• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Genel kısa bilgiler

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

geceyıldızı Nickli Üyeden Alıntı
    hocam bır soruda benden bende8000camplus var bu cıhazla 9000 arasındakı farklar var ama bızım cıhazların durumu ne olacak yazılım desteği surecekmi yada cıhazın gelişimine son verıp yazılım desteği ilemi devam edılecek şimdiden kolay gelsin....
    http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=10774

Yorum yap

Next 9000 CI (CW ve diğer menülere elle adres ve key girişi)

Sn. Mach1

NEXT 9000 CI cihaz aldım.

1- Bu cihazdaki Constans CW menüsünde ve diğer menülerde elle yeni adres oluşturarak altına key girme imkanı varmı?

2- Ayrıca, BBC PRİME kanalını ne yapsam seyredemiyorum.

Yukarıdaki her iki konuda ne yapmam gerekiyor. Bana yardımcı ollabilrmisiniz?

Saygılarımla.

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
      Emu açma: Menu-Bilgi-1973 girin BİLGİ yazısı yeşil olur emu aktiftir kapamak için gene aynı işlem..
      Key girme menusu: kanal üzerinde mute sonra exite basın
      Mavi tuş 13 kareye bölme ekranı
      Sarı tuş oyunlara giriş
      yeşil tuş zoom
      kırmızı uhf tuşu equalizer menusune giriş
      Hafıza yönetimi: şifre 0000 girin yazılım atmadan yeni kanal vs bilgilerini backup almak için hafızayı yedekleyi tıklayın bekleyin ...
      Yeni yazılım atılıp factory döndükten sonra aynı menuden hafıza geri yükle deyin kanallar geri gelir vs
      Backgrounda resim atma kanal seyrederken beğendiğiniz an pause tuşuna basın kırmızı ile yakala yapın sonra arka plan olarak kaydet mavi tuş yapın arka fona o anki canlı resmi koyar

Yorum yap

ssozkara Nickli Üyeden Alıntı
        Sn. Mach1

NEXT 9000 CI cihaz aldım.

1- Bu cihazdaki Constans CW menüsünde ve diğer menülerde elle yeni adres oluşturarak altına key girme imkanı varmı?

2- Ayrıca, BBC PRİME kanalını ne yapsam seyredemiyorum.

Yukarıdaki her iki konuda ne yapmam gerekiyor. Bana yardımcı ollabilrmisiniz?

Saygılarımla.
        cevap

1- arkadasım yenı ıdent ekleyebılırsın

2- bbc prime kanalı viaccess2,ye gectı ama tps paketı ıcınde yayını var ordanda ızleyebılırsın saygılar...
        YÜRÜYOR
        yürüyor yalnız gidiyor
        hayatı vermedi can, ona
        kalbini dinledi gel dedi, ona
        dağ, deniz ve nehir
        düşündü gideyim
        mutlu etmedi bu dünya beni
        bulacakmıyım acaba bir yer
        ağrısız içine yatacağım
        bir toprak gitsem mi acaba
        olsam mı acaba toprağa yem...

Yorum yap

Teşekkürler........

Yorum yap

slm 9000 cı aldım 2 gün oldu fajat hörtpörtten türksata geçtiğim zaman türksatı görmüyor sinyal yok diyor radyodan tv ye geçtiğimdede aynı sorunla karşılaşıyorum nedeni nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

cumhurkey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              slm 9000 cı aldım 2 gün oldu fajat hörtpörtten türksata geçtiğim zaman türksatı görmüyor sinyal yok diyor radyodan tv ye geçtiğimdede aynı sorunla karşılaşıyorum nedeni nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim

merhaba arkadaşım;

öncelikle sana uydu dünyasında başarılar dilerim. senin de karşılaşmış olduğun sorun, birçok arkadaşımızın başına gelmiş olup, çok küçük bir ayar değişikliği ile giderilebilecek türden bir problemdir.

yapman gereken sadece şu:

çanağını hörtpört uydusu yerine zörtpört uydusuna doğru çevirmen gerekmektedir (yatay ve dikey dereceleri internet sitelerinden bulabilirsin). işte bu kadar...

hadi sana kolay gelsin...

Yorum yap

bak kardeşim para verip yeni cihaz almışım sinirim tepemde sinirden ha hörtbört yazmışım ha hotbrit yazmışım ne fark eder adam akıllı cevap vermen yeterli bi sen dalga geçme övdüğümüz cihaz böyle cıkınca millet dalga geçiyo sen bari yapma net ve acık bir cevap verirsen sevinirim

Yorum yap

Cihaza reset at ardından tekrar kanalları sıfırdan tarat..hazır setting veya ger yükleme tekrar kurulunca yapabilir böyle..

Yorum yap

sağol kardeş işe yarar işallah

Yorum yap

hocam büyüksünüz 9000 ultra süper bir cihaz ellerinize sağlık

Yorum yap

ozgur_bozdemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        merhaba arkadaşım;

öncelikle sana uydu dünyasında başarılar dilerim. senin de karşılaşmış olduğun sorun, birçok arkadaşımızın başına gelmiş olup, çok küçük bir ayar değişikliği ile giderilebilecek türden bir problemdir.

yapman gereken sadece şu:

çanağını hörtpört uydusu yerine zörtpört uydusuna doğru çevirmen gerekmektedir (yatay ve dikey dereceleri internet sitelerinden bulabilirsin). işte bu kadar...

hadi sana kolay gelsin...

yaww bune aman ne güldüm yaaaaa walla 1 hafta gülerim şimdi buna benn:dedeeee: :hahaha: :ehehe: :hangiiisi

Yorum yap

ya arkadaşlar bende mmi körlük başladı 07.09.2006 yazılımı yükledik 9000cı ama bu emü aktif etmek için bilgi diye bir yer olacak burasını bulamıyorum yada yok ali hocam bir el at şu işe kafam karıştı ...
                          MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

arkadaşlar acil bakın bi ya harbiden yok mu benim oruç kafama mı vurdu acaba
                            MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

var da yazısı görünmüyor.. kumanda ile gezinirseniz bulabilirsiniz..
                              bu konuda ilk mesajlara bakabilirsiniz..
                              selamlar..

Yorum yap

sistem bilgisi menüsünde en alta in ve hareketli isimsiz bannerde ok bas, bilgi menüsüne ulaşırsın...
                                kolay gelsin...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X