• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

acil web cam kayıt yardımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• acil web cam kayıt yardımı

..arkadaşlar benim web cameramı geçenlerde aldım inca 3562 model.alırken video kayıt yapabilme özelliği var dediler..masa üstüne Amcap programıda kurulu..fakat nasıl kayıt yapılır ve ne kadar süre kayıt yapar bilmiyorum..beni yönlendirir misniz..

babel Nickli Üyeden Alıntı
    ..arkadaşlar benim web cameramı geçenlerde aldım inca 3562 model.alırken video kayıt yapabilme özelliği var dediler..masa üstüne Amcap programıda kurulu..fakat nasıl kayıt yapılır ve ne kadar süre kayıt yapar bilmiyorum..beni yönlendirir misniz..
    Dostum programlarda capture olması lazım yani kurduğunuz yerdede olabilir onu açın tıklayın açılan sayfada yakalamayı başlat ve bitir olacak başlatı tıklayın veya bitirin kayıtları istediğiniz yere alabilirsiniz
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Sana tavsiyem googgleden tarat msn Webcam recorder 1.1 indir.Bir şey yapmana gerek yok .Msde görüştüğün her kesi kayıt ediyor ve izleyebiliyorsun.Ayrıca mg4 formatına kaydedip video şeklinde izleyebilrsin

haydi kolay gelsin

Yorum yap

bi arkadaşım yanlış anlamış..ben msn de değil bulunduğum ortamı kendimi arkadaşlarımı çekmek istiyorum..yeni sayfa arkadaşım deiğini yaptım kayıt yaptı gerçekten fakat 30 saniye kadar yaptı,durdu..capturede "set frame rate"" ve "set time limit" yazıyor ve sanırım saniye "sec"diye belirlenmiş..uzun süre çekim yapabilmem için ne yapmam gerekiyor arkadaşlar sevinirim yardımcı olursanız

Yorum yap

hala çözemedim (

bi arkadaşım yanlış anlamış..ben msn de değil bulunduğum ortamı kendimi arkadaşlarımı çekmek istiyorum..yeni sayfa arkadaşım dediğini yaptım kayıt yaptı gerçekten fakat 30 saniye kadar yaptı,durdu..capturede "set frame rate"" ve "set time limit" yazıyor ve sanırım saniye "sec"diye belirlenmiş..uzun süre çekim yapabilmem için ne yapmam gerekiyor arkadaşlar sevinirim yardımcı olursanız

Yorum yap

niye kimse cevap yazmıyo ya (

...

Yorum yap

SAnırım bu koular hakkında bilgili pek fazla kullanıcı yok
              MaCh1 Forum NUMBER ONEEE

Yorum yap

Konular birleştirildi,rasgele yeni konu açmayın mevcut konulardan devam edin..
                Forum Kuralları

Yorum yap

dostum programı açtığınızda kayıt limitinin ayarlarını vs yaparsınız o imkanı tanıyor ben hep kayıt yapıyorum
                  next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X