• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next2000+ herşey yüklü ama izleyemiyorum

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next2000+ herşey yüklü ama izleyemiyorum

Arkadaşlar;

inf serisi next 2000 plus cihazım var, mayıs ayından beri şifreli kanalları izleyemiyorum.

Güncel anahtarları ve INF610c veya INF609d'yi yükledim ama hiçbiri ile bir sonuç alamadım.

Ben mi birşeyleri eksik yapıyorum yoksa artık next2000plus ile şifreli kanalları izleyemiyor muyuz.

Yardımlarınız için teşekkürler.

realblue Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar;

inf serisi next 2000 plus cihazım var, mayıs ayından beri şifreli kanalları izleyemiyorum.

Güncel anahtarları ve INF610c veya INF609d'yi yükledim ama hiçbiri ile bir sonuç alamadım.

Ben mi birşeyleri eksik yapıyorum yoksa artık next2000plus ile şifreli kanalları izleyemiyor muyuz.

Yardımlarınız için teşekkürler.
    şu an için bu güncel keyler ile mümkün,ancak ilerleyen zamanalarda gelişmeler olacaktır mutlaka...
    Forum Kuralları

Yorum yap

Şimdi bu cevaba göre izlenebiliyor mu izlenemiyor mu? Ben Mayıs ayına kadar tekila, multivision, tvcabo paketlerinin hepsini izleyebiliyordum ama şimdi hiçbiri çıkmıyor.

Yardım edecek birileri yok mudur?

Saygılar.

Yorum yap

bıraz sabırlı olun.
        saydığınız paketlerden sadece TPS (multıvısıonlar) ızlenebılıyor.
        o da 15 dakıkada bır key gırmek şartıyla.

Yorum yap

Sabrın sonu selametdir, bekleyeceğiz. Teşekkürler.

Not : Bu arada bu paketleri şu an sorunsuz çözen marka önerisi olan var mı?

Yorum yap

dreambox 7020 al kardeşim ethernet bağlantısı ile okk
            MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X