Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Uydu Alıcıları (Receiver) > Next & NextStar HD (High Definition) Uydu Alıcıları > Next Machina 3D

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere cccam oscam dosyaları yollanacaktır
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 25-02-2020, 11:41   #41
sandmaN_
CS Member

Üye No: 31473
Giriş: 09-10-2006

Merhaba, yeni bir konu açmamak için sorunumu buradan yazmak istedim, Next Machina 3D ile kollu motorlu çanağımı Next YE-6000 pozisyoner box ile birlikte kullanıyorum. Çok uzun süredir Thor uydusunu seyrettiğim için çanağı döndürmemiştim. Dün gece hafızada kayıtlı olan başka uydudan bakmak istediğim bir kanal için kumandadan otomatik döndürmek istediğim zaman çanağın dönmediğini fark ettim. Fakat ayarlardan girip kumandadan elle çanağı çeviriyorum. Örnek olarak yakın uydulardan 4.9E Sirius(Astra 4A) uydusuna kumandadan devamlı tuşa basmak suretiyle sinyalini bularak döndürdüm. Fakat dediğim gibi kayıtlı olanlara otomatik olarak dönmüyor. Konu ile ilgili bilgisi olup yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Saygılarımla.
sandmaN_ is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-02-2020, 12:31   #42
aydın ipek
IpTv Member

Üye No: 132453
Giriş: 24-06-2016

Uydu Alıcısı: machına 3d cift tuner

Alıntı:
sandmaN_ tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Merhaba, yeni bir konu açmamak için sorunumu buradan yazmak istedim, Next Machina 3D ile kollu motorlu çanağımı Next YE-6000 pozisyoner box ile birlikte kullanıyorum. Çok uzun süredir Thor uydusunu seyrettiğim için çanağı döndürmemiştim. Dün gece hafızada kayıtlı olan başka uydudan bakmak istediğim bir kanal için kumandadan otomatik döndürmek istediğim zaman çanağın dönmediğini fark ettim. Fakat ayarlardan girip kumandadan elle çanağı çeviriyorum. Örnek olarak yakın uydulardan 4.9E Sirius(Astra 4A) uydusuna kumandadan devamlı tuşa basmak suretiyle sinyalini bularak döndürdüm. Fakat dediğim gibi kayıtlı olanlara otomatik olarak dönmüyor. Konu ile ilgili bilgisi olup yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. Saygılarımla.
Motor ayarlarında iken
Limit ayarları nı açın
Altta limitleri sıfırlayın
Sonrasında uydularınızı tekrardan ayarlayıp hafızalayın tek tek
aydın ipek is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
The Following User Says Thank You to aydın ipek For This Useful Post:
halil-04 (19-06-2020)
Eski 25-02-2020, 12:43   #43
sandmaN_
CS Member

Alıntı:
aydın ipek tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Motor ayarlarında iken
Limit ayarları nı açın
Altta limitleri sıfırlayın
Sonrasında uydularınızı tekrardan ayarlayıp hafızalayın tek tek
Sayın aydın ipek öncelikle ilginiz için teşekkür ederim. Şu an 0.8W Thor uydusunda, dediğiniz işlemleri yaptıktan sonra ilk bu uyduyu hafızaya alıp diğerlerini ayarlayacağım. Akşam yapacağım için ayrıca bilgilendirme yaparım. Saygılarımla.
The Following User Says Thank You to sandmaN_ For This Useful Post:
aydın ipek (25-02-2020)
Eski 25-02-2020, 13:36   #44
aydın ipek
IpTv Member

Kolay gelsin
Eski 26-02-2020, 10:41   #45
sandmaN_
CS Member

Alıntı:
aydın ipek tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Kolay gelsin
Sayın aydın ipek merhaba, dün akşam dediğiniz gibi yaptım ve hafızaya aldığım uydular arasında motor kumandadan tek tuşla dönmeye başladı. Yardımınız için teşekkür ederim. Saygılarımla.
The Following User Says Thank You to sandmaN_ For This Useful Post:
aydın ipek (26-02-2020)
Eski 26-02-2020, 12:03   #46
aydın ipek
IpTv Member

Alıntı:
sandmaN_ tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sayın aydın ipek merhaba, dün akşam dediğiniz gibi yaptım ve hafızaya aldığım uydular arasında motor kumandadan tek tuşla dönmeye başladı. Yardımınız için teşekkür ederim. Saygılarımla.
Sevindim sorununuzun çözülmesine
Bilgi paylaşınca güzeldir
Saygılar
The Following 2 Users Say Thank You to aydın ipek For This Useful Post:
halil-04 (19-06-2020), sandmaN_ (26-02-2020)
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı