• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 CIS SUPERPLUS ÇIKTI

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

arkadaşlar bende şu anda 2000 CX USB Super Plus var. Sizce 2000 CIS Super Plus USB ilemi değiştirmeliyim yoksa 2000 DP CIS Super Plus lamı değiştirmeliyim? Hangisi daha doğru olur? Saygılar.

Yorum yap

yusufglr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşlar bende şu anda 2000 CX USB Super Plus var. Sizce 2000 CIS Super Plus USB ilemi değiştirmeliyim yoksa 2000 DP CIS Super Plus lamı değiştirmeliyim? Hangisi daha doğru olur? Saygılar.
      Alıcılar hep soruyor sence en iyici hangisi hangisini tavsiye edersin?
      Senin beklentin ile benim beklentim farklıdır...

Modül kullanıcam diyosan 2000 CIS SUPER PLUS ile değiştirebilirsin...
      Hem modül kullanıcam hem motorlu kullanıcam diyorsan 2500 DPCIS PLUS ile değiştirebilirsin...

Kullanmıycağın özellikler için boşuna para ödemek saçma geliyor...

Yorum yap

digium arkadaş modül kullanmıycam ama 2000 CX Usb Super Plus aldığım yerde bir miktar param kaldı onun yerinede bunu geri verip CIS Super Plus almayı düşünüyordum. Kalite farkı olarak bir fark yokmu? Modül kullanmıycam belki ilerde olur. 2500 DPCIS Super Plus için illa modül+ motorlu kullanmak mı gerek? Bu sorularımı mazur gör öğrenmek amaçlıdır. Sonuçta aralarında kalite farkı yokmudur? Saygılar

Yorum yap

2500ü sabit olarakta kullanabilirsin ama boşa para yatırmak doğru gelmiyor bana...
          illa terfi etcem diyorsan 2000 cis iyi bir tercih olabilir...

Yorum yap

evet fuarda en kalabalık stand next standı idi mach1 üsdatlada tanışma fırsatı buldum keza doktorlada sohbetimiz oldu benim için butluluk verici

Yorum yap

teşekkürler digium 2500ü almak pekte mantıklı değil yani en azından içerde kalan paramı CIS Super Plus alarak değerlendiririm. teşekkürler

Yorum yap

kardeş ilerde 150 cm çanak alırım 41 uydudan radyolarla beraber 6500 kanal izlerim uydum çok olsun tabikida kanalım dersen 2000 dpcıs süper al
                yok kardeş bende motor takacak yer yok diyorsan
                vede modül yuvası olsun dersen 2000 cıs süper al
                karar senin ortala aralarında 50 dolardan fazla fark vardır ok
                42 uydu, ,GENEL TOPLAM 5196KANAL.RADYO İLE.7056KANAL)))
                NEXT 2000 DPCIS SÜPER. USB .dunkes: Lİ)))..:smilies39:
                150 cm süper anten .. Sharp Beyaz LNB 04 sünnetli
                pm mesajlarınıza cevap verilmeyecektir, ilgili yerlerde cevap verilecektir

Yorum yap

arkadaşlar fuarda tanıtımı yapan arkadaşlar tarafından 2000 cıs süper pulus cihazının fiatı 140 dolar cıvarında olacagını belirtmişti.

Yorum yap

arkadaşlar CIS Super Plus la CX USB Super Plus arasında 20YTL fark var. altansat arkadaşım sanırım CIS Super Plus alıcam fazla kanala ihtiyacım yok modül girişi dışında başka fark yokmu CX Super Plusla CIS Super Plus arasında bununda bilgisini verebilirsen sevinirim. Saygılar.

Yorum yap

bugün bende USB girişli NEXT 2000XCIS SUPERPLUS cihazdan aldım,çok harika bir cihaz,sadece BLIND SEARCH (Kör tarama) ve ekranı 13 e bölme seçeneklerini göremedim,fuarda baktığımız cihazlarda bu bölümler vardı,Sorun bendemi yoksa genel bir durummu,bilgilendirirseniz sevinirim, saygılar...

Yorum yap

yeni yazılımla olur heralde birde işlemci destegi önemli 166 mz ve 200 mz de kör tarama var
                        KALİTEYİ YAŞAMAK İÇİN NEXT VE NEXTSTAR LA DURMAK YOK YOLA DEVAM

Yorum yap

Fiyatı 240 ytl arkadaşlar Next YE 2000 CIS superplus

Yorum yap

aslı zannediyorum kör atarama özelliği sadece bundan sonra çıkacak cıs ve dpcıs modellerinde var bu modelde yok.Diğer özelliğe gelince ben bu cihazın bir önceki usb olmayan cx modelini inceledim sadece ve onda vardı.O özellik kanal düzenleme bölümünden istenen kanalların işaretlenmesi sonucunda görülebiliyor.Oradan istediğin kanalları işaretliyorsun ve onları o bölümden çıktıktan sonra gerekli tuşla ekrana getirebiliyorsun.

Kolay gelsin.

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Bugün akşam üzeri Cıs lar çıktı arkadaşlar piyasaya meraklılarına duyurulur...
                              hocam imzanızda Next MagicBoxı yeni gordum bu nedir hayırlı olsu....
                              C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

Cx Süper plus ile cıs Süper plus farkı chipsetnasıl aynımı fark varmı versiyon ??
                                Hiremco TurBo4K

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X