• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Linksys n ultra serİsİ wİreless n kurulumu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Linksys n ultra serİsİ wİreless n kurulumu

Arakadaşlar yeni bir modem aldım lınksys n serisi bu modemle birlikte birde lınksys WUSB33Nmodel nolu wireless-n verdiler şimdi sıkıntım şu modem tanıtım ve bağlantımda sıkıntım yok yalnız bir türlü wireless bağlantıyla bağlanamıyorum xp kullanıyorum dikkatimi çeken şöyle bir uyarı var derki uyarıda mevcut usb adaptörle verilen bağlantı proğramını kullanıyorsanız vindowsun bilmem nesi kapatmalısınız der burayı anlayamadım bu modem ve wireless kullanan varsa bana bu konuda adım adım yardımcı olursanız sevinirimnormalde algılıyor işte kablosuz ağ bağlantısı algılandı diye bir uyarı geliyor ıp adresi alınıyor diyor ve bayağ bekliyor sonra ıp adresi alınamadı deyip ünlem işareti koyup duruyor biri bu konuda bana yardımcı olabilirmi
Hazırlanıyor...
X