• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV 29-01-08 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Sayın Mach1 hocam elinize saglık,teşekkürler.
    Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

@ tako 2000 ( zafer abi ) sizi yine görmek çok güzel.

Sayın Mach1 hocam elinize saglık,teşekkürler.

Yorum yap

Son yazılımda bazı özelliklerde ekler yapıldı kanal listesinde hafızalamada bazı değişiklikler yapıldı

Yorum yap

yazılım hayırlı olsun.
          İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
          VU+ SOLO 2
          Popcorn Hour A-210
          TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
          UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
          DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
          NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
          DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
          NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

sofamor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Ama bu tüketiciye karşı büyük ayıp,
            Bozuk, yazılımı çalışmayan bir ürün olan YE-7500 CİS aldırıldıktan ve sorunları çözülmeden yeni bir ürünü çıkarmak hatta ürün çıkmadan yazılımlarını çıkarmak büyük ayıp.
            Ürün çeşitliği sağlamayı anlarız, hatta olabilir bizim aldığımız cihaz arızalı piyasaya sürülmüş de olabilir bunu da anlarız,
            ama dürüstçe haber verilir, makineler geri çağrılır ya da yazılım güncellemesi yapılır.
            İnsanlar ne diye next alıyorlar, neden yazılımcılara bu kadar güveniyorlar, kazıklanmak için mi? Biz next e güvenen enayiler miyiz?
            Şimdi makineleri aldığımız yere ne diye geri götüreceğiz ne diyeceğiz.
            Mesala ben Teknosaya gidip ne diyeceğim
            Ya bilader bu resetliyor, kanal atlamıyor, tuşları kendi fonskiyonunu yapmıyor, nextin yazılım geliştiricileri de yazılım yazmıyor mu diyeceğim.
            Yapmayın ne olur müşterilerinizi enayi yerine koymayın..
            Ayıp oluyor, bu yeni ürün için emek verirken diğer bir ürünü kullanan insanlarınızın sorunlarına da kulak verin, kaç ay oldu yav????
            Ayıp Ayıp....

bu 7500 cihaz hakkında çeşitli forumlarda ortak sorunları okuyoruz bizlerde üzülüyoruz konu hakkında bilgi sahibi olmadıgımdan üstadların bu üye arkadaşlarımızın sıkıntılarına diger bir deyişle cihazın varsa sıkıntılarına yardımcı olacaklarına inanıyorum.konu hakkında gerek mach1 gereksede doktordan sıkıntı çeken arkadaşlar hakkında burada cevap mahiyetinde bilgi vermeleri yanlış anlaşılmalarında önüne geçecektir.destek bekleyen arkadaşlarında bu işi yapan insanların sadece fedakarlık için yaptıklarını unutmamalarını rica ederim.
            Dell XPS 1530
            Vestel Pixellence Full HD LCD USB TV
            Next 2000 HD E-Sata + 500 GB HDD
            Next 8000 X Cam
            Next 2000 Plus
            Next V-Box
            Vestel 4500 Divx Dvd Player

Yorum yap

Selam Next Aİlelerİ Ve DeĞerlİ Ustalarim ...daha Önce Next 8000 Xcam Modelİ İle Emeklerken Şu An Herkezİn Merakla BekledİĞİ 2000 Hdtv Elİme UlaŞti . GÖrÜnÜmÜ GÜzel Cİhaz. Yenİ 29.01.2008 Yazilimini Atmak İÇİn Formda Bana IŞik Tutacak Bİlgİlerİ Okuyorum .yalniz 8000xcam Da AliŞik OlduĞum Tps Auto İŞlemİ Bundada Aynimi EĞer DeĞİlse Bunun Tps Gurubunun Auto Konumu İle Kumandadan AÇilmasindakİ Etken TuŞlar Hangİsİdİr. Bİlgİnİz Varmi Acele Etmekte İstemİyorum. Cİhaza Çok Yabanciyim.
              Yardimlarinizi Beklİyorum...
              Saygilarimla....

Yorum yap

Nerden kimden geldi cihaz daha satışa çıkmadıki...
                Cihaz bilgisine gir kırmızı tuş 1234 emunu açılır
                Tps üstüne gel X+ tuşuna bas tps oto başlat yapar zaten auyada ihtiyacın yok emu açtınmı açar eski sistemde tpsler
                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

GÖÇMEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Selam Next Aİlelerİ Ve DeĞerlİ Ustalarim ...daha Önce Next 8000 Xcam Modelİ İle Emeklerken Şu An Herkezİn Merakla BekledİĞİ 2000 Hdtv Elİme UlaŞti . GÖrÜnÜmÜ GÜzel Cİhaz. Yenİ 29.01.2008 Yazilimini Atmak İÇİn Formda Bana IŞik Tutacak Bİlgİlerİ Okuyorum .yalniz 8000xcam Da AliŞik OlduĞum Tps Auto İŞlemİ Bundada Aynimi EĞer DeĞİlse Bunun Tps Gurubunun Auto Konumu İle Kumandadan AÇilmasindakİ Etken TuŞlar Hangİsİdİr. Bİlgİnİz Varmi Acele Etmekte İstemİyorum. Cİhaza Çok Yabanciyim.
                  Yardimlarinizi Beklİyorum...
                  Saygilarimla....
                  Merhabalar, yeni cihazınız hayırlı olsun güle güle kullanın. Cihaza ne kadar ödediniz bunu bizimle paylaşırmısınız.

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
                    Nerden kimden geldi cihaz daha satışa çıkmadıki...
                    Cihaz bilgisine gir kırmızı tuş 1234 emunu açılır
                    Tps üstüne gel X+ tuşuna bas tps oto başlat yapar zaten auyada ihtiyacın yok emu açtınmı açar eski sistemde tpsler
                    Dün öğle saatlerinde tekrar Tpscrypt2 (Aes'li) sistemine döndüler. :ehehe:

Yorum yap

cihaz bulgaristandan geldi zaten zorlandığım bi konu varsa o da menü içeriği bulgarca türkçe içeriğini bulamadım yazılımı atmadım sanırım üzerindeki yazılım emusuz. belki yeni emu ile türkçe dil tercihi ile seçim yapabilirim
                      yukarıdaki metinlerde fiyat konusu tam bilmiyorum .ama ben bulgaristanda türk lirasına göre bana maliyeti 530 ytl oldu türkiyede dahamı ucuz olur yoksa dahamı pahalı onu bende düşünüyorum .biraz ecele ettim . şu an tek sorunum makina yurtdışı patentli olduğundan türkçe dil menüsünün olmaması.

Yorum yap

hayırlı uğurlu olsun yapmak gereken 29.01.08 yazılımını at türkçe olsun makinayı rahatça kullan.....güle güle kullan

Yorum yap

Bilgi için teşekkür ederim Tekrar Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanınız.

Yorum yap

Selam ArkadaŞlar
                            Ben İzmİrde Oturuyorum .aldiĞim GÜÇlÜ Ve SaĞlam Bİlgİlere GÖre 2000 Hd Cİhazi Bayİlİklere DaĞitimi BaŞlamiŞ Olup, Teknolojİ DÜŞkÜnÜ Olanlar Bİlİrler'kİ İlk Partİ Mallari Kiymetlİdİr. Kore Mali Olup KaÇirmamanizi Tavsİye Ederİm.ÇÜnkÜ Daha Sonra İŞe Çİn Mallari İle Harmanliyorlar.
                            Cİhaz Bİraz Tuzlu 700 Ytl Cİvari Dİye Bİ Duyum Aldim Uydu Bayİsİnden Ama Benİm Tarzim Kalİteden ÖdÜn Vermemek İse Bu Cİhaza DeĞer ArkadaŞlar. Bunu DeĞerlendİrİn

Yorum yap

GÖÇMEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Selam ArkadaŞlar
                              Ben İzmİrde Oturuyorum .aldiĞim GÜÇlÜ Ve SaĞlam Bİlgİlere GÖre 2000 Hd Cİhazi Bayİlİklere DaĞitimi BaŞlamiŞ Olup, Teknolojİ DÜŞkÜnÜ Olanlar Bİlİrler'kİ İlk Partİ Mallari Kiymetlİdİr. Kore Mali Olup KaÇirmamanizi Tavsİye Ederİm.ÇÜnkÜ Daha Sonra İŞe Çİn Mallari İle Harmanliyorlar.
                              Cİhaz Bİraz Tuzlu 700 Ytl Cİvari Dİye Bİ Duyum Aldim Uydu Bayİsİnden Ama Benİm Tarzim Kalİteden ÖdÜn Vermemek İse Bu Cİhaza DeĞer ArkadaŞlar. Bunu DeĞerlendİrİn
                              Konu http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=36976 burada işleniyor.
                              Yazılımla alakası nedir?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X