Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Uydu Alıcıları (Receiver) > DVB-S (Dijital TV Kartları)

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 31-10-2005, 22:58   #1
alicakmak34
Özel Üye

alicakmak34 kullanıcısının avatarı

Üye No: 39
Giriş: 31-10-2005

Uydu Alıcısı: next 8000xcam + skaystar2

Exclamation ss2 nedir'in cevabı

skaystar2 nedir bunu biraz anlatıyım ....
oncelikle uydudan yayın izlemek icin degil tekyonlu uydu internet için üretilmiş bir karttır yani esas agırlık bu yondedir onun için kanal gecişleri biraz yavaş kalır fakat bu konudada oldukca marifetlidir ..
marifetleri bunlada kalmaz uydudan offline download yapar pcniz guclu ise hd yayınları seyredebilir normal yayınları ve şifreli yayınları seyredebilir kanaları kaydedebilir siniz kendine ayit bir mac adresi ve ip si vardır kartı pc network kart gibi gorur card sharing yapmanızıda mumkun kılar şimdilik cazip bi kart velakin normal bireciver gibi ev kullanımına pek uygun degildir buyonden reciverler herzaman hit olmaya ben ce devam edicek ve genelde ikisinin de olması en guzeli ...

bukonudaki genel bir soruya zannedersem yeterli bir cevap verdim..
alicakmak34 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-04-2006, 15:55   #2
fornax
Yeni Üye

Üye No: 13140
Giriş: 14-04-2006

Uydu Alıcısı: 8000xcam

dostum kısa ama net yazın icin saol.ben ss2 ile farklı bisey yapmak istiyorum bunun öncesinde senin bilgilerinden faydalanmak istiyorum.bana mail adresini verirsen sana bu konu ile alakalı yazıp danışmak isterim saygılarımla.
mursat@gmail.com
fornax is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-04-2006, 16:01   #3
TEKNOKA
Özel Üye

TEKNOKA kullanıcısının avatarı

Üye No: 453
Giriş: 05-11-2005

Uydu Alıcısı: HUMAX IRCI-5400Z

Forumlar paylaşmak içindir,

neden sorularınızı burada yazmıyorsunuz?

belki sizin ile aynı soruları soracak arkadaşlarımız vardır !!! ve buradaki verilen cevaplardan yararlanabilir dimi ?

lütfen forumda email adresi vermeyiniz, sonra ceremesini siz çekersiniz.

saygılar
________________________________________________________________________________
www.teknoshare.com
TEKNOKA is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-05-2006, 19:31   #4
alicakmak34
Özel Üye

sorunu burdanda sorabilirsin sorun cok acayip bişey digildir heralde....
Eski 07-12-2006, 02:10   #5
weisman
Yeni Üye

Üye No: 37415
Giriş: 07-12-2006

Uydu Alıcısı: yok

Kart Paylaşımı: ss2

slm ben yeni katıldım buraya benim de bir ss2 kartım var fakat sorun oluyo neden olduğunu da bilmiyorum. kartı takıyorum kuruyorum açıyorum çalışıyo fakat pc yi kapatıp açınca çalışmıyo tekrar kartı sökmek gerekiyo ve biraz bekletmek gerekiyo çünkü ısınıyo sizinkilerde ısınıyo mu bilmiyorum. sonra kartı tekrar takınca çalışıyo kapatıp açınca çalışmıyo. sorunun ne olduğunu anlamadım bilen var ve yardımcı olursa sevinirim
weisman is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-12-2006, 02:18   #6
dijitalci
Kıdemli Üye

Üye No: 13168
Giriş: 14-04-2006

Uydu Alıcısı: MACHİNA 3-D

Kart Paylaşımı: Evet

sayın veisman bu sistemi kullanırken acaba başka bir aparatla receiver vs.berabermi kullanıyorsun eğer beraber kullanıyorsan ayır.birde öyle dene.
dijitalci is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-12-2006, 02:36   #7
weisman
Yeni Üye

Üye No: 37415
Giriş: 07-12-2006

Uydu Alıcısı: yok

Kart Paylaşımı: ss2

öncelikle çok tşk. hayır hiç bir aparat kullanmıyorum kullanmadım da sadece şunları söyleyebilirim çift çanak var diseq sorun olabilir diye düşündüm merkezi sistem var dolaysıyla santral var ayrı ayrı diseq yok daha önce kendi çanağım varken tek uydu vardı sorun pek yoktu acaba bu çift çanaktan dolayı olabilir mi veya bu şifreli kanalların kitlemesi meselesi olabilir mi şimdi bu sitede az önce gördüm gerçi şifre çözmek için uğraşmadım ama hazır programlardan indirip kurdum. onların içinde öle bi şey var da acaba ondan mı kaynaklandı bilemiyorum.
weisman is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-12-2006, 20:43   #8
alicakmak34
Özel Üye

kablonu bir kontrol et kısa devre olabilir..
Eski 10-12-2006, 17:53   #9
CI2imin4L
Yeni Üye

CI2imin4L kullanıcısının avatarı

Üye No: 8688
Giriş: 07-03-2006

Uydu Alıcısı: Skystar2 2.6b + Taplin 8800ci

Alıntı:
weisman tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
öncelikle çok tşk. hayır hiç bir aparat kullanmıyorum kullanmadım da sadece şunları söyleyebilirim çift çanak var diseq sorun olabilir diye düşündüm merkezi sistem var dolaysıyla santral var ayrı ayrı diseq yok daha önce kendi çanağım varken tek uydu vardı sorun pek yoktu acaba bu çift çanaktan dolayı olabilir mi veya bu şifreli kanalların kitlemesi meselesi olabilir mi şimdi bu sitede az önce gördüm gerçi şifre çözmek için uğraşmadım ama hazır programlardan indirip kurdum. onların içinde öle bi şey var da acaba ondan mı kaynaklandı bilemiyorum.
kullananlar merkezi sistemde bi sorun olmayacağını sölemişlerdi ama bende geçenlerde eve kurduğumda sisteme taktıktan sonra pek verim alamadım...sen yinede bi tesisatı kontrol et , kısa devre olmamasına özen göster...
CI2imin4L is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-06-2007, 11:25   #10
mehmetcik
Yeni Üye

Üye No: 38651
Giriş: 19-12-2006

Uydu Alıcısı: Next YE-2000 CIS SUPER PLUS

ben de SS2 ile aynı sorunu işyerimde yaşıyorum. çift çanak ve dağıtım santralı var. normal reciever olanlar "çatır çatır" izliyorlar ben mümkündeğil izleyemiyorum. kaç defa ne programlar kurdum kaldırdım. yok yok yok olmuyor. yanlız işin daha ilginci bundan yaklaşık 3 hafta öncesine kadar hiç sorunsuz izliyordum, hem de 6-7 aydan beri. ancak ne oldu ise bu arada bişey oldu ve şimdi sadece ilk kurduğumda 1-2 kanal çıkıyor sonra kaput. hiç sevmedim bu işi (dvb-s işini)
mehmetcik is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık