• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Leader 9500 Fta Plus Yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Leader 9500 Fta Plus Yardım

Merhaba Arkadaşlar Leader Uydu Alıcısı Hakkında Sizlerden Bilgi Almak İstiyorum Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim

Receiver : LEADER 9500 (Düz Yazılı Ama Üzerinde Af Yazmıyor Sadece 9500 Rakamı Ve Alıcının Markası Var)

Ürün : FTA PLUS

SW Version : S02A_2.99R_B39.02

HW Version : STS_MB.02A_LIL0

Uydu Alıcısını Alalı Yaklaşık 3 Sene Oluyor Ne bir Yazılım Nede Program Yükledim Cihazın İsmi Düz Şekilde ''LEADER'' Olarak Yazılı.Son Avrupa Şampiyonasında Atv Kanalının Şifreye Gireceğini Duyunca Bende Şifreyi Girip İzlemek İstedim Ama Olmadı.7799 Tuşlayıp Emu Adlı Bölümü Açıyorum Karşıma Çeşitli Şifre Seçenekleri Çıkıyor Seca,Viacces,İrdeto Ve Nagravision Gibi Ama Ben ATV nin Şifresini Girmem Gereken Biss Şifre Bölümünü Açamıyorum Ne Yaptımsa Olmadı Yani Şifreyi Giremedim.Sizlerden Ricam Ben Bu Biss Şifelerini Girmek İçin Gerekli Bölümü Nasıl Açabilirim Yardımcı Olursanız İnanın Çok sevinirim Çok Makbule Geçecek.2 Olarakta Benim Cihazın Modeli Veya Sürümüne Uygun En Son Yazılımlar Hangileridir Nasıl Yükleyebilirim Bu konuda da Bilgi Verirseniz Bana Çok Büyük Bir İyilikte Bulunmuş Olursunuz İlgilenen Ve Cevap Veren Tüm Arkadaşlara Şimdiden Çok Teşekkür Ediyorum Saygılarımla

(Not: Konuyu Coship Bölümüne Açmamın Nedeni Leader,Coship Ve Daha Bir Kaç Markanın Aynı Alt Yapıyı Programları Ve Tabanı Kullanmaları Dolayısıyla dır Teşekkürler.)

coship 5300A son yazılımını yükle onda bis menü var.Eğer ses proplemi yaşarsan coship 5300 yazılımını yüklersin.Trident yazılımlarınıda yükleyebilirsin.
    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X