• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Thor uydusu

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Thor uydusu

:trts:Merkez aydında 120 lik çanakla thor uydusu tam olarak çanak ayarı ve sinyal kalite kaç olmalı bende sinyal 48 lerde kalite 63 olarak ğösteriyor fakat tam olarak çanak ayarı yani merkezde kaç gelmesi lazımsinyalin.şimdiden teşekkürler...

Konu uygun alana taşınmıştır.
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yorum yap

konu

konu uygun alana taşınmıştır nedemek. o uygunalan neresi.:ehehe:

Yorum yap

zifer09 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        konu uygun alana taşınmıştır nedemek. o uygunalan neresi.:ehehe:
        Aydın merkezden biraz uzakta

12723 H 27500 üzerinden ince ayar yaptığınızda max. alabileceğiniz sinyali yakalayabilirsiniz. lnb konumu arkadan bakınca saat yedi konumunda olacak.
        Kolay gelsin.
        [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
        www.next.com.tr

Yorum yap

Merhaba arkadaşım 31.01.2010 tarihinde 90'lık çanak tekirdağdan thora ayarladım. gayet güzel çekiyor. next 2000 fta usb super plus cihaz ile yaklaşık olarak 100 kanal seyrediyorum. ayarlama konusuna gelince git bir tane satfinder al 20-30 tl. arası birşey ben onunla ayarladım frekansa gerek yok o alet zaten en uygun sinyal alabildiği noktada en yüksek seviyeyyi gösteriyor. neo graf.ler 100 sinyal seviyesi ile geliyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X