• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ArçelikBeko ve Vestel marka elektronikeşya almadan önce birkezdahadüşünün(mağdur olma

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ArçelikBeko ve Vestel marka elektronikeşya almadan önce birkezdahadüşünün(mağdur olma

...

ben bır beko kullanıcısıyım evimde uydu harıcınde tum esyalarım beko tv-buzdolabı-camasır-bul.mak.-supurge hatta gırgır denılen alet dahı beko ama ben hepsınden memnunum suana kadarda hıc sorun yasamadım uydum da sadece receıver seoul marka canaklar dahı beko ben sorun suz kullanıyorum bence de sadece marka yargılama vede kotuleme ıstersen sadece alıcakları urunu ıyı arastırmalarını ısteyebılırsın ama bu ıyı bu kotu dıye yargılama bence arkadasım

Yorum yap

vestel lcd tv kullanıyorum.alırken sadece vestel in uydu cihazıyla birlikte uyum gösterdiğini diğer cihazlarla uyum sağlamadığını söylemediler.arada kırılma ve sesde de sorun yapıyor.sorunu bildirmememe rağmen yapılacak bir şey olmadığını söylediler.ve sonunda tv nin değişsede aynını yapacağını söylediler.bende değiştirtdim ama aynı sorunlar yenisindede devam ediyor..

Yorum yap

onurbe_844 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        merhaba arkadaşlar ArçelikBeko ve Vestel marka elektronikeşya almadan önce birkezdahadüşünün(mağdur olmayın) cünkü ben oldum ve cevremdeki tüm yakınlarımında aldığı ArçelikBeko ve Vestel marka elektronik eşyaların tümünün arızalandığına şahit oldum işte bazı örnekler
        EDİTLENDİ......
        şuanda aklıma gelenler bukadar eğer yukarıda yazdığım marka televizyon alacaksanız size tavsiyem birkez daha düşünün sonra mağdur olan siz olursunuz saygılarım ve sevgilerimle
        Eeee ne yapalım yani sen mağdur oldun diye herkez mağdurmu olacak
        sanıyorsun bu markalar ülkemizdeki en büyük markalar vesteli bilmem ama
        arçelik beko müşterisinin mağdur etmez ....

Yorum yap

....................

Yorum yap

konuyu acan yazısını sildiği için konu kapanmıştır

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X