29 Eylül Salı (4)
21:45
İngiltere Lig Kupası 4. Tur: Tottenham - Chelsea (C)
beinConnect*den izlebeIN SPORTS 3
21:50
UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Rövanş Maçı: D. Kiev - Gent (C)
beinConnect*den izlebeIN SPORTS
21:50
UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Rövanş Maçı: Ferencvaros - Molde (C)
beinConnect*den izlebeIN SPORTS 2
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Rövanş Maçı: Omonia - Olympiacos (C)
beinConnect*den izlebeIN SPORTS MAX 1
30 Eylül Çarşamba (7)
19:30
İngiltere Lig Kupası 4. Tur: Newport - Newcastle (C)
beinConnect*den izlebeIN SPORTS 3
21:00
İngiltere Lig Kupası 4. Tur: Burnley - Man. City (C)
beinConnect*den izlebeIN SPORTS 4
21:45
İngiltere Lig Kupası 4. Tur: Everton - West Ham United (C)
beinConnect*den izlebeIN CONNECT
21:45
İngiltere Lig Kupası 4. Tur: Brighton - Man. United (C)
beinConnect*den izlebeIN SPORTS MAX 1
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Rövanş Maçı: PAOK - Krasnodar (C)
beinConnect*den izlebeIN SPORTS
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Rövanş Maçı: Salzburg - Maccabi Tel Aviv (C)
beinConnect*den izlebeIN SPORTS 2
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Rövanş Maçı: Midtjylland - S. Prag (C)
beinConnect*den izlebeIN SPORTS MAX 2
1 Ekim Perşembe (3)
19:30
İngiltere Lig Kupası 4. Tur: Brentford - Fulham (C)
beinConnect*den izlebeIN SPORTS 4
21:00
İngiltere Lig Kupası 4. Tur: Aston Villa - Stoke City (C)
beinConnect*den izlebeIN BOX OFFICE 3
21:45
İngiltere Lig Kupası 4. Tur: Liverpool - Arsenal (C)
beinConnect*den izlebeIN SPORTS 4
21:45
İngiltere Lig Kupası 4. Tur: Tottenham - Chelsea (C)
beinConnect*den izlebeIN SPORTS 3
21:50
UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Rövanş Maçı: D. Kiev - Gent (C)
beinConnect*den izlebeIN SPORTS
21:50
UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Rövanş Maçı: Ferencvaros - Molde (C)
beinConnect*den izlebeIN SPORTS 2
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Rövanş Maçı: Omonia - Olympiacos (C)
beinConnect*den izlebeIN SPORTS MAX 1
30 Eylül Çarşamba (7)
19:30
İngiltere Lig Kupası 4. Tur: Newport - Newcastle (C)
beinConnect*den izlebeIN SPORTS 3
21:00
İngiltere Lig Kupası 4. Tur: Burnley - Man. City (C)
beinConnect*den izlebeIN SPORTS 4
21:45
İngiltere Lig Kupası 4. Tur: Everton - West Ham United (C)
beinConnect*den izlebeIN CONNECT
21:45
İngiltere Lig Kupası 4. Tur: Brighton - Man. United (C)
beinConnect*den izlebeIN SPORTS MAX 1
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Rövanş Maçı: PAOK - Krasnodar (C)
beinConnect*den izlebeIN SPORTS
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Rövanş Maçı: Salzburg - Maccabi Tel Aviv (C)
beinConnect*den izlebeIN SPORTS 2
22:00
UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Rövanş Maçı: Midtjylland - S. Prag (C)
beinConnect*den izlebeIN SPORTS MAX 2
1 Ekim Perşembe (3)
19:30
İngiltere Lig Kupası 4. Tur: Brentford - Fulham (C)
beinConnect*den izlebeIN SPORTS 4
21:00
İngiltere Lig Kupası 4. Tur: Aston Villa - Stoke City (C)
beinConnect*den izlebeIN BOX OFFICE 3
21:45
İngiltere Lig Kupası 4. Tur: Liverpool - Arsenal (C)
beinConnect*den izlebeIN SPORTS 4
Yorum yap