• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

8000 x cam olmuyor olmuyor

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 8000 x cam olmuyor olmuyor

cihazımda 8.9 yazılımı yüklemiştim.izlenebilen tarihe kadar sorunsuz seyrettim.gelgelelim son değişikliği bir türlü gerçekleştiremedim.softcam dosyasını yükledim olmadı.sadece aes downloader ile tps yi yükledim yine olmadı.daha önce hiç başıma gelmedi.bir yerde yanlış yapıyorum ama bulamadım.ortalıkta da birçok softcam dosyası var.bibakıyom bitanesinde tps ab hepsi ok.diyor.bitanesine bakıyom tps şu tarihe kadar auto diyor. hangi dosya yüklenmesi gerek onda bile şüpheye düştüm.cevap yazacak arkadaşım 08.09. yazılımını yüklediğim tarihten sonra şimdi yapmam değişiklikleri kısaca anlatırsa çok sevineceğim.makine 1.3 boot.cevep verecek arkadaşlara teşekkür ederim.sıralamada hata yapıyor olabilirim.:manga:

bende çalıştıramadım arkadaşım

Yorum yap

1.3 boot lar açmıyor

Yorum yap

arkadaşlar biri çıkıpta açıkça yazarsa minnettar kalacagım

Yorum yap

1.1 ye 8000 xcam sorunsuz izleniyor 08.09.06 yazılım+reset+kanal arama+eas dowlonddırla 15.09.06.sofdcam dosyasını atıp tps lerden herhangi birinin üstüne gelince 3.5.saniye sonra tps ok

Yorum yap

arkadaşlar yanlızca mach1 hocamın programlarını kullanın ötekilerinde problem var viamez hocamın programından düzeltilene kadar kullanmayın

Yorum yap

episode59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              cihazımda 8.9 yazılımı yüklemiştim.izlenebilen tarihe kadar sorunsuz seyrettim.gelgelelim son değişikliği bir türlü gerçekleştiremedim.softcam dosyasını yükledim olmadı.sadece aes downloader ile tps yi yükledim yine olmadı.daha önce hiç başıma gelmedi.bir yerde yanlış yapıyorum ama bulamadım.ortalıkta da birçok softcam dosyası var.bibakıyom bitanesinde tps ab hepsi ok.diyor.bitanesine bakıyom tps şu tarihe kadar auto diyor. hangi dosya yüklenmesi gerek onda bile şüpheye düştüm.cevap yazacak arkadaşım 08.09. yazılımını yüklediğim tarihten sonra şimdi yapmam değişiklikleri kısaca anlatırsa çok sevineceğim.makine 1.3 boot.cevep verecek arkadaşlara teşekkür ederim.sıralamada hata yapıyor olabilirim.:manga:
              Arkadaşım, öncelikle http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=18548 linkindeki viamez ustanın 1. mesajında belirtilen softcam dosyasını makinana yükleyeceksiniz. İşe başlamadan önce makinanızın kanal listesini (setting'ini ) alın PC nin masa üstüne kopyalayın. Cihazınıza reset atınız.Daha sonra Cihazınıza uygun Mach1 ustanın AES dowloaderi masa üstüne koplalayıp açın ve softcam dosyasını cihazınıza atın. Sonra setting'i cihazınıza atın.Makinanın Cihaz versiyonunu açıp 1973 yazarak Emu'yu aktif yapın. Cihazın Key Ayar bölümünden diger günlük keyleri ilgili indetlere yazın. Mutlaka TPS AES ler auto yaparak açacaktır. Kolay gelsin. Saygılar

Yorum yap

arkadaşım 8 eylül iki yazılım var sen mach1 hocanın verdiği yazılımı atarsan sorun yok çok güzel çalışıyor.

Yorum yap

mach1 yazılımından sonra viamez ustanın softcam dosyasını at kolay gelsin

Yorum yap

1.0 larda TPS açmıyor defalarca denedim ancak 08.09 yazılımını attıktan sonra
                    sexview softcamı eas download ile cihazınınza atarsanız kesinlikle sexwiev açılıyor ancak sadece iki kanalı açamıyor diğer tüm kanalları sorunsuz izleniyor.Kendim bizzat test ettim.

Yorum yap

samsat71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      1.1 ye 8000 xcam sorunsuz izleniyor 08.09.06 yazılım+reset+kanal arama+eas dowlonddırla 15.09.06.sofdcam dosyasını atıp tps lerden herhangi birinin üstüne gelince 3.5.saniye sonra tps ok

slm

aynı receiver (boot 1.1)bendede var bu yazdıklarını 3 günden beri defalarca uyguladım sadece soft key'in yenisini atttım(24.09 tarihli) AES Downloader 0110 ile ama çalışmadı.forumdaki tüm yazılanları denedim ama bir türlü tps çalışmadı.emu bölümündeki aes key bende sadece 1 tane görüniyor bu normalmı ?

saygılar

Yorum yap

Buse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        slm

aynı receiver (boot 1.1)bendede var bu yazdıklarını 3 günden beri defalarca uyguladım sadece soft key'in yenisini atttım(24.09 tarihli) AES Downloader 0110 ile ama çalışmadı.forumdaki tüm yazılanları denedim ama bir türlü tps çalışmadı.emu bölümündeki aes key bende sadece 1 tane görüniyor bu normalmı ?

saygılar
                        Kullandığınız yazılım hangi tarihli acaba?

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Kullandığınız yazılım hangi tarihli acaba?
                          slm

cevabın için tşk.

kullandığım yazılım:YE-8000-XCAM0908 tarihli.

saygılar

Yorum yap

mach1 hocaya, ayrıca viameze ve mkaya arkadaşa sonsuz tşk
                            8000XCAM için verdikleri birbirine destekli yazılımları sorunsuz calışmakta
                            olup tekrar tekrar tşk .................................................. .........
                            ELLERİNİZ DERT GÖRMESİN,SİZİ KISKANANLAR VE KARALAYANLAR SÜRÜNSÜN

Yorum yap

Buse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              slm

cevabın için tşk.

kullandığım yazılım:YE-8000-XCAM0908 tarihli.

saygılar
                              Aynı cihazı ve aynı yazılımı bende kullanıyorum bende bir sorun yok. Arada tps ler kesinti yapsa da yine çalışıyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X