• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sinyal sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Sinyal sorunu

merhaba arkadaşlar ben yazılımı yükledikten sonra sanki sinyalde azalma oldu gibime geldi dolayısıyla bende lnb çanak ne varsa oynadım.şimdi bir kanalı düzgün göstermesi için döndürüyorum öteki bozuluyor?anlamadım ne yapmam gerekiyor.siz hangi kanal üzerinde ayarlama yapıyorsunuz türksata?yada hangi frekans?next cx usb li makinalarda 30 haziran yazılımlarında sinyal kalitesi kaç 12731 v 3333 ün)ankaradayım çanak 90 lık

hasman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar ben yazılımı yükledikten sonra sanki sinyalde azalma oldu gibime geldi dolayısıyla bende lnb çanak ne varsa oynadım.şimdi bir kanalı düzgün göstermesi için döndürüyorum öteki bozuluyor?anlamadım ne yapmam gerekiyor.siz hangi kanal üzerinde ayarlama yapıyorsunuz türksata?yada hangi frekans?next cx usb li makinalarda 30 haziran yazılımlarında sinyal kalitesi kaç 12731 v 3333 ün)ankaradayım çanak 90 lık
    önçe reset sonra o tpden tarat sonra otomatik tarat düzelsin arkadaşım
    AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

teşekkür

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X