yapmam gerekiyor ?
              Yazılım ve Softcam dosyalarını güncellediyseniz, aşağıdaki yöntemi takip ederek emuyu açınız.

Menü
              Girişler
              Kırmızı Tuş>>1234 tuşlayın.
              Cas bölümünde Emu>>Açık
              Emu Auto Update>>Açık yapın ve altta SAVE yazan yere tıklayın.

Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
                Yazılım ve Softcam dosyalarını güncellediyseniz, aşağıdaki yöntemi takip ederek emuyu açınız.

Menü
                Girişler
                Kırmızı Tuş>>1234 tuşlayın.
                Cas bölümünde Emu>>Açık
                Emu Auto Update>>Açık yapın ve altta SAVE yazan yere tıklayın.

Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız.
                Yok abicim yok ne yaptıysam olmadı.. Son olarak cihazı fabrika ayarlarına döndüm tekrar sorunsuzca yazılım attım Tekrar sorunsuzca uyduları taradım 1850 kanal buldu tekrar güncel softcam.*** ve softcam.kdb dosyalarını yükledim, Emu'yu açtım Yine açılmıyor yine açılmıyor :''(

Yorum yap

Yok abicim yok ne yaptıysam olmadı.. Son olarak cihazı fabrika ayarlarına döndüm tekrar sorunsuzca yazılım attım Tekrar sorunsuzca uyduları taradım 1850 kanal buldu tekrar güncel softcam.*** ve softcam.kdb dosyalarını yükledim, Emu'yu açtım Yine açılmıyor yine açılmıyor :''(
                  Açamadığınız Kanallar Hangileri Onları Yazarmısınız?
                  Dostluğun en iyi yanı, sırlarınızı açabileceğiniz birisi olmasıdır.
                  --------------------------------------------------------------
                  Starcom SR X1005HD PVR, Next 2000 FTA usb,
                  Next YE-18500 HD+Plus
                  90cm ofset çanak (türksat) sabit,
                  90cm ofset çanak hotbirt sabit. multifeed (sirus),
                  90cm ofset çanak (multifeed +astra - w3),
                  110cm Ofset Çanak Goldmaster Diseq Motor,
                  500 GB CASPER (2.5) HD.

Yorum yap

exper43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Açamadığınız Kanallar Hangileri Onları Yazarmısınız?
                    Hocam şifreli kanalların hiç birini açamıyorum

Yorum yap

Şuanda emu ile izlenen kanal yok. Sadece Thor uydusunda digi paketi ve Sirius uydusunda Pg ve ilgili kanallar izlenebiliyor.
                      diğer bahse konu olan şifreli kanalları izlenemiyor.
                      izlemek istediğiniz kanallar hangileri onlarıda yazarsanız ona görede bi açıklama yapılabilir.
                      Dostluğun en iyi yanı, sırlarınızı açabileceğiniz birisi olmasıdır.
                      --------------------------------------------------------------
                      Starcom SR X1005HD PVR, Next 2000 FTA usb,
                      Next YE-18500 HD+Plus
                      90cm ofset çanak (türksat) sabit,
                      90cm ofset çanak hotbirt sabit. multifeed (sirus),
                      90cm ofset çanak (multifeed +astra - w3),
                      110cm Ofset Çanak Goldmaster Diseq Motor,
                      500 GB CASPER (2.5) HD.

Yorum yap

arkadaşım bütün şifreli kanalları izliyebileceğim diye bir kavram veya cümle yok bahsettiğin kanallar ( $ ) ülkemizde bulunan yerel platformlar gibidir yani paralı yazılım ile veya softcam ile izleye bileceğin thor ve sirus uydusundaki kanalları izleye bilirsin bunun dışındaki diğer ( $ ) kanalları kart paylaşımlı cihaz alarak server satın alırsan izleme imkanına sahip olursun he bir yukarıda YEŞİLCAM kanalından bahsetmişsin ve arkadaş hangi platform kanalı olduğunu söylemiş orda bir düzeltme yapaçağım bahsetmiş olduğu platformun satın ala bileceğin bir kart yoktur yeni bir platforma uyumlu cihaz alıçaksın almış olduğun platform cihazında içinde platformun karttı mevcuttur bu sahide izleye bilirsin....

birde dosttum kafanı zorlamana gerek yok şifresizler senin şifreliler platformların bu kadar acık....

Yorum yap

dostum senin yapacağın tek birşey var mach1 hocanın ücretli serverine üye olman onun dışında sofcam dosyasıyla açanları izlersin
                          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            dostum senin yapacağın tek birşey var mach1 hocanın ücretli serverine üye olman onun dışında sofcam dosyasıyla açanları izlersin
                            nedir nasıl üye olcam ? sonuç ne olcak :s

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X